Nové kvantové CD DAWN

Transformační CD, vytvořené pro tvůj proces změny.

Je zaktivované a připravené pomoci ti na cestě. Nech na sebe působit zvukové vlny a vytvoř si svůj příběh.


Milý posluchači,

Ty, jemuž se do rukou dostala nebo již brzy dostane tato nahrávka, vítej v příběhu. V příběhu o změně, o vůli, o zázracích, o síle, o Tobě.

Toto je album o možnosti dosáhnout čehokoliv, co člověk jen chce. Název Dawn znamená ÚSVIT -  úsvit nových vzorců, nového života, takového, jaký jsi neznal, nežil a který jsi přitom chtěl

Každý má právo na změnu a také má možnost ji učinit, pokud sám chce. Když narazíš na nějaké své hranice, nemusí to být jednoduché a příjemné. Možná si i projdeš všemi fázemi, které jsou zachyceny v těchto skladbách. Hudba, která tě bude provázet, je jakýmsi soundrackem na Tvé cestě a nese v sobě nálady a emoce, které na ní můžeš prožívat. 
Ale můžeš si svou cestu zamilovat se vším, co přináší a získat z ní mnohem víc, než sis kdy dovedl představit.

Při jejich poslechu se nechej vést svou vlastní intuicí a pocitem. Vytvoř si svůj vlastní příběh, stejně jako si vytvoř svůj valstní příběh ze svého života tak, jak ho chceš žít. 

 

   

 

 

Kdo CD svořil?


Autorem hudby je Dorrian - výjimečný muž, zkušený kvanťák a milovník emocí a prožitků. Ve své tvorbě si rád hraje s příběhem a pestrou škálou emocí. Přičemž každé jedné dokáže dát prostor, respekt a lásku. Jeho hudba dokáže intenzivně pronikat až do nejhlubších míst a započít v nich změnu. Změnu k lásce, harmonii a radosti. Změnu, která se ale nebojí ani temných stránek a dokáže využít jejich hloubky. Změnu v život, který je plný a naplněný.


Autorem kreseb na obalu je Lukáš Krystyn - člověk plný nadšení, fantazie a hravosti. Miluje život, barvy a kvantování. Když jste chvilku s ním, vidíte svět v úplně nových obrysech a víte, že žijete na báječném místě. Do každé kresby dokáže komponovat kvantové vlny, tudíž jeho obrázky působí jako zářiče, zesilovače, urychlovače a zintezivňovače vašeho transformačního procesu. 
 

 


Reference

Anna Zmajkovičová (publikováno na FB v absolventské skupině)
Čaute zlatíčka, idem zdielať s vami zážitok s CD TKDM Dawn. Zakúpila som si ho na asistencii v Brne a vypočula si ho v minulý utorok na ceste domov v aute. No decká, nie len, že mi cesta ubehla, ani neviem ako, ale odpálila som sa na 2 skladbách (1. a 6.). Tak tie ma úplne dostali. Vypeckovala som ich niekoľkokrát a lietala som asi aj s autom niekde nad diaľnicou. Ešte že som vo vzorci „NEUSTÁLE CHRÁNENÁ“ a ešte že cesty boli prázdne. Splynula som s celým vesmírom a bol to neuveriteľný zážitok. Mňa šoférovanie veľmi baví, ale toto bol úplne iný rozmer. Až keď som po 2 hodinách zastavila, pozrela som sa, ako sa skladby volajú a to ma dostalo už úplne: BĚŽNÉ BYTÍ a VNITŘNÍ SÍLA. Pecka!!!
No a druhý úlet som zažila včera ráno, keď som si to valila do Rakúska. Nedeľa, ja viac-menej sama na D1. Pustila som si opäť CD. Rozhodla som sa spraviť si sebe terapku v jednej téme a šlo to, ccaaaaaaaaaaaaa dobre, AŽ .... až sa CD zastavilo. Nech som robila čo chcem, skladba č.8 nie a nie ísť ďalej. Sedmička šla, devina tiež, ale tá osmička nie a nie. Vyberám CD a pokúšam sa ho ešte dočistiť, ale nič. Keďže viem analyzovať zrkadlový obraz prístrojov a teda ich posolstiev, čo ti chcú povedať, tak som nakukla na obal, ako sa skladba volá ..... smiech .... „HLUBOKO UVNITŘ“ .... no jasné, práve som sa dostala do časti podvedomia, kde ešte nebola odpoveď a mala som sa vŕtať ešte hlbšie. A ona tá potvorka odpoveď aj prišla. Univerzum ma asi nikdy neprestane prekvapovať.... smiech. Bavila som sa na tejto situácii a ako asi dobre tušíte, skladba č. 8 sa „ZRAZU“ pokojne spustila. Moje posolstvo s osmičkou bolo, zastav sa moja a choď ešte hlbšie do podvedomia, tam nájdeš, čo hľadáš.
Krásny, usmievavý dník. :*

  

Cena: 350 Kč 

Info k objednávce: Po odeslání objednávky vám přijde e-mail s podklady k platbě. Po připsání platby na náš účet odesíláme CD do 5 pracovních dnů. Pokud vám žádný e-mail nepřijde, kontaktujte nás na info@kvantovaterapie.cz


Poštovné: Zvolte si poštovné podle počtu CD i pojištění. V případě ztráty zásilky vyplácí náhradu škody Česká pošta dle výše pojištění daného balíčku. 

 

 

 

Objednávka CD
Vyberte počet CD

52 Kč – doporučené psaní - ČR - maximálně 2 CD (pojištění je však pouze na 500 Kč)
78 Kč – doporučený balík - ČR - maximálně 4 CD (pojištění na 780 Kč)
132 Kč - balík na poštu/balík do ruky - ČR - maximálně 20 CD (pojištění až do 50 000 Kč)

103 Kč - 1 CD - Slovensko
172 Kč - 2 až 3 CD - Slovensko

Cena: Kč vč. DPH


 Odesláním souhlasíte s obchodními podmínkami.

Po odeslání nákupu dostanete obratem informační e-mail. Pokud jej do hodiny neobdržíte, kontaktujte nás na info@kvantovaterapie.cz nebo tel. čísle 731 618 578.