FAQ - odpovědi na vaše otázky


Po vyplnění přihlášky obdržíte automaticky email s přístupem do Vašeho online prostředí. Pokud Vám do hodiny není doručena žádná emailová zpráva, zkontrolujte složky jako jsou Hromadná nebo Nevyžádaná pošta nebo SPAM a pokud ani tam zprávu nenajdete, kontaktujte nás.

Další bude následovat email se zálohovou fakturou. Pokud vám zálohová faktura nepřišla, napište nám na info@kvantovaterapie.cz.

Jakmile vaše platba dorazí na náš účet, pošleme vám e-mailem vyúčtovací fakturu.Pokud jste ještě nebyl/a u nás na kurzu, přijde Vám obratem na email zpráva s přihlašovacími údaji do Vašeho zákaznického účtu u nás. Pak bude následovat další email se zálohovou fakturou.

Pokud jste náš kurz již absolvoval/a a vlastníte také online kurz, přihlašte se nejprve do Vaší klientské zóny a pak teprve přihlášku vyplňte. Máte tak nárok na absolventské slevy. Po přihlášení Vám tedy již žádné přihlašovací údaje nepřijdou a očekáváte jen zálohovou fakturu.

Pokud do hodiny nepřijde žádný email, kontaktujte nás na info@kvantovaterapie.cz nebo telefonicky.

Nevyplňujte novou přihlášku. Jistě vše proběhlo a máme Vás v systému, jen došlo k chybičce, kterou jistě společně snadno a rychle opravíme.

Kurzovné zahrnuje pětidenní Kurz TKDM s Pavlem Vondráškem a také šedesátidenní online kurz, který získáte po absolvování živého kurzu pětidenního. Během kurzu také zajišťujeme pitný režim.

Strava a ubytování během kurzu je plně ve Vaší režii a vše si můžete zařídit tak, jak Vám to bude nejlépe vyhovovat. 

Cena v EUR je ekvivalent denního kurzu ČNB k datu vystavení zálohové faktury. Měnu si volíte v přihlášce na kurz. Zvolte si platbu v Eur.

Pokud jste již zvolili platbu v CZK, kontaktujte nás na info@kvantovaterapie.cz nebo telefonicky.

V případě jakýchkoli komplikací s platbou nás kontaktujte, můžeme se domluvit také na platbu na místě v hotovosti, která je pak v CZK.

 

Ne, kurzy konající se na Slovensku je potřeba zaplatit v eurech.

Není problém dát fakturu do účetnictví.

Při vyplňování přihlášky jen odkliknete předem zaškrtnuté políčko "Fakturační údaje jsou stejné jako údaje o účastníkovi" a vyplníte fakturační adresu, kterou chcete uvést na fakturu.

 

Strava a ubytování je během kurzů Techniky Kvantového Doteku Matrixu plně ve vaší režii.

Máte možnosti si vybrat takové ubytování a stravování, které vám bude příjemné a bude vám nejlépe vyhovovat.

Nabídku ubytování od jednotlivých hotelů pro účastníky našeho kurzu přímo v místě konání najdete vždy v informacích k danému místu konání níže. Pokud není žádná uvedena, žádnou takovou nabídku jsme od hotelu neobdrželi. Není také pravidlo, že nám nabídnuté ceny jsou výhodnější, než na různých ubytovacích stránkách.

Doporučujeme hledat možnosti ubytování pomocí např. http://www.booking.com/ nebo http://www.trivago.cz/. Obě stránky jsou v českém jazyce a pomohou vám nalézt nejlepší možnost ubytování v blízkosti konání kurzu. Také mají často výhodnější ceny, než v samotném hotelu nebo penzionu.

Za zmínku stojí i https://www.airbnb.cz/ - jedná se o ubytování v soukromí u lidí, kteří mají třeba volný pokoj nebo byt a rádi by si přivydělali. Airbnb nabízí levnější ubytování v lepší lokalitě a při dobré volbě také možnost nahlédnout do života místních. Nejste anonymní hotelový host, jste host pána domu.

Pokud se chcete domluvit s někým z účastníků kurzu na společném ubytování - můžete tak učinit pomocí facebookové stránky: TKDM - společná jízda nebo ubytování - www.facebook.com/groups/733332720046375/ Pražský kurz se koná buď v Kongresovém centru Praha, ulice 5.května 1640/65, 140 00, Praha 4, http://www.kcp.cz/ nebo v Nadačním fondu Tady a Teď na Václavském náměstí 776/10, Praha 1.

Konkrétní místo a sál, ve kterém se bude kurz konat a jak se do něj dostanete je vždy uvedeno v přihlášce k danému kurzu na našem webu, ale také vám tyto informace pošleme emailem v bližších informacích ke kurzu cca 7 dní před zahájením kurzu.

 

Ubytování a stravování v případě konání kurzu v Kongresovém centru Praha

V bezprostřední blízkosti Kongresového centra se nachází Hotel Holiday Inn, http://www.holidayinn.cz/, který je asi nejbližší možnou variantou pro ubytování během kurzu. Další nabídky pro ubytování  můžete najít na http://www.booking.com/ nebo na http://www.trivago.cz/. Pro soukromé nabídky ubytování navštivte https://www.airbnb.cz/.

V rácmci kurzu je zajištěn pitný režim, stravovat se můžete v okolí Kongresového centra.

Jak se na kurz v Kongresovém centrum Praha dostanete?

Metro C- stanice Vyšehrad. Kongresové centrum se nachází hned vedle zastávky metra.

Autem se dá parkovat v podzemních garážích Kongresového centra nebo na pozemku na jižní straně. Podrobnější informace k parkování u Kongresového centra najdete na http://www.kcp.cz/cz/parkovani-v-kongresovem-centru-praha, případně lze využít okolních ulic.

 

Ubytování a stravování v případě konání kurzu v Nadačním fondu Tady a Teď

Přímo naproti Nadačnímu fondu je Hotel Ambassador. (www.ambassador.cz), který je nejbližší možnou variantou pro ubytování v blízkosti konání kurzu. Další nabídky pro ubytování  můžete najít na http://www.booking.com/ nebo na http://www.trivago.cz/. Pro soukromé nabídky ubytování navštivte https://www.airbnb.cz/.

V rácmci kurzu je zajištěn pitný režim, stravovat se můžete v okolí Kongresového centra.

Jak se na kurzu v Nadačním fondu Tady a Teď dostanete?

Přímo u Nadačního fondu je výstup z metra stanice Můstek, trasa metra A a B (přestupní stanice).

Tramvaj č. 3, 9, 6, 14, 24, 5, 15 - zastávka Václavské náměstí - odtud cca 4 minuty pěšky 

Parkovat se u Nadačního centra nedá. Můžete využít placené oranžové nebo zelené zóny v okolních ulicích. Ideální je využít služeb MHD.

 

Ubytovat se můžete přímo v místě konání kurzu, v Hotelu Devín, Riečna 4, Bratislava, http://www.hoteldevin.sk/ nebo využijte nabídek na http://www.booking.com/, či http://www.trivago.cz/, pokud hledáte něco jiného. Pro soukromé nabídky ubytování navštivte https://www.airbnb.cz/.

 

Aktuální nabídka ubytování v Hotelu Devín, pro účastníky našeho kurzu, je následující:

Pokoj Standard - obsazení 1 osobou - 95 Eur/noc včetně snídaně, obsazen 2 osobami - 105 Eur/noc včetně snídaně.

Executive pokoj pro dva - obsazen 1 osobou - 115 Eur/noc včetně snídaně, obsazen 2 osobami - 125 Eur/ noc včetně snídaně.

Junior Suite - 155 Eur/ noc včetně snídaně, Premier Suite - 189 Eur/noc.

Cena zahrnuje:

- ubytování v elagantním pokoji s klimatizací, snídaně výběrem z bohatého bufetu

- neomezené využití Relax centra - bazén s protiproudem, finská a parní sauna, posilovna

- neomezené využivání internetu, použití kávového a čajového setu

Cena nezahrnuje:

Městský poplatek  ve výši 1,65 Eur/ osoba/ noc.

Při objednávce ubytování v hotelu uveďte, že jste účastníkem kurzu Kvantové terapie a objednáváte ubytování za zvýhodněnou cenu.

 

Stravování a pitný režim během kurzu v Bratislavě

V rámci kurzu je zajištěn pitný režim. Stravovat se můžete v hotelové restauraci nebo v okolí.

 

Jak se na kurz v Bratislavě dostanete?

Tramvají č.8 - zastávka Námestie  L. Štúra - odtud 2 minuty pěšky k Hotelu Devín. 

Autem se dá parkovat za poplatek na hotelovém parkovišti nebo můžete parkovat v okolních ulicích.  

Hotel Devín také nabízí soukromé taxi, které si můžete objednat na recepci hotelu.

 

Ubytovat se můžete přímo v místě konání kurzu - v hotelu Bobycentrum, Sportovní 559/2A, 602 00, Brno - Královo Pole, http://hotelbobycentrum.cz nebo využijte nabídek na http://www.booking.com/, či http://www.trivago.cz/, pokud hledáte něco jiného. Pro soukromé nabídky ubytování navštivte https://www.airbnb.cz/.

 

Stravování a pitný režim během kurzu v Brně

V průběhu kurzu budou v rámci Hotelu Bobycentrum v nabídce obědy, kdy bude na výběr ze dvou menu a hradit budete na místě. Pokud o nabídku Hotelu nebudete mít zájem, samozřejmě se můžete stravovat kdekoli jinde, dle Vašeho výběru.
Během kurzu je zajištěný pitný režim ve formě vody a hotel nabízí možnost využití kavárny Shiny a restaurace Inspirace.

 

Jak se na kurz v Brně dostanete?
Autobus č. 67 - zastávka Sportovní - v blízkosti Hotelu Bobycentrum
Autem se dá parkovat bez problému u Hotelu Bobycentrum ZDARMA.

Ubytovat se můžete přímo v místě konání kurzu, v Hotelu Mercure, Českobratrská 18/1742, Ostrava, http://www.mercureostrava.cz/ nebo využijte nabídek na http://www.booking.com/, či http://www.trivago.cz/, pokud hledáte něco jiného. Pro soukromé nabídky ubytování navštivte https://www.airbnb.cz/.

 

Stravování a pitný režim během kurzu v Ostravě

V rámci kurzu je zajištěn pitný režim ve formě džbánů s vodou. Stravovat se můžete v hotelové restaurace nebo v okolí hotelu Mercure.

 

Jak se na kurz v Ostravě dostanete?

Trolejbusem č. 102, 103, 104, 105, 108, 109, 112 do stanice Husův sad, hned naproti hotelu.

Autem se dá parkovat bez problému v okolních ulicích nebo za poplatek přímo na parkovišti hotelu Mercure. Hotel se nachází cca 300 m od známé Stodolní ulice.

 

 

Ubytovat se můžete přímo v místě konání kurzu, v Double Tree by Hilton, Hlavná 1, 040 01, Košice, https://www.doubletree-kosice.com/ nebo využijte nabídek na http://www.booking.com/, či http://www.trivago.cz/, pokud hledáte něco jiného. Pro soukromé nabídky ubytování navštivte: https://www.airbnb.cz/.

Aktuální nabídka ubytování v Hotelu Double Tree by Hilton, pro účastníky našeho kurzu, je následující:

Jednolůžkový pokoj včetně snídaně: 79 Eur/noc, Dvoulůžkový pokoj včetně snídaně: 95 Eur/noc.

De Luxe pokoj pro 1 osobu s manželskou postelí, včetně snídaně – EUR 94,00 / noc, pro 2 osoby včetně snídaně s manželskou postelí – EUR 110,00 / noc.

Apartmá pro 1 osobu s manželskou postelí, včetně snídaně – EUR 189,00 / noc,  pro 2 osoby s manželskou postelí, včetně snídaně – EUR 189,00 / noc.

Městský poplatek: 1,5 Eur/osoba/den.

 

Stravování a pitný režim během kurzu v Košicích

V rámci kurzu je zajištěn pitný režim ve formě džbánů s vodou. Stravovat se můžete v hotelové restaurace nebo v okolí hotelu.

 

Jak se na kurz v Košicích dostanete?

Hotel je vzdálený 10 minut chůze od Hlavního vlakového i autobusového nádraží s výbornou dostupností Městské hromadné dopravy (tramvaj č. 2, 3, 6, autobus č. 16, 23, 24, 29, 30, 33, trolejbus č. 71 a 72).

Autobusové spojení  z letiště do hotelu zabezpečuje pravidelná autobusová linka č. 23.

 

Kurz ve Zlíně se koná v sále Tanečního klubu Fortuna, Bartošova 4393, 760 01, Zlín, https://www.tkfortuna.cz. Ubytování naleznete např. na http://www.booking.com/, nebo na http://www.trivago.cz/. Pro soukromé nabídky ubytování navštivte: https://www.airbnb.cz/. Mezi nejbližší možnosti ubytování patří např. Penzion Millenium. vzdálený cca 300 m od tanečního studia.

 

Stravování a pitný režim během kurzu ve Zlíně

V rámci kurzu je zajištěn pitný režim ve formě džbánů s vodou. Stravovat se můžete v hotelové restauraci nebo v okolí hotelu.

 

Jak se na kurz ve Zlíně dostanete?

Autobusem č.38 na zastávku Vodní, trolejbusem č. 2, 8, 4 na zastávku Dlouhá nebo č. 11, 2,13, 8, 4, 9, 3, 12, 1, 10 na zastávku Náměstí Míru.

 

Ubytovat se můžete přímo v místě konání kurzu: Nové Adalbertinum, Velké náměstí 32, 500 03, Hradec Králové, recepce a rezervace: tel. +420 495 063 111

Můžete využít také nabídky portálů http://www.booking.com/, nebo na http://www.trivago.cz/, pokud hledátě něco jiného. Pro soukromé nabídky ubytování navštivte: https://www.airbnb.cz/.

 

Stravování a pitný režim během kurzu v Hradci Králové

V rámci kurzu je zajištěn pitný režim ve formě džbánů s vodou. Ostatní je plně ve Vaší režii. Stravovat se můžete v hotelové restauraci, kde nabízí denní menu nebo kdekoli jinde, dle vlastního výběru.

 

Jak se na kurz v Hradci Králové dostanete

Městská doprava: Trolejbus č.2 na zastávku Komenského a odtud cca 5 minut pěšky.

Autem: parkoviště přímo u hotelu (9 míst) je potřeba rezervovat v hotelu (cena: 150 Kč/den), parkoviště na náměstí: 300 Kč/den, parkovací dům pod náměstím: 150 Kč/den

 

 

Ubytovat se můžete přímo v místě konání kurzu, v Hotelu Primavera, Nepomucká 1058/128, 326 00 Plzeň 2-Slovany, www.primaverahotel.cz

Hotel nabízí pro účastníky kurzu zvýhodněné ceny. Abyste však tyto ceny mohli čerpat, je třeba při rezervaci ubytování v hotelu sdělit heslo: Kvantová terapie.

A zde jsou nabízené ceny: 1-lůžkový pokoj Standard/Superior First Class: 1390,- Kč, 2-lůžkový pokoj Standard/Superior First Class: 1990,- Kč, Pokoj Suite (max.2 dospělí): 2900,- Kč.

Uvedené ceny jsou vždy za pokoj a noc, zahrnují DPH, snídani formou bufetu  a místní poplatky, internet, parkování, některé pokoje mají balkon

Samozřejmě se můžete ubytovat také jinde a využít  nabídek na http://www.booking.com/, či http://www.trivago.cz/, pokud hledáte něco jiného.

Pro soukromé nabídky ubytování navštivte https://www.airbnb.cz/.

 

Stravování a pitný režim během kurzu v Plzni

V rámci kurzu je zajištěn pitný režim ve formě džbánů s vodou. Stravovat se můžete v hotelové restauraci nebo v okolí hotelu.

 

Jak se na kurz v Plzni dostanete?

Trolejbusem č. 10, 13 na zastávku Čechurov. Hotel Primavera je vzdálen cca 3 minuty pěšky.

Autem se dá parkovat pohodlně na hotelovém parkovišti ZDARMA.

V místě kurzu není možnost ubytování, vzhledem k tomu, že se kurz koná v Kulturním centru.Vratislavice 101010

Můžete využít nabídek na http://www.booking.com/, či http://www.trivago.cz/, nebo pak pro soukromé nabídky ubytování navštivte https://www.airbnb.cz/. 

 

Stravování a pitný režim během kurzu v Liberci

V rámci kurzu je zajištěn pitný režim. Máte také možnost si objednat oběd u našich asistentů, kteří pak hlásí počet rezervaci v restauraci Zámecká konírna.

 

Jak se na kurz ve Vratislavicích dostanete?

Autobus č. 740 - zastávka: Vratislavice nad Nisou, kostel

Tramvaj č. 11, 5 - zastávka: Vratislavice nad Nisou, kostel (zastávka je v bezprostřední blízkosti kulturního centra)

Autem se dá parkovat zdarma v okolí Kulturního centra, kde jsou k dispozici parkoviště.

Co se týče stravování, každé ráno budete mít možnost si u našich asistentek objednat oběd v restauraci Zámecká konírna. 

V Českých Budějovicích se pětidenní kurz TKDM koná na adrese: R51, Riegrova 1756/51, 370 01, České Budějovice 3.

V místě kurzu není možnost ubytování, vzhledem k tomu, že se kurz koná v administrativní budově.

Můžete využít nabídek na http://www.booking.com/, či http://www.trivago.cz/, nebo pak pro soukromé nabídky ubytování navštivte https://www.airbnb.cz/. 

2 minuty chůze od místa konání kurzu je např. k dispozici Hostel Cuba (www.cuba-bar.cz), který je v prostorách baru, 6 minut pěšky je Penzion u Vlka (www.uvlka.cz) a další. 

 

Stravování a pitný režim

Na kurzu je zajištěn pitný režim, přímo v budově je k dispozici kavárna, která je otevřena po-pá: 9:00 - 18:00 ho (www.kavarnajinysvet.cz). 

Stravovat se můžete v okolních restauracích. 

 

Jak se na kurz v Českých Budějovicích dostanete?

Trolejbus č. 9, 3, 2, 1 - zastávka Poliklinika Sever (odtud cca 6 minut pěšky)

Autobus č. 19, 14, 11, 16 - zastávka Jeronýmova (odtud cca 7 minut pěšky)

Trolejbus č. 5 - zastávka Skuherského (odtud cca 10 minut pěšky) nebo zastávka Palackého náměstí (odtud cca 9 minut pěšky)

Autem se dá parkovat v okolních ulicích nebo na parkovišti na Mariánském náměstí (Adresa: tř. 28. října, České Budějovice), na parkovišti v Mariánských kasárnách (Adresa: Jar. Haška, České Budějovice) nebo v podzemním parkovišti Mercury centrum (Adresa: Nádražní 1759, 370 01 České Budějovice).

 

Čistící workshop v Praze se koná v centru Nadačního fondu Tady a Teď na adrese: Václavské nám. 10, 110 00, Praha 1, 1. patro.

 

Ubytování

Přímo naproti našemu centrum je Hotel Ambassador Zlatá Husa, Václavské náměstí 839/7, www.ambassador.cz, vedle našeho centra směrem nahoru na Muzeum je pak Hotel Juliš, Václavské náměstí 78/22, www.hoteljulis.cz nebo Hotel Adria Praha, Václavské náměstí 784/22, www.adria.cz

Můžete také využít nabídek portálů  jako jsou: www.booking.com, či www.trivago.cz, pokud hledáte něco jiného. Pro soukromé nabídky ubytování navštivte www.airbnb.cz

 

A jak se k nám dostanete?

Metrem: trasa A - stanice Můstek - v těsné blízkosti, trasa C - stanice Muzeum - sejdete po levé straně Václavského nám. do dolní části

Tramvají číslo: 3, 14, 9 nebo 6 - pak popojdete do dolní části Václavského náměstí

Autem: přímo u Centra Nadačního fondu parkovat nelze. Můžete buď využít zelené zóny v Jungmannově ulici nebo oranžové zóny (nejblíže je horní část Válavského nám., Jindřišská, Perlová, Národní). 

 

Stravování je plně ve Vaší režii. V okolí centra je spousta možností pro stravování se během workshopu.

Čistící workshop v Brně se koná v restauraci KINOKAVÁRNA, v salonku, na adrese: Nám SNP 33, 613 00 Brno - Černá pole, www.kinokavarna.cz

 

Ubytování

V místě konání kurzu není možné se ubytovat.

Pro ubytování můžete využít nabídek portálů  jako jsou: www.booking.com, či www.trivago.cz. Pro soukromé nabídky ubytování navštivte www.airbnb.cz

 

A jak se k nám dostanete?

Autobusem X9  - zastávka Fügnerova (odtud 5 min. pěšky)

Autem: můžete parkovat v okolí restaurace

 

Stravování je plně ve Vaší režii. V restauraci nabízí obědová menu.

Čistící workshop v Ostravě se koná v Restauraci La VIDA, Františka Hajdy 1397, 700 30 Ostrava - Hrabůvka, lavidaostrava.cz

 

Ubytování

V místě konání kurzu není možné se ubytovat.

Pro ubytování můžete využít nabídek portálů  jako jsou: www.booking.com, či www.trivago.cz. Pro soukromé nabídky ubytování navštivte www.airbnb.cz.

 

Stravování je plně ve Vaší režii. V restauraci nabízí obědová menu.

 

A jak se k nám dostanete?

Tramvají číslo: 1, 3, 10 - zastávka Poliklinika - odtud cca 400 m pěšky

Autobusem číslo: 41, 48, 910333, 50, 27, 910371, 62, 880670 - zastávka Poliklinika - odtud cca 400 m pěšky

Autem: zaparkujete v okolí restaurace

 

 

Kurz dětského kvantování probíhá v prostorách rodinného domku se zahradou, kde mají děti kolem sebe maximálně domácké prostředí.

Adresa je: Švermova 391, 251 64, Mnichovice. Není zde možnost ubytování. Pro ubytování můžete využít nabídek portálů  jako jsou: www.booking.com, či www.trivago.cz, pokud hledáte něco jiného. Pro soukromé nabídky ubytování navštivte www.airbnb.cz.

Do 7 km od místa kurzu je k dispozici několik nabídek pro ubytování. 

 

Stravování a pitný režim během dětského kurzu

V rámci kurzu je pro děti zajištěn pitný režim ve formě vody ve džbánech. Oběd můžete dát dítěti s sebou nebo si můžete dítě na obědovou přestávku (12:00 - 13:00 hod) vyzvednout a zajít si na oběd společně. Dejte s sebou dítěti také nějaké svačinky, není problém během kurzu kdykoli něco zakousnout.

 

Jak se na kurz v Mnichovicích dostanete?

Autobus číslo: 490, 489 a 495 - zastávka Mnichovice, bytovky (odsud přes 300 m - pěšky cca 5 minut)

Vlak - zastávka Mnichovice (odsud 1 km, cca 20 min. pěšky)

Autem můžete parkovat v okolních ulicích. Pro krátkodobé stání pro předání dítěte můžete využít okolí domu, ale neparkujte, prosím, na parkovacích místech našich sousedů, nemají to rádi.

 

 Podrobné informace posíláme e-mailem cca 7 dní před kurzem.

Kurzem naše společná práce nekončí. Naopak teprve začíná. Máme pro vás připravenou velmi kvalitní a propracovanou absolventskou podporu. Pětidenní živý kurz s Pavlem Vondráškem pokračuje navazujícím šedesátidenním online kurzem, na kterém Pavel s Vámi prochází již naučené techniky a přidává i mnoho technik nových.

Další forma podpory je absolventská skupina na Facebooku, kam vás přidáme hned po absolvování pětidenního živého kurzu. V této skupině vám nadále pomáhají svými radami Pavel a Monika Vondráškovi, včetně jejich týmu pro výuku. Naši absolventi zde sdílejí své zkušenosti, úspěchy a vzájemně si pomáhají.

Ve svém růstu můžete s námi pokračovat i na navazujících praktických workshopech (Zcitlivující jednodenní workshop a Čistící dvoudenní workshop na zpracování podvědomých programů).

Můžete se stát Praktiky Techniky Kvantového Doteku Matrixu, tzn. máte možnost blíže spolupracovat s týmem TKDM,  jezdit na kurzy jako asistenti, zapojit se do dalších aktivit a zároveň dělat oficiální terapie pod hlavičkou TKDM.

Ti nejlepší mají možnost se propracovat do užšího týmu Pavla Vondráška v rámci jeho Nadačního fondu Tady a Teď, který společně s týmem lékařů pod vedením MUDr. Zdeňka Matějovského, CSc. (přední český ortoped a onkolog, asistent v nemocnici Na Bulovce), pracují na výzkumu propojení západní a východní medicíny při léčbě závažných onkologických onemocnění.

Připravujeme pro vás i další projekty. Dostáváte od nás tipy a videa, kde odpovídáme na vaše otázky. Naši absolventi se pravidelně setkávají při oficiálních setkáváních TKDM, které pro vás zajištujeme s pomocí našich terapeutů z řad Pavlových asistentů. A především - budete vnímat svět jinak, než dříve. Uvidíte to, co jste dříve neviděli. Váš svět bude barevnější.

Poté, co absolvujete Kurz Techniky Kvantového Doteku Matrixu a Čistící workshop, se můžete přihlásit k tzv. certifikaci. Projdete praktickou přípravou, bude vám přidělen supervizor, se kterým po celou dobu vaši přípravy budete spolupracovat.

Cílem je v praxi s klienty  prokázat, že jste pochopili probíranou látku a funguje vám práce s kvantovou vlnou. A umíte účinně pracovat ve svých praxích s technikou TKDM. Poté získáváte náš certifikát a naši podporu - kdykoli s námi můžete probrat vše, co se týká vaší práce.

Pro Praktiky v přípravě i certifikované Praktiky pořádáme pravidelné skype konference, které pomáhají k vašemu profesnímu růstu.

Máte možnot se aktivně zapojit do Nadačního fondu Tady a Teď, který pracuje společně s lékařským týmem na výzkumu léčby rakoviny.

Kvantový Praktik nepracuje za Techniku Kvantového Doteku Matrixu (není-li dohodnuto jinak) a není na nás jakkoli závislý. Není jakkoli oprávněný jednat za společnost Kvantová terapie s.r.o. Funguje jako Praktik, který má ve své nabídce své vlastní praxe i Techniku Kvantového Doteku Matrixu. Tyto osoby doporučujeme, pokud se na nás někdo obrátí se žádostí o individuální péči.

Ano, můžete. Doporučujeme to obzvlášť u Čistícího workshopu.
Vše potřebné k výuce dostanete. Nemusíte si brát nic. Zajišťujeme i pitný režim.
Oblékněte si to, v čem se cítíte příjemně a pohodlně. Počítejte však s tím, že během kurzu se sedí nebo leží na zemi.
Každý absolvent má možnost opakovat kurz TKDM za poloviční cenu Tedy za 6950 Kč v ČR. Na Slovensku 265 EUR. Této možnosti můžete využít kolikrát chcete. Přihlašujte se ze svého online prostředí, které se vám otevře po prvním přihlášení na kurz. Díky tomu se vám automaticky částka přepočítá na poloviční cenu. Stejně tak máte možnost opakovat i jakýkoliv workshop. Na něj se poloviční cena nevztahuje.
Ne. Workshopy jsou koncipované tak, že se předpokládá, že umíte všechny techniky a postupy z Kurzu TKDM. Není tam prostor pro vysvětlování základů, jelikož by docházelo ke zdržování práce ostatních účastníků. Před každým workshopem je nutné mít absolvován Kurz Techniky Kvantového Doteku Matrixu.
Děláme pro to maximum. Kurzy jsou koncipované tak, aby se každý naučil ovládat Techniku Kvantového Doteku Matrixu a bez problému ji zařadil do svého života. Na kurzech je větší počet lidí, než bývá na podobných kurzech běžné. Je to z toho důvodu, abyste měli dostatek příležitostí vyzkoušet si pracovat na různých typech lidí. Zažijete rozdílné pocity u různých lidí a také uvidíte nejrůznější reakce lidí. Toto lze zajistit pouze v dostatečném počtu lidí. Tím se perfektně připravíte pro následující práci doma po návratu z kurzu. Kdybyste celý kurz pracovali jen na jedněch a těch samých lidech, nejste dostatečně připraveni na různé reakce u lidí v běžném životě. A můžete pak pochybovat o tom, zda vám to jde. V bezpečném prostředí kurzu na vlastní kůži zažijete, že je normální, když přijímající nic necítí a přesto to funguje. Také zjistíte, že někteří mají intenzivnější projevy a někteří více rezervované. A že vše je v pořádku. Na kurzu je vždy přítomno dostatek asistentů, kteří vám spolu s Pavlem pomáhají se prakticky naučit všechny postupy a techniky. Ptejte se jich, ujasňujte si látku a žádejte je o pomoc. Jsou tam pro vás. Čím více se budete ptát, tím více z kurzu dostanete. Neodcházejte s nezodpovězenými otázkami.
Ano, jediným lektorem Kurzu TKDM je Pavel Vondrášek a bude vás tímto kurzem provázet. Workshopy lektorují stálé asistentky Pavla Vondráška pro výuku na Kurzu Techniky Kvantového Doteku Matrixu a Pavlova manželka Monika, která je spoluautorkou Techniky Kvantového Doteku Matrixu. Nikdo jiný nemá oprávnění učit Kurzy Techniky Kvantového Doteku Matrixu.
Ano, dostanete potvrzení o absolvování kurzu.

V roce 2017 proběhnou kurzy v: ČR – Praha, Brno, Ostrava, Zlín, Hradec Králové, Liberec, Plzeň. Na Slovensku– Bratislava, Košice. Pozor, v některých městech jsme jen jednou ročně. Harmonogram naleznete na www.kvantovaterapie.cz/kurzy.

KURZ TKDM 1. den | 10 – 18 hod., dostavte se na 9 hod. kvůli hladké registraci. 2. den | 9 - 18 hod. 3. den | 9 - 18 hod. 4. den | 9 - 18 hod. 5. den 9 – 14 hod. WORKSHOPY Čistící: 1. den – 9 – 18 hod., dostavte se na 8:15 kvůli hladké registraci. 2. den – 9 – 18 hod. Zcitlivující 1. den – 9 – 18 hod., dostavte se na 8:15 hod. kvůli hladké registraci

Jedná se o 60 lekcí v online prostředí, které jsou tvořené přesně na míru absolventům živého Kurzu Techniky Kvantového Doteku Matrixu. Po absolvování pětidenního kurzu dostanete přístup (jméno a heslo) do svého kvantového online prostředí, kde můžete pokračovat na své transformaci pomocí online kurzu TKDM. Zopakujete si základní techniky, které se naučíte na kurzu s Pavlem, dostanete nové techniky a ještě více si prohloubíte své znalosti a ukotvíte se v informačním poli. Online prostředí obsahuje 60 základních videí a pracovní listy, do kterých si můžete zapisovat plnění úkolů, které pomohou vašemu růstu. Úkoly jsou vedené zábavnou a hravou formou a provázet vás na nich bude Pavel Vondrášek - lektor a autor TKDM. Budeme společně pracovat na tom, aby se “kvantovka” stala součástí vašeho života a už nikdy neodešla. Bude vás to bavit.Přihlašovací údaje do online kurzu vám přijdou po odeslání přihlášky na pětidenní Kurz TKDM. Samotný online kurz se vám ve vašem online prostředí objeví první pracovní den po skončení vašeho kurzu.

Další informace ohledně online kurzu dostanete na živém Kurzu Techniky Kvantového Doteku Matrixu.

Problémy týkající se přihlašování a hesla - popište svůj problém a pošlete ho na e-mail info@kvantovaterapie.cz.

Problémy týkající se videa, zvuku, zobrazování - popište svůj problém a pošlete ho na e-mail it@kvantovaterapie.cz. Odpovíme Vám co nejdříve.

Nemusíte, můžete začít kdykoliv později, přístup i videa vám zůstávají. Nicméně doporučujeme na online navázat hned po skončení kurzu. Bude pro vás jednodušší zautomatizovat si to, co jste se na kurzu naučili. A snadno se vám bude kvantovat v běžném životě.

Už víte, že nemusíte nic, ale můžete cokoliv. Je na vás, jak si práci rozvrhnete. Doporučujeme, aby byla spíše pravidelná, než nárazová. Tempo si zvolte takové, jaké vám bude vyhovovat a přinášet požadované výsledky. Pokud však zvládnete na kurzu pracovat každý den, budete příjemně překvapeni, jak snadno se vám podaří aplikovat kvantování do běžného života. Ale i jiná pravidelná frekvence práce v online kurzu své plody přinese :).

Ano, online kurz je v ceně kurzu.