KURZ TKDM
ZCITLIVUJÍCÍ
arrow one end arrow two ends arrow one end
ČISTÍCÍ
MASTER

DVOUDENNÍ ČISTICÍ WORKSHOP 

Odstraňte své strachy a nefunkční programy, které vás brzdí

 

Workshop navazuje na probíranou teorii i praxi pětidenního Kurzu Techniky Kvantového Doteku Matrixu (vyučovaný od 1/2017) nebo 2. stupně kurzu TKDM (vyučovaný do 12/2016). Je tedy nutné mít absolvovaný jeden z těchto kurzů předtím, než jdete na workshop. 

 

Čištění nelze naučit předáním informací, čištění lze naučit nejefektivněji praxí a vlastním prožitkem. Čím více máte vyčištěno u sebe, tím snadněji se vám pracuje se svými bloky, které se objevují v každodenní realitě. A také uvidíte snadněji bloky druhých lidí v každodenní interakci s nimi. To vám pomůže k většímu pochopení a efektivnější komunikaci s nimi.


Na workshopu se proto věnujeme v maximální možné míře přímo praktickému čištění. 
 

Po workshopu uvidíte ještě intenzivněji realitu takovou, jaká je. Naučíte se pracovat s vlastními filtry, kterými si realitu zkreslujete. A získáte schopnost se vědomě rozhododnout pro to, co si chcete ponechat, protože vám to slouží a co už nechcete nebo nepotřebujete, protože už vám to neslouží. 

 

Jak Čistící workshop probíhá?

  • Krátce zopakujeme postup čištění.
  • Většinu času věnujeme čištění ve dvojicích za supervize lektorek.
  • Zažijete min. 5 hodin v roli čištěného – během kterých si vyřešíte vztahy s matkou, otcem, sourozenci, partnery, děmti, sami se sebou a svůj vztah ke světu. Dále se můžete věnovat např. tématu hojnosti, zdraví, lásky, ideálního partnera, atp. 
  • Zažijete min. 5 hodin v roli čistícího – prohloubíte si své zkušenosti a znalosti v technice doptávání. To se vám bude hodit, když budete čistit sami sebe nebo své blízké.

 

Co se na workshopu naučíte?

  • Naučíte se různé nové vychytávky a zlepšováky, jak najít příčiny. 
  • Naučíte se pomoci sobě i svým blízkým i ve složitějších životních situacích.
  • Spojí se vám některé souvislosti z Kurzu Techniky Kvantového Doteku Matrixu, které jste přes své filtry neslyšeli nebo nebyli schopni vnímat.
  • Naplno prožijete pocit, že svůj život si tvoříte jen vy sami a to, co se vám děje je odrazem vašich vlastních přesvědčení a nastavení.
  • Naučíte se s těmito přesvědčeními a nastaveními vědomě pracovat a měnit je.
  • Po čištění zažijete rovnováhu a stav “je mi to u…”. Všechny varianty jsou správné a možné a vy jste svobodní v tom, co si vyberete. 

 

Časový harmonogram

1. den – 9 až 18 hod. - na registraci se dostavte nejpozději v 8:30hod.

2. den – 9 až 18 hod.

 

Cena

3872 Kč (cena je uváděna včetně DPH a je stejná pro všechny kurzy v rámci ČR)
145 EUR (cena je uváděna včetně DPH a je stejná pro všechny kurzy v rámci SR)

 

Workshopem provází

Monika Vondrášková - spoluautorka TKDM - pouze v Praze

Iva Hořáková - asistentka Pavla Vondráška pro výuku na Kurzu TKDM - ve všech městech

Jana Sekvencová - praktik TKDM - pouze v Brně

Michaela Bohatá - praktik TKDM - v Ostravě a Bratislavě

 

 

Co o workshopu říkají absolventi?
 

Mila kvantova rodinko, prave se vracim ze super cisticiho kurzu s Ivcou a Moncou. Jsem plna energie, o kterou se s Vami rada podelim. Bylo to opravdu super, neda se to moc popsat, to se musi zazit;-) Doporucuji vsem. Odstranila jsem si spoustu mych limitu, ktere me omezovaly a zase jsem vice prohloubila a vyuzila kvantovku. Kurz splnil me ocekavani a moooc dekuji! Jdu si tvorit svuj zivot bez limitu;-)))“  Jana

 

„Ahojky, já se také přidávám .... víkend předčil mé představy, jsem nadmíru spokojená, stihla jsem vše co jsem chtěla,... ještě víc, co jsem čekala, jsem na sebe pyšná, že se mi to podařilo a to díky krásné atmosféře a přítomným lidičkám, vše jelo jako po másle ... viď Jani? stačilo rozhodnutí, že si prostě odveze co chceme ... a teď už jsem v procesu tvoření ... mám radost a plno energie, všem mooooooooc díky, čisticí víkend doporučuji všem, co si ještě netvoří, jak by chtěli ...mějte se všichni nádherně tvořivě a láskově“   Dita

 

„Jsem velmi nadšená z čistícího kurzu. Podařilo se mi odstranit staré a "zažrané" problémy o kterých jsem si myslela, že už odstranit nejdou a nemá smysl se jimi zabývat. A najednou to šlo - zmizely a všechny omezující limity s nimi! Zároveň jsem si i hodně potrénovala práci s kvantovkou - díky Hanko! Moc děkuji Monice a Ivě za jejich pomoc - byly pro mne velkou inspirací! A děkuji také všem za úžasnou energii, která vše prozářila.“  Věra

 

 „Je to krasny pocit. Este stale sa mi to postupne uklada, zapada do seba a krasne spajaju suvistlosti. Jedna vec je si nieco mysliet a druha vec si to dovolit prezit. Tento kurz bol zazitok a krasnym krokom vo vlastom rozvoji. Zalezitosti ktore som pred tym pokladal za dolezite, zlozite, komplikovane su od vcera usmevnou banalitou. Bolo krasne vidiet citit ako s nami od srdca pracujete, pomahate nam, posuvate nas. Ivusha Novaa a Monika Vondrášková patri Vam velke podakovanie! Zaroven by som chcel odkazat ludom ktori sa rozhoduju ci ist alebo neist na cistiaci kurz. Je krasne co na nom dostanete ale zaroven uzasne co vsetkom tam nechate...“  Adrian

 

"Dakujem sebe,vsetkym a vsetkemu co jest za to,ze som sa mohla zucastnit wokshopu,dakujem Ivě, Monice a Pavlovi za to, co robite, ze rozsirujete tieto skvele techniky. Sama uz roky pracujem na sebe,duchovnom vzostupe a oslobodeni sa a kreujem svoj zivot podla mojich najkrajsich priani zo srdca a dari sa mi to,kvantovka s jej jednoduchymi technikami mi pomaha pri realizacii mojich zelani a manifestacii laskyplnych spiritualnych nastaveni do zivota tu a teraz. Vsetko je skvele..a ja sa tesim z kazdeho dna a viem,ze sa posuvam dalej milovymi (kvantovymi) skokmi ;) A uzivam si ich. Som otvorena a vitajuca spolupracu a pokracujem v zivote a jeho tvoreni." Zuz

 

"Ahoj kvanťáci, chtěla bych se s vámi podělit o zkušenost z právě absolvovaného kurzu, která možná bude někomu z vás užitečná a také tímto poděkovat všem zúčastněným! 
Revoluční 17.listopad (+ještě celý dnešek) jsem "oslavila" spolu s dalšími fajn lidmi kvantováním na ČISTÍCÍM KURZU TKDM V OSTRAVĚ (v salónku restaurace LAVIDA, kde bylo dost prostoru a příjemné prostředí na nerušenou práci pro skupinu i ve dvojicích) a výsledek je ten, že se cítím jako nový člověk! :-D (Vy-)Čištění je fakt skvělá věc!
Lektorky - Monča s Ivuškou - umějí ten kurz vést opravdu profesionálně a kvalitně, tj. skvěle se doplňují při výkladu technik čištění i "zákonů vesmíru", umí vše vysvětlit srozumitelně a na příkladech z praxe, výborně odhadnou, jak rozřadit lidi do dvojic, aby si ke spolupráci vzájemně seděli a každý měl z kurzu co nejvíc užitku...no a celé to prostě stojí za to! 
Děkuju taky svému "dvoudennímu terapeutovi" Martinovi, jehož práce (a nadupaná kouzelnická hůlka :-D) mi velmi pomohla...
A ještě plním slib, že sem napíšu to, co už jsem řekla na místě při odchodu a co dám klidně každému písemně s razítkem :-D že investici do kurzů kvantovky považuju za jednu z nejlepších investic v životě! Howgh. Mějte se všichni krásně!" Ester 

Termíny kurzů

Září
od 28.09.2017
do 29.09.2017
Čistící Workshop TKDM Brno
od 30.09.2017
do 30.09.2017
Čistící Workshop TKDM2 Brno
Říjen
od 14.10.2017
do 15.10.2017
Čistící Workshop TKDM Praha
Listopad
od 20.11.2017
do 21.11.2017
Čistící Workshop TKDM Ostrava
od 25.11.2017
do 26.11.2017
Čistící Workshop TKDM Praha
od 27.11.2017
do 27.11.2017
Čistící Workshop TKDM 2 Praha
Prosinec
od 11.12.2017
do 12.12.2017
Čistící Workshop TKDM Bratislava