KURZ TKDM
ZCITLIVUJÍCÍ
arrow one end arrow two ends arrow one end
ČISTÍCÍ
MASTER

PĚTIDENNÍ KURZ TECHNIKY KVANTOVÉHO DOTEKU MATRIXU

Jedná se o kurz, který vám změní pohled na to, co považujete za realitu a skutečnost

Tento kurz je vstupním kurzem do Techniky Kvantového Doteku Matrixu. Předáme vám kompletní teorii i praxi, kterou potřebujete k tomu, abyste mohli tuto techniku úspěšně zavést do svého běžného života. 

 

Technika Kvantového Doteku Matrxiu (TKDM) je způsob vnímání skutečnosti, změna úhlu pohledu na realitu, kterou prožíváme.

Během pěti dnů se dozvíte principy na jakých funguje vaše hlava, vědomí a podvědomí - a jak si svými myšlenkami vytváříte realitu a jak ji prožíváte.
Rozebreme, proč díky nastavení své mysli jsme někdy ve svých životech šťastní a nebo naopak nešťastní. Také si uvědomíte, proč místo zdraví někdy přichází nemoci.
Probereme si i psychosomatiku člověka.  

Kvantová fyzika popisuje, že jsme pouze nehmotným vědomím a popisuje iluzi hmoty. Z toho vyplývá, že je i naše tělo iluzí. Když se na hmotu podíváme ze subatomární úrovně, dostaneme se na úroveň tvořivé myšlenky. V kurzu se naučíte, jak uchopit svou myšlenku a jak pomocí ní transformovat své vědomí. Myšlenka vytvořila vaše tělo a vaši realitu. A myšlenka ji zase může změnit. Naučíte se, jak pomocí myšlenky měnit sebe i celý svůj vlastní pohled na svět. Díky tomu si můžete pomoci například od fyzických obtíží, zharmonizovat vztahy, nebo si nastavit úspěšnou kariéru.  

 

Na kurzu Techniky Kvantového Doteku Matrixu se naučíte:

 • vytvářet si svou vlastní tvořivou Sílu
 • dozvíte se fakta z kvantové fyziky o vnímání naší reality
 • teoreticky si vysvětlíme, na jakých principech funguje naše vědomí a podvědomí
 • zjistíte, jak využít zákon rezonance
 • vysvětlíme si, proč ne vždy fungují principy z knih jako je Tajemství
 • získáte systém pro transformaci jakéhokoliv aspektu vašeho života
 • vysvětlíme si principy psychosomatiky, včetně pochopení příčin nemocí a budete sledovat okamžité fyzické i psychické změny
 • zesílíte a znásobíte účinek jakékoliv metody nebo terapie ve své praxi
 • budete schopni překonat svá omezení a pochopíte, že všechno je možné
 • získáte nástroje pro práci a hraní si v kvantovém poli
 • budete bourat iluze zažité ve vašich životech a dovolíte si s ještě větší hravostí být tvůrcem svého života
 • naučíte se, jak si v kvantovém poli odstranit strachy a negativní programy a nastavit si ideální realitu
 • využijete teorii k práci v morfogenetických polích
 • naučíte se velké množství technik a vytvoříte si kvantové pomůcky pro jednoduchou a hravou změnu vlastní reality


Kurz je jedinečný tím, že si to vše můžete prakticky vyzkoušet, na sobě i ostatních. A už během kurzu na sobě pracujete a vidíte hmatatelné změny a posuny.

 

Časový harmonogram

1. den: 10 - 18 hod., dostavte se již v 9 hod. kvůli organizačním pokynům
2. den: 9 - 18 hod.
3. den: 9 - 18 hod.
4. den: 9 - 18 hod.
5. den: 9 - 13 (14) hod.

 

Struktura a požadavky kurzu

Semináře jsou strukturovány a uspořádány tak, aby byl obsah snadno pochopitelný a aby byl každý schopen se ho naučit. Jsou zaměřeny především na praxi, takže každý teoretický blok je doprovázen rozsáhlou fází praxe. Cílem je, aby všichni účastníci využili právě získaných poznatků pro sebe a svůj rozvoj společnou prací s ostatními účastníky kurzu.
Požadavky: žádné předchozí znalosti nejsou potřebné.

 

Online kurz TKDM 

Po absolvování pětidenního kurzu dostanete automaticky přístup (jméno a heslo) do svého kvantového online prostředí, kde můžete následujících 60 dní pokračovat ve své transformaci pomocí online kurzu TKDM. Celkem tedy můžete na sobě pracovat 65 dní. Online kurz je součástí pětidenního kurzu.

Zopakujete si základní techniky, které se naučíte na kurzu s Pavlem, dostanete nové techniky a ještě více si prohloubíte své znalosti a ukotvíte se v informačním poli. 

Online prostředí obsahuje 60 základních videí a pracovní listy, do kterých si můžete zapisovat plnění úkolů, které pomohou vaší transformaci.

Úkoly jsou vedené zábavnou a hravou formou a provázet vás na nich bude Pavel Vondrášek - lektor a autor TKDM.
Dále se můžete těšit na bonusová videa a materiály, které budeme do vašeho online prostředí postupně přidávat.

Společně budeme pracovat na tom, aby se “kvantovka” stala součástí vašeho života a už z něj nikdy neodešla. 
Online kurzy vám zůstanou i po uplynutí 60-ti dnů a kdykoliv se k nim budete moci vrátit.

 

Co je to 1. a 2. stupeň kurzu?

Na našich stránkách se můžete místy dočíst o kurzech TKDM 1. a 2. stupně. Abyste z toho nebyli zmateni, přinášíme vám vysvětlení. V tomto systému byla TKDM vyučovaná do 12/2016. První kurz byl zaměřen na práci s vlnou a druhý na psychosomatiku. Každý kurz pak měl navazující 21 denní online kurz. Od ledna 2017 kurzy spojujeme dohromady, abychom vám předali celý koncept TKDM najednou. 

Díky fenoménu sté opice se za těch několik let, co TKDM existuje, posunulo vnímání nově příchozích na naše kurzy. To, co dřív trvalo pochopit déle, dnes lidé chápou mnohem rychleji a také psychosomatická témata jsme často rozebírali během prvního stupně. Proto jsme spojili oba kurzy dohromady a vytvořili tento dvouměsíční koncept složený z pětidenního živého kurzu a šedesátidenního online kurzu. Jedním z důvodů je i větší dostupnost z hlediska financí. Původní kurzy stály každý 8900 Kč, dohromady 17800 Kč. Nyní dostáváte to samé v intenzivním podání za 13900 Kč. Máte to jako komplet, tudíž můžete těžit jak z hravosti, tak i umění čistit si své bloky a to, co vám vadí. Díky tomu jste připraveni na řešení širokého spektra situací, se kterými se potkáváte v běžném životě. 

 

Co se bude dít po kurzu?

Kurzem naše společná práce nekončí. Naopak teprve začíná. Máme pro vás připravenou kvalitní a propracovanou absolventskou podporu. Pětidenní živý kurz s Pavlem Vondráškem pokračuje navazujícím šedesátidenním online kurzem, ve kterém Pavel s Vámi prochází již naučené techniky a přidává i mnoho nových technik.

Další formou podpory je absolventská skupina na Facebooku, do které vás přidáme hned po absolvování pětidenního živého kurzu. V této skupině vám nadále pomáhají svými radami Pavel a Monika Vondráškovi, včetně jejich týmu pro výuku. Naši absolventi zde sdílejí své zkušenosti, úspěchy a vzájemně si pomáhají při zdravotních i jakýchkoliv jiných obtížích.

Ve svém růstu můžete s námi pokračovat i na navazujících praktických workshopech (Zcitlivující jednodenní workshop a Čistící dvoudenní workshop na zpracování podvědomých programů).

Můžete se stát Praktiky Techniky Kvantového Doteku Matrixu. Tito terapeuté s námi mohou jezdit na kurzy jako asistenti a zároveň dělat oficiální terapie pod hlavičkou TKDM. Ti nejlepší mají možnost se propracovat do užšího týmu Pavla Vondráška v rámci jeho Nadačního fondu Tady a Teď, který společně s týmem lékařů pod vedením MUDr. Zdeňka Matějovského, CSc. (přední český ortoped a onkolog, asistent v nemocnici Na Bulovce), pracují na výzkumu propojení kvantování a západní medicíny při léčbě závažných onkologických onemocnění.

Máme síť svých asistentů, kteří ve městech v rámci ČR a SR pořádají pravidelná oficiální absolventská setkání, která slouží k seznámení a nalezení nových přátel a také k procvičení se v kvantování.

Pořádáme eventové akce pro absolventy, kde si můžete vyzkoušet prakticky  „kvantovku“  v běžných situacích, pobavit se a seznámit se s podobně naladěnými lidmi.

Připravujeme pro vás i další projekty. Dostáváte od nás tipy a videa, kde odpovídáme na vaše otázky. 

Ale především - budete vnímat svět jinak, než dříve. Uvidíte to, co jste dříve neviděli. Váš svět bude barevnější.

 

Cena za kurz

13900 Kč (cena je uváděna včetně DPH a je stejná pro všechny kurzy v rámci ČR).
530 EUR (cena je uváděna včetně DPH a je stejná pro všechny kurzy v rámci SR).

 

Kurzem provází 

Pavel Vondrášek - autor TKDM

 

Co o kurzu říkají absolventi?

"Byla jsem na kurzu v Praze teď v září v hotelu Pyramida. Mám už nějaké poměrně dlouhodobé zkušenosti z jiných "technik". Tenhle kurz se mi líbil. Uvědomila jsem si několik věcí, které jsem věděla, ale nějak se mne do té doby významně vnitřně nedotkly: 1. jestliže máme tak úzkou vědomou pozornost i paměť, pak stojí za to vybírat si, na co se zaměříme. 2. jsem sice hravá, ale jak se říká "odsud potud" a právě rozšíření hravosti za tuto zónu mne posune. 3. musím trénovat jak uvolněnost, tak odpoutání od záměru, zkrátka větší mentální pružnost. Milý příklad: šla jsem na procházku kolem oveček v ohradě. Obklopila jsem se informací, aby mne nevnímaly. Snad poprvé sice koukaly, ale dělaly si své, jako bych tam nebyla.. a tak místo obvyklých spěšně odcházejících zadků jsem snad poprvé viděla zblízka jejich společenský život :-) Jak milé. Každá si dělala svoje včetně mláďat u plotu. Takže děkuji a budu trénovat. Doufám, že jsem ten hlavní princip dobře pochopila." Lenka"Ahoj kamaradi, po par dnech od kurzu prvni hezky uspech. Po 40. letech jsem se zbavil alergie na jahody a dalsi potraviny. Na fotce je porce jahod, kterou jsem vcera snedl. Driv by mi stacila jedna a mel bych velke bolesti bricha. Ted nic a moc se tesim, jak si dam jahodove knedliky s kysanou smetanou, ktere jsem naposledy jedl jako uplne maly predskolak. Diky, diky, diky." Pavel

 

"V měsíci únoru jsem na internetu uviděla rozhovor s Pavlem Vondráškem o této, pro mě zcela nové léčebné metodě. Okamžitě jsem věděla, že je to přesně ono, co potřebuji a přihlásila jsem se na nejbližší volný termín kurzu TKDM. Již rok mě bolelo rameno a nedařilo se mi žádnou alternativní metodou tuto bolest vyléčit. Díky všem účastníkům kurzu, kteří na mé bolavé rameno posílali uzdravující vlny a díky Pavlovi a synovi, kteří mi ještě další dny po ukončení kurzu pomáhali nám rameno opět zcela zdravé. Pavle díky za vše." Marta

 

"Mé srdce je naplněno láskou a vděčností. Ukázali jste mi cestu, která vede k poznání mé pravé podstaty. Je úžasné, že si lidé začínají uvědomovat, jak mohou změnit svoji realitu a starý způsob myšlení. Mrazí mě, když si představím jednotlivce, kteří se rozhodli pro tuto změnu. Je to cesta, která lidstvo časem může dovést k harmonii a jednotě. Vlastně už se to děje. Mění se svět. Z hlubokou úctou Vám děkuji." Vláďa

 

"Mily Pavel, nastroj, ktory si nam dal je mocny. Dnes som si to uvedomila ked sa mi podarilo ohnut lyzicku (photos). Kto zazije ten pocit prvy krat, tak je to ako dotyk bozstva! A to uvedomenie za tym, ze tieto moznosti mame vo vlastnych rukach- to je viac ako ucenie z 5 vysokych skol! Som ti vdacna za tento novy rozmer a az teraz si spominam, ze som sa pred 2 dnami hrala s vlnou, ze viem kvantovat ako ty:-) Urcite este nie, ale lyzicka nastartovala cestu. Dakujem ti. Doslova a do pismena - mam NOVY ROZMER! Tesim sa na tie dalsie." Elena

Termíny kurzů

Březen
od 08.03.2017
do 12.03.2017
Pětidenní kurz TKDM Praha
od 15.03.2017
do 19.03.2017
Pětidenní Kurz TKDM Zlín
Duben
od 05.04.2017
do 09.04.2017
Pětidenní Kurz TKDM Bratislava
od 19.04.2017
do 23.04.2017
Pětidenní Kurz TKDM Plzeň
Květen
od 17.05.2017
do 21.05.2017
Pětidenní Kurz TKDM Brno
Červen
od 07.06.2017
do 11.06.2017
Pětidenní Kurz TKDM Ostrava
Říjen
od 04.10.2017
do 08.10.2017
Pětidenní Kurz TKDM Hradec Králové