KURZ TKDM
ZCITLIVUJÍCÍ
arrow one end arrow two ends arrow one end
ČISTÍCÍ
MASTER

MASTER KURZ

K popisu tohoto připravovaného kurzu si dovolíme použít metaforu s autoškolou. Pětidenní Kurz Techniky Kvantového Doteku Matrixu je něco podobného, jako výborná škola autoškoly. Kde se naučíte jezdit v autě, ovládat ho, osaháte si práci s ním na silnici a zažijete spoustu situací, abyste se stali jistými a šikovnými řidiči. Po kurzu je potřeba jezdit. Trénovat a pracovat na sobě dál. Tím se vyjezdíte a stanete se skutečně dobrým řidičem. Workshopy vám pomohou k vytříbeným řidičským schopnostem. Master kurz je pak školou pro zkušené a dobré řidiče, kteří mohou ještě více posunout své hranice a stát se řidiči skvělými. Schopnými řešit brilantně i nestandardní situace.

Master kurz je Pavlův nástavbový kurz, na který si nachystal nové techniky, které stále vyvíjí během své bohaté praxe s klienty.

Pro jeho absolvování je potřeba mít absolvovaný 1. a 2. stupeň v modelu, který byl realizován do 12/2016 nebo pětidenní Kurz TKDM (od 1/2017) a současné absolvování dvoudenního Čistícího Workshopu a jednodenního Zcitlivujícího workshopu.

Před jeho absolvováním je důležité mít skutečně zpracované základní vztahy a umět si poradit s bloky a filtry. 

To, co se naučíte, je prostě úžasné.

Kurz se bude vypisovat nepravidelně. Pokud o něj máte zájem, zaplněte si na této stránce hlídacího psa. Jakmile ho vypíšeme, přijde vám o něm informace na váš e-mail. 

Předběžně se na něj můžete těšit v roce 2018.

Termíny kurzů