KURZ TKDM
ZCITLIVUJÍCÍ
arrow one end arrow two ends arrow one end
ČISTÍCÍ
MASTER

JEDNODENNÍ ZCITLIVUJÍCÍ WORKSHOP

Prohlubte svou citlivost a vnímání kvantové vlny a s hravostí se ukotvěte v kvantování 

 

Workshop navazuje na probíranou teorii i praxi pětidenního Kurzu Techniky Kvantového Doteku Matrixu (vyučovaný od 1/2017) nebo 1. stupně kurzu TKDM (vyučovaný do 12/2016). Je tedy nutné mít absolvovaný jeden z těchto kurzů předtím, než jdete na workshop.

 

Inspirativní a hravý workshop, který vám dá mnoho návodů, jak se dostávat více k sobě a ukotvit se v kvantovém poli. Naším nejsilnějším resonátorem je srdce a díky lepší propojenosti s ním se naučíte, jak snáze tvořit v kvantovém poli neomezených možností.

Celodenní kurz je plný aktivit vsedě, ve stoje, vleže i v pohybu. Jeho hlavním cílem je znovu vás propojit s vaším hravým Já, které je kreativní a tvoří tady a teď. Dalším cílem je akumulovat energii, hlouběji prociťovat kvantové vlnění, sdílet a vzájemně se inspirovat.

Mezi oblíbené aktivity patří dynamické cvičení jako alternativa ke statickému chi-kungu, techniky propojování hlavy a srdce, meditace na pročištění a zharmonizování, kvantování ve dvojicích, posílání záměru a sdílení individuálního vnímání aj.

 

Co se na Zcitlivujícím workshopu naučíte?

  • více se ukotvíte v kvantovém poli a samotném tvořivém kvantování
  • naučíte se uvolnit a nechat věci plynout
  • procítíte ještě intenzivněji kvantovou vlnu
  • nastavit se na radost a energii v běžném životě a umět si ji vytvořit kdykoliv chcete


Kurz je vhodný pro všechny, kteří:

  • chtějí sdílet a inspirovat se
  • chtějí zažít prima hravý a kreativní den se stejně naladěnými kvanťáky
  • chystají se na praktika TKDM
  • chtějí se více napojit na své energetické tělo
  • chtějí se více propojit se svou intuicí

 

Časový harmonogram

1. den - 9 - 18 hod, přijďte nejpozději v 8:30 hod. k registraci

 

Cena

1962 Kč (cena je uváděna včetně DPH a je stejná pro všechny kurzy v rámci ČR).
75 EUR (cena je uváděna včetně DPH a je stejná pro všechny kurzy v rámci SR).

 

Workshopem provází

Hanka Modrová - asistentka Pavla Vondráška pro výuku na Kurzu TKDM.

 

 

Co o workshopu říkají absolventi?

„Moc děkuji tobě i Lucce za úžasný přístup, znovuvysvětlení technik jinými slovy, což pro mě bylo velmi přínosné, súfijské cvičení, další příklady i trpělivost.  Mnohem lépe se mi daří naciťovat a více si věřím. Budíte úžasnou důvěru a umíte podpořit.
Po jedničce jsem se bránila kontaktu společné práce s někým jiným, protože jsem se bála, že nemám co nabídnout, že mi to "nefičí" jako většině jiných kvanťáků. Teď jsem to zkusila a zatím si na dálku kvantíme s Veronikou.
Navazovala jsem na zcitlivující kurz dvojkou a doma hned vyzkoušela další získané techniky na manželovi, který snad kvůli mě padl s nějakou virózou. Tak jsem zapojila skoro vše, s čím jsme pracovali na dvojce. Mj. nanorobotci se tak snažili, že průběh nemoci byl sice docela silný, ale dnes vypadá manžel skoro jako nový a zítra bude moci normálně pracovat :-).

Objímám a zdravím! Věra" 

 


"Před týdnem jsem se zúčastnila zcitlivujícího kurzu. Jak se mi na kurzu líbilo? Bylo to skvělé, a to od začátku až do konce. Výborná atmosféra. Opravdu úžasná neděle :-). Jak se cítím? Po kurzu následoval velmi náročný pracovní týden, který jsem si už v neděli "nakvantila" jako láskyplný týden a na takové vlně jsem se udržela až do dneška a tím pádem se cítím stále skvěle :-). Co mi kurz dal? Opravdu toho bylo hodně. S odstupem týdne - je to hlavně spousta aha efektů - ty úplně miluju :-).  Včera jsem se s nadšením, opět vrátila (už poněkolikáté) k online kurzu (ten oravdu nemá chybu - díky za něj) a najednou některé věci člověk vnímá zase z jiného úhlu pohledu, lehčeji, jednodušeji, hravěji ......paráda:-). Z čeho jsem nadšená? Cvičení - Chi Kung - u toho jsem se někdy tak trochu "trápila", myšlenky v hlavě poletovaly .... neměla jsem pocit, že je to pro mě to "pravé ořechové". Nové cvičení, z toho jsem nadšená - díky za tuto alternativu :-). Co bych vylepšila na kurzu? Nic mě nenapadá. U mě 100% spokojenost. A jak použiju nově nabyté znalosti a zkušenosti ve svém životě? Použiju je tak, že je budu používat ..... :-). 

Nedělní kurz byl pro mě nejen skvělým "opáčkem" jedničky. Poznala jsem další Kvanťáky, úžasnou asistentku Lucku a jsem bohatší o to všechno, co jsem už napsala. Moc se těším na dvojku, které bych se ráda zúčastnila v nejbližším brněnském termínu.

Hani, ještě jednou díky a měj se krásně. Lenka"

 

 

"Ještě jednou díky za krásnou neděli. Kurz byl vynikající a dal mi spoustu věcí. Alternativu Chi Kungu, který mě nebaví - naopak Tvoje cvičení mě okamžitě oslovilo. Lépe jsem pochopila techniku “dvou bodů” a posílání vlny, jednodušeji se na ni nacítila a strávila uvolněný den plný hraní  a dobré nálady :-). Poznala jsem Lucku a pár nových sympatických kvanťáků, opět se ujistila, jak malý je svět a že se vlastně častokrát známe, i když se ještě neznáme a odcházela nabitá spoustou energie, která mi vydržela až do dneška a zahájení dvojky TKDM, ještě pořád si tak trošku poletuju.

Holky byly jste fantastické, tak jako celý Pavlův tým. Mějte se všichni krásně a ať Vám to jednoduše a dokonale kvantí :-). Andrea"

 

 

 

Termíny kurzů

Březen
od 20.03.2017
do 20.03.2017
Zcitlivující Workshop TKDM Zlín
Duben
od 01.04.2017
do 01.04.2017
Zcitlivující Workshop TKDM Praha
od 10.04.2017
do 10.04.2017
Zcitlivující Workshop TKDM Bratislava
od 24.04.2017
do 24.04.2017
Zcitlivující Workshop TKDM Plzeň