Kvantovací vymalovánky

  

 

Kvantuj pomocí hravého tvoření

Představ si, že si uděláš příjemný čas sám pro sebe, vezmeš si do ruky pastelky nebo fixy, začneš si kreslit a vymalovávat. A během tohoto tvého tvoření se ti začnou plnit tvá přání, odcházet nějaké bloky či strachy nebo se tvá mysl začne přenastavovat na otevření se světu, na bezpodmínečnou lásku, hojnost nebo cokoliv dalšího, co si přeješ.

Líbí se ti to? S kvantovacími vymalovánkami to můžeš zažít.


Jak je to možné?

Všechny vymalovánky jsou nakreslené tak, aby byly připravené pro vyslání tvého záměru nebo přání a to se okamžitě pomocí kvantování začalo tvořit. Jsou předkvantované, ale otevřené tvým záměrům. Podobně jako hůlky, se kterými jste se setkali na kurzu. Jen ty si je uzavíráš a nastavuješ do nich to, co v nich chceš mít. Použij stejný postup jako u hůlky (máš ho v online kurzu - pozn. pro účastníky kurzu). 

Vymalovánky mají samy o sobě sílu kvantovat – můžeš si to vyzkoušet. Nech je na sebe působit jen tak samotné, ještě nevymalované. Pokud si chceš užít pořádnou jízdu, rozlož si je všechny do kruhu kolem sebe. Sedni si dovnitř, uvolni se a vyšli svůj záměr. 

 

Dej do nich svou energii a své záměry

Energie, kterou vložíš do samotného vymalování, ti pomůže potenciál vymalovánky zmnohonásobit. Vytváříš si tak svůj vlastní unikátní zářič a zesilovač.

Užij si kouzelnou relaxaci sám se sebou a nechej působit sílu obrázků a svých záměrů.

 

Uvolní tvou rozběhanou mysl

Jedna z nejúžasnějších věcí na Kvantovacích vymalovánkách, a jeden z hlavních důvodů, proč vznikly, je to, že tě dokáží snadno ponořit do procesu tvoření tím, že pomáhají uvolnit tvou mysl a odpoutat ji od neustále se vkrádajících se myšlenek. Během práce s nimi si velice jednoduše navodíš alfa stav, ve kterém se snadno vědomě tvoří a nastavuje tvá nová realita. 

Díky vymalovávání se lehce dostaneš do hravosti, přestaneš se zaměřovat na pochybnosti a užiješ si proces tvoření. Navíc si své dílo můžeš vystavit a udělat si z něj svůj aktivní zářič a jakousi nástěnku vizí, která ti každý den připomene tvé záměry. 

Do vymalování dáváš v uvolněném stavu i své emoce. Jak už víš z kurzu, vše, co rozrezonuje tvé srdce, tvoří. Ve spojení se soustředěnou, a zároveň uvolněnou pozorností, se ti bude příjemně a hravě tvořit.

 

Působení máme otestované i na "Nekvanťácích"

Vymalovánky jsou vhodné pro všechny a je jedno, zda máte zkušenost s kvantováním, nebo ne. Vymalovánky již vyzkoušeli i lidé, kteří kvantovat neumí. I oni pocítili změnu. A navíc je to bavilo. Kvanťáci z nich samozřejmě vytěží ještě mnohem víc. To ale kvanťáci dělají úplně se vším - dokáží vytěžit mnohem víc. 

Mohou sloužit i jako první seznámení s vlnou pro vaši rodinu nebo přátele. 

 

Kdo je vytvořil?

Lukáš Krystyn – Lucky

Už od dětství jsem byl fascinován malováním, tvořením a miloval jsem jakoukoliv kreativní činnost. Kreslil jsem komiksy, pohádky a obrazy a pořád to dělám. Každý den jsem piloval svůj talent a prokresloval jsem se celým životem.  Největší zlom v mé tvorbě nastal při návštěvě prvního kurzu Techniky Kvantového Doteku Matrixu. Tam se otevřelo něco fantastického, schopnost kreativity umocněná vlnou. Najednou jsem byl schopný všechno toto energetické proudění vidět. Bylo to fantastické a nešlo to popsat slovy. Proto jsem to začal malovat. A tady to máte. Miluji to, co dělám. Dělám to, co miluji.

 

Monika Vondrášková 

Jsem spoluautorkou Techniky Kvantového Doteku Matrixu. Osobnostnímu růstu a školení se věnuji více než deset let. Baví mě vymýšlet nové způsoby, jak si vědomě nastavovat realitu a tvořit hravě a s láskou. Profesně se nyní věnuji nejvíce rozvoji čisticích kvantovacích technik a kvantování v rodinách a s dětmi. Miluji psaní a práci s textem a slovy. Síla slova napsaného i vyřčeného je mocná a pokud se spojí s vaším záměrem a vaší tvořivou energií, mohou se dít zázraky. Ať se vám dějí!

 

Přidej se k nám na Facebooku

Skupina Kvantovací vymalovánky. Sdílej s námi svá díla a nech se inspirovat dalšími tipy, jak s vymalovánkama pracovat.

 

 

Cena

1 ks - 349 Kč


Výši poštovného najdeš dole v objednávce.


Omalovánky budou k osobnímu odběru na Setkání kvanťáků 20. 12. v Praze. I v tomto případě prosím udělej objednávku, pouze zaškrtni daný termín osobního odběru. Takto udělané objednávky je potřeba zaplatit převodem, nelze je hradit na místě v hotovosti. Zálohová faktura ti přijde v e-mailu po odeslání objednávky.

 

 

 

 


Objednávka vymalovánky
Vyberte počet vymalovánek


Počet kusů Česká republika: Slovenská republika:
1 68,- Kč 187,- Kč
2-3 74,- Kč 267,- Kč
4-6 80,- Kč 335,- Kč
7+ 101,- Kč 356,- Kč


Cena: 418,- Kč vč. DPH


 Odesláním souhlasíte s obchodními podmínkami.

Po odeslání nákupu dostanete obratem informační e-mail. Pokud jej do hodiny neobdržíte, kontaktujte nás na info@kvantovaterapie.cz nebo tel. čísle 731 618 578.