ENERGETICKÝ
ČISTÍCÍ
DĚTSKÝ
MASTER

Workshop, který vás naučí vnímat svět jinak, než jste doposud zvyklí. Objevte a zažijte svět intuice a vnímání za hranicemi běžných smyslů. Více...
Workshop, který vám dá schopnost přestat žít stará nastavení a dá vám svobodu zvolit si nová. Začněte s čistou myslí žít jako vědomý tvůrce. Více...
Na Dětském kvantování se děti naučí hravě kvantovat, zhmotňovat si svá přání a pracovat se svými emocemi. Více...
Workshop, který posune vaše hranice možného. Je určen pro pokročilé. Spuštěn bude v druhé polovině roku 2018. Více...

KVANTOVÉ ČIŠTĚNÍ - ČISTICÍ WORKSHOP 

Tento workshop ti sundá brýle oběti, projdeš si a zpracuješ svou linii základních vztahů. Díky tomu uvidíš své iluze, které se ti táhnou celým životem a naučíš se s nimi pracovat.

Workshop navazuje na probíranou teorii i praxi Pětidenního Kurzu Techniky Kvantového Doteku Matrixu (vyučovaný od 1/2017) nebo 2. stupně kurzu TKDM (vyučovaný do 12/2016). Je tedy nutné mít absolvovaný jeden z těchto kurzů předtím, než jdete na workshop. 

Čisticí workshop velmi doporučujeme k Master kurzu s Pavlem a Kvantovému rodičovství. Dále je nutnou podmínkou pro budoucí Praktiky TKDM a pro chystaný terapeutický kurz pro budoucí i stávající Praktiky TKDM.

Co se naučíš?


 • Tento workshop ti sundá brýle oběti, projdeš si a zpracuješ svou linii základních vztahů. Díky tomu uvidíš své iluze, které se ti táhnou celým životem a naučíš se s nimi pracovat.
 • Změníš názory na dobro a zlo, zjistíš, že něco “pouze” JE a ty tomu dáváš význam.
 • Naučíš se techniky a způsoby práce, jak se rozhodovat skutečně svobodně a ne na základě svého podvědomého autopilota, který ti vlastně ani nedá šanci zreagovat jinak, než obvykle, byť bys si to pomocí vůle mockrát přál.
 • Naučíš se zvětšit svůj prostor možností a zvětšíš si ho u vztahů s jinými lidmi. Svým novým nastavením umožníš, aby ti i “nepřátelé” ukázali příjemnější tvář.
 • Získáš své vlastní odpovědi na otázky: “Proč právě já?”, “Proč se mi to děje?”
 • Naučíš se pracovat s bolestí, strachy, panikou i vytěsněním.
 • Naučíš se pracovat s neutrálním pocitem, klidem a rovnováhou a zase do nich zpátky vracet.
 • Zjistíš, že emoce, ať už jakkoliv silné nebo nepříjemné, mohou být tvými přáteli a průvodci. Pochopíš, že se jich nemusíš bát a naučíš se je plně prožívat a díky tomu uvolňovat zaseklou energii.
 • Poznáš pastičky ezo keců, které brání tvému vývoji, byť se tváří sebevznešeněji alá “Já už jsem mu odpustila… už na něj nechci nikdy myslet, protože to bolí…nechci to otevírat, trvalo dlouho, než jsem se s tím vyrovnala” Ne, neodpustila, když bolí myšlenka na něj, tak tam odpuštění není. Ne nevyrovnala, když se bojíš do toho sáhnout. Naučíš si kolem sebe přestat dávat pláštík pozitivna, ale začneš pozitivno žít, ale klidně i negativno, protože zjistíš, že negativno ti nemůže ublížit, když je s ním správně zacházeno, ale naopak tě může posílit.
 • Ponoříš se do svých stínů, oceníš je a tím dokážeš ocenit i své světlo. Obojí bude v souladu, rovnováze a ty se ještě více rozzáříš.
 • Naučíš se používat nové techniky, které ti pomohou při práci s: “nevím”, “moc to bolí”, “musí to tak být”, “nesmí to tak být” atp.
 • Naučíš se různé nové vychytávky a zlepšováky, jak najít příčiny.
 • Pochopíš, jakým způsobem si splnit své přání a jak kombinovat kvantování s čištěním tak, abys přestal být sám sobě překážkou pro splnění toho, co si přeješ.
 • Naučíš se přát si i podle nastavení pocitu, když přesně nevíš, co chceš.
 • Spojí se ti některé souvislosti z Pětidenního kurzu, které jsi přes své filtry neslyšel nebo nebyl schopný vnímat.

 

O čištění


 • Čištění nelze naučit pouze předáním informací, čištění lze naučit nejefektivněji praxí a vlastním prožitkem. Čím více máš vyčištěno u sebe, tím snadněji se ti pracuje se svými bloky, které se objevují ve tvé každodenní realitě. A také uvidíš snadněji bloky druhých lidí v každodenní interakci s nimi. To ti pomůže k většímu pochopení a efektivnější komunikaci s lidmi v práci i doma.
 • Na workshopu se proto věnujeme v maximální možné míře přímo praktickému čištění. 
 • Po workshopu uvidíš ještě intenzivněji realitu takovou, jaká je. Naučíš se pracovat s vlastními filtry, kterými si realitu zkresluješ. A získáš schopnost se vědomě rozhododnout pro to, co si chceš ponechat, protože ti to slouží a co už nechceš nebo nepotřebuješ, protože už ti to neslouží. Cílem není být křišťálově čistý, cílem je užít si i své nedokonalosti a pokud je chci změnit v dokonalosti, tak můžu, mám na to funkční nástroje.

 

Jak workshop Kvantové čištění probíhá?


 • Zopakujeme si postupy čištění z Pětidenního kurzu a probereme si nové techniky.
 • Pak čistíme a čistíme a čistíme :) Primárně pracujeme ve dvojicích. Na závěr pracujeme každý sám se sebou.
 • Při práci ve dvojicích v roli čistícího se naučíš vidět iluze druhého a to ti pomůže snadněji je uvidět sám u sebe, takže to je výhodně strávený čas.
 • Zažijete min. 5 hodin v roli čistícího – prohloubíte si své zkušenosti a znalosti v technice doptávání. To se vám bude hodit, když budete čistit sami sebe nebo své blízké.
 • Při práci ve dvojicích v roli čištěného si zpracováváš své vlastní bloky, strachy a iluze, co je také výhodně strávený čas :).
 • V každé roli zažijete cca 5 hodin, celkem tedy cca 10 hodin praktického čištění.

 

Časový harmonogram


 • 1. den – 9 až 18 hod. - na registraci se dostavte v 8.30 hod.
 • 2. den – 9 až 18 hod.

 

Cena

 • 4300 Kč

Workshopem provází

Monika Vondrášková

 • Spoluautorka Techniky Kvantového Doteku Matrixu, spoluautorka konceptu Kvantového čištění dle TKDM (Technika Kvantového Doteku Matrixu).
 • Lektorka workshopu Kvantové čištění, spoluautorka a lektorka Kvantového rodičovství.
 • Konzultační činnosti se věnuje více, než 8 let, kvantovému čištění od jeho počátků od roku 2014.
 • Věnuje se vzdělávání a konzultacím s budoucími i stávajícími Praktiky TKDM.

 

Co o workshopu říkají absolventi?
 

Mila kvantova rodinko, prave se vracim ze super cisticiho kurzu s Ivcou a Moncou. Jsem plna energie, o kterou se s Vami rada podelim. Bylo to opravdu super, neda se to moc popsat, to se musi zazit;-) Doporucuji vsem. Odstranila jsem si spoustu mych limitu, ktere me omezovaly a zase jsem vice prohloubila a vyuzila kvantovku. Kurz splnil me ocekavani a moooc dekuji! Jdu si tvorit svuj zivot bez limitu;-)))“  Jana

 

„Ahojky, já se také přidávám .... víkend předčil mé představy, jsem nadmíru spokojená, stihla jsem vše co jsem chtěla,... ještě víc, co jsem čekala, jsem na sebe pyšná, že se mi to podařilo a to díky krásné atmosféře a přítomným lidičkám, vše jelo jako po másle ... viď Jani? stačilo rozhodnutí, že si prostě odveze co chceme ... a teď už jsem v procesu tvoření ... mám radost a plno energie, všem mooooooooc díky, čisticí víkend doporučuji všem, co si ještě netvoří, jak by chtěli ...mějte se všichni nádherně tvořivě a láskově“   Dita

 

„Jsem velmi nadšená z čistícího kurzu. Podařilo se mi odstranit staré a "zažrané" problémy o kterých jsem si myslela, že už odstranit nejdou a nemá smysl se jimi zabývat. A najednou to šlo - zmizely a všechny omezující limity s nimi! Zároveň jsem si i hodně potrénovala práci s kvantovkou - díky Hanko! Moc děkuji Monice a Ivě za jejich pomoc - byly pro mne velkou inspirací! A děkuji také všem za úžasnou energii, která vše prozářila.“  Věra

 

 „Je to krasny pocit. Este stale sa mi to postupne uklada, zapada do seba a krasne spajaju suvistlosti. Jedna vec je si nieco mysliet a druha vec si to dovolit prezit. Tento kurz bol zazitok a krasnym krokom vo vlastom rozvoji. Zalezitosti ktore som pred tym pokladal za dolezite, zlozite, komplikovane su od vcera usmevnou banalitou. Bolo krasne vidiet citit ako s nami od srdca pracujete, pomahate nam, posuvate nas. Ivusha Novaa a Monika Vondrášková patri Vam velke podakovanie! Zaroven by som chcel odkazat ludom ktori sa rozhoduju ci ist alebo neist na cistiaci kurz. Je krasne co na nom dostanete ale zaroven uzasne co vsetkom tam nechate...“  Adrian

 

"Dakujem sebe,vsetkym a vsetkemu co jest za to,ze som sa mohla zucastnit wokshopu,dakujem Ivě, Monice a Pavlovi za to, co robite, ze rozsirujete tieto skvele techniky. Sama uz roky pracujem na sebe,duchovnom vzostupe a oslobodeni sa a kreujem svoj zivot podla mojich najkrajsich priani zo srdca a dari sa mi to,kvantovka s jej jednoduchymi technikami mi pomaha pri realizacii mojich zelani a manifestacii laskyplnych spiritualnych nastaveni do zivota tu a teraz. Vsetko je skvele..a ja sa tesim z kazdeho dna a viem,ze sa posuvam dalej milovymi (kvantovymi) skokmi ;) A uzivam si ich. Som otvorena a vitajuca spolupracu a pokracujem v zivote a jeho tvoreni." Zuz

 

"Ahoj kvanťáci, chtěla bych se s vámi podělit o zkušenost z právě absolvovaného kurzu, která možná bude někomu z vás užitečná a také tímto poděkovat všem zúčastněným! 
Revoluční 17.listopad (+ještě celý dnešek) jsem "oslavila" spolu s dalšími fajn lidmi kvantováním na ČISTÍCÍM KURZU TKDM V OSTRAVĚ (v salónku restaurace LAVIDA, kde bylo dost prostoru a příjemné prostředí na nerušenou práci pro skupinu i ve dvojicích) a výsledek je ten, že se cítím jako nový člověk! :-D (Vy-)Čištění je fakt skvělá věc!
Lektorky - Monča s Ivuškou - umějí ten kurz vést opravdu profesionálně a kvalitně, tj. skvěle se doplňují při výkladu technik čištění i "zákonů vesmíru", umí vše vysvětlit srozumitelně a na příkladech z praxe, výborně odhadnou, jak rozřadit lidi do dvojic, aby si ke spolupráci vzájemně seděli a každý měl z kurzu co nejvíc užitku...no a celé to prostě stojí za to! 
Děkuju taky svému "dvoudennímu terapeutovi" Martinovi, jehož práce (a nadupaná kouzelnická hůlka :-D) mi velmi pomohla...
A ještě plním slib, že sem napíšu to, co už jsem řekla na místě při odchodu a co dám klidně každému písemně s razítkem :-D že investici do kurzů kvantovky považuju za jednu z nejlepších investic v životě! Howgh. Mějte se všichni krásně!" Ester