VIDEO

TEXTOVÉ

Mirek

Ahoj Pavle,

děkuji za krásné povídání, hraní, silné kvantování, spoustu věcí se mi doplnilo a urychlilo, bylo to moc fajn, vše krásně funguje a moc se těším na další setkání, také Ti přeji krásné prožití svátků Vánočních a Šťastný Nový rok.

Mirek

Daniela

Ahoj,

moc pekne video :-) rada se s vami podelim o sve pocity. Jsem opravdu stastna, ze jsem nevahala a kurz absolvovala. Pavle, mas muj obdiv - miluju lidi, kteri jsou hravi a maji smysl pro humor - a to ty jsi. Tvoje fantazie, predstavivost a hravost je uzasna a nesmirne inspirativni.

A vsem ostatnim posilam moc pozdravu a cest jejich praci!

Pokud me napadne neco, cim by se kurz dal vylepsit, urcite s vami budu sdilet.

Moje ukoly dnes splneny - hezky den vsem.

Daniela

(poznámka: Účastníci dostávají po kurzu video s Pavlovým poděkováním a shrnutím. Úkoly, o kterých Daniela píše, jsou úkoly z navazujícího online kurzu, který dostávají všichni absolventi.)

Markéta

Ahojte všichni, ahojte rodino, moje pocity?? Vážně je chcete vědět? Tak jo, jsem nadšená, jsem odpočatá a nabitá, takže jedu nonstop v práci, chlubím se, usmívám se a je mi dobře, taky je mi po vás smutno, hned zítra bych jela na sezení. Takže všem vám děkuji a těším se na další a další kvantování, čištění. Zdraví Markéta

Martina

Milý Pavle a spol.,

děkuji velice za těch pět intenzivních dní. Mým záměrem pro kurz bylo posunout své hranice a přiblížit se sama k sobě, ale vůbec jsem netušila, jak obsáhlý kurz bude a čeho všeho se dotkne.

A už vůbec mě nenapadlo, jak velkou změnu to ve mně způsobí, i když jsem si tu změnu přála.

Celý kurz mě tak nabil energií, že zřetelně pozoruji menší potřebu spát i jíst. Teď mi energii hodně pomáhá udržovat čchi kung, dřív už jsem ho dělala, proto to možná jde tak rychle. Nadšená jsem hlavně ze všech technik, které jsou tak praktické a přitom jednoduché, nejraději mám ty hravé z on-line kurzu :) Tímto Ti také chci poděkovat za možnost systematicky pokračovat dále doma, protože bez této podpory by to rozhodně nebylo tak snadné. Děkuji za to, jak jsou úkoly propracované a s jakou péčí a pozorností je kurz vytvořen, stejně jako kurz živý.

Na používání technik si zatím zvykám a získávám v tom postupně jistotu, zpětnou vazbu mám v tom, že se mi stále daří udržovat vnitřní klid a z toho jednat, jsem z této vnitřní změny stále v úžasu a jsem za ni tak vděčná. Takto bych také chtěla využít techniky do budoucna - prohloubit vnitřní klid a sílu a posouvat dále své hranice. Nevím, co bych vylepšila, protože jsem si z kurzu prostě vzala to, co mi zrovna patřilo, oceňuji s jakou profesionalitou a přitom lidskostí vše proběhlo. Oceňuji laskavou atmosféru a péči, kterou jsem od celého týmu cítila.

Ze srdce děkuji, že tyto věci pro lidi děláš a přeji Ti spoustu další inspirace a naplněných účastníků.

Martina

J.

Ahoj,

na kurzu se mi moc líbilo. Velmi příjemná atmosféra a celé téma kurzu bylo moc zajímavé a poučné. Moc se mi líbilo množství technik, které se dají využít při práci s kvantovou vlnou a názorné příklady, že to opravdu funguje. Zahrnula bych akorát nějaké cviky které posilují mysl, koncentraci a uvolnění mysli, aby byla vlna čím dál silnější. Moc se mi líbily názorné příklady od Pavla kdy si nás vybíral a posílal vlny přímo nám, že jsme viděli, jak moc to až může fungovat. Za těch 5 dní jsem se cítila den ode dne lépe a viděla, jak se mi mění moje energie a jak se odstraňují různé bloky. Teď dva dny po kurzu vidím, jak se mi začal hodně měnit k lepšímu i pohled na vše okolo a co jsem před tím dost řešila a trápila se tím tak jako by se úplně rozplynulo a sama se divím, jak je mi to vlastně jedno a že už to vůbec neřeším :) Kurz se mi opravdu moc líbil, posílám vlny každý den. Je super, že takové kurzy pořádáte a dáváte lidem možnost se měnit k lepšímu :)

S pozdravem,

J.

Šárka

Ptáte se na mé pocity z kurzu. Vyjádřila bych to snad slovy....úžasne, úžasne , naprosto vyjímečné. Řekla bych, že to bylo nejlepší rozhodnutí v mém životě.

5 dní naprosté pohody s úžasnýma lidičkama a úžasným týmem TDKM. To, co mi chybělo do skládačky jsem díky Pavlovi, ktery to podá přesně tou formou co transformuje mysl jak přepínač a díky celému úžasnému týmu mi vše cvaklo jak puzzle. Díky všem za pohodovou atmosféru a trpělivost s náma všema. Hned po druhém dni jsem viděla věci, které jsem předtím neviděla. Vnímala slova, která říkám já i okolí jak si vše sami tam střílíme ta svá omezení atd... Proste všechno co jsem zatím jen četla a naposlouchala z přednášek a nevěděla, jak to změnit, me došlo během prvních dní. Už jsem byla alergická na slova...mysli pozitivně. Ale jak když se na vás valí myšlenky a co s tím......ale tady jsem pochopila, ze to je blbost nemít špatne myšlenky, když se na vás valí svět plný všeho, co se teď děje. Ale že myšlenky nesmí mě ovládat, ale já ovládám myšlenky. Přijdou a odejdou a je mi to jedno...nepřikládám jim váhu....dělám jen co chci....

Ještě ten večer po kurzu se mi děly zajímavé věci a kdybych neprošla kurzem, tak bych si řekla proste smůla. Ale to co se odehrávalo jsem pozorovala s úžasem, že se děje přesne to, co jsem si přála. A ve výsledku jsem v tom viděla jen, jak se ty informace valí a když jsem neposlechla hned napoprvé tak přišla ta samá informace a s jinýma lidma. A to během 5min. Prostě se valí a já se učím je poslouchat. Dnes jsem měla první den v práci po kurzu a kvantovala jsem všechno co šlo. Vyčistila jsem si prostor, pozorovala se co říkám klientkám a hned vyhazovala negace a programy co me vypadly z úst. Vztahy v práci jakoby se proutkem změnily. Nakvantovala jsem si den jaký chci a bylo mi naprosto skvěle. Mé pocity neumím snad ani vyjádřit, jak jsem vděčná, co cítím a jak me ta kvantovka baví a nabíjí. Všem vám chci velice poděkovat za vše co jste mě naučili a vím naprosto přesně, že se chci v tom zdokonalovat a kvantovka se už stala součástí mého života. .....moc děkuji. Šárka

Marek

Ahoj Pavle, týme TKDM :-)

vás kurz byl úžasný a moc se mi líbil. Dal mi mnoho krásných zážitků, zkušeností, odpovědí a hlavně mi ukázal tu správnou cestu mým životem. Jsem rád, že jsem poznal tolik krásných lidí s otevřeným srdcem :-). Z čeho jsem nadšený, z toho že hned 1. den jsem prožíval vnitřní změny.. cítil jsem mnohem větší vnitřní klid, mír, svobodu, nadšení a radost. Nedokážu říct co mi na kurzu chybělo, ale vím, co mi chybí teď... těch 5 úžasných dnů, co tak rychle uteklo. Možná ještě něco ... nějaké to tvé kouzlo které máš v sobě :-). Myslím, že každý z nás na kurzu našel to co chtěl. Je to pouhý 1 den od skončení a já prožívám změny, které bych jen tak nečekal.... a není to náhoda. Jdu si opět hrát :-).

Děkuji Pavle, týme TKDM za vše, za to že jste ... tady a teď !

Děkuji za to, co pro nás děláte.

Se srdečným pozdravem,

Marek.

Jarka Novotná

Milý Pavle a celý týme TKDM.

Jsem moc ráda, že jsem se shodou "náhod" znenadání ocitla na kurzu, o kterém jsem dlouho přemýšlela, ale stále nebyl ten pravý čas. Obsah kurzu předčil všechna moje očekávání. Dokázal jsi pojmenovat, strukturovat a dovést k dokonalosti něco, co dělám od dětství, ale intuitivně, chaoticky a nesystémově. Jsem vděčná, že jsem poznala tolik lidí, kteří jdou stejným směrem.. Otevřely se mi nové dveře, či spíše vrata a všechno mi to do sebe zapadá jako dokonalá skládačka.

Čekám, až mne přejde euforie z kurzu, abych střízlivě podala zpětnou vazbu, ale vypadá to na trvalý stav:-):-):-). Děkuji Ti, že se dělíš o své poznatky a zkušenosti a šíříš je dál. Do zářijového kurzu už je přihlášena nejstarší dcera s přítelem a neteř, z našeho oddělení se chystá jedna sestřička co nejdříve a lékař.

On line kurz je zajímavý, zábavný, hravý, prostě dokonalý. Povedl se Ti. Každý den se na něj těším a pokaždé je tam něco nového.

Určitě plánuji projít i dva doplňkové kurzy. Své kvantování dovedu k dokonalosti!!! Pomohl jsi mi porozumět tomu, jak pracovat se záměrem, jak na podvědomí (když nevím, co nevím, ale vlastně vím) a hlavně jsem získala návod na čištění. Prošla jsem pětiletým sebezkušenostním psychoterapeutickým výcvikem, ale takhle jednoduchý a účinný návod jsem tam nepotkala. Za tenhle návod děkuji mnohokrát.

Chi Kung mne baví, cviky mi dodávají energii. Nějaký čas jsme ho cvičili v nemocnici třikrát týdně před začátkem pracovní doby. Za to orgánové cviky mne nebaví, protože mi nejdou provést cviky související s drahami, kde mám nějaký problém. Zatím si kvantuji odvahu a chuť začít, pak budu postupně kvantovat provedení cviků. Tuším, že tudy asi vede cesta ke zdraví.

Pavle, děkuji Tobě a asistentům, že jste se nám trpělivě věnovali a ostatním členům týmu v pozadí, kteří na úspěšném průběhu mají svůj podíl. Byl to pro mne nejpřínosnější a nejpohodovější kurz za celý život (a že jich bylo:-)).

S láskou na všechny myslím. Mějte se krásně.

Jarka Novotná

Jan Brázda

Ahoj všem,

cítím se skvěle. Pozitivní energii, kterou jsme společně vytvořili, byla úžasná a intenzita této energie každý den geometrickou řadou neuvěřitelně stoupala. Chci poděkovat celému týmu TKDM za uspořádání tohoto kurzu a za všechny předané informace a za nádhernou inspiraci pro mojí další práci. Těším se na každý další den s „kvantovkou“ a rád bych s Vámi na dalších věcech spolupracoval.

Hezký den přeji a určitě na viděnou.

Honza Brázda

Sabina Dudová Fiedlerová

Drahý a milý Pavle, od včera kvantuji s mou dcerou Emminkou, je jí necelých 17 let, chápe okamžitě a kvantuje o sto šest. Lžíce nejenže hned ohnula, ale i zlomila. Přijímá vlny, kymácí se a rotuje okamžitě, odesílá vlny, nastavuje si cvičení, v Kauflandu to s ní házelo, postupně nastavovala břišáky, zadek, nohy , maraton ... musela to vypínat neb by byla podezřelá, co to s ní dělalo. Nakvantovala jsem colu, ihned poznala, ona nakvantovala colu, já ihned poznala...Navíc kamarádka, co byla s námi na srpnovém kurzu v Praze, z dovolené v Rakousku posílá a volá samé pozitivní zprávy, je nabitá a je to úplně jiná žena, provedla čištění, svíjela se, dala si orgasmus a měla již dva v autě za jízdy, je jí najednou skvěle, a to prosím vystřídala za posledních 20 let všechny léčitele, psychology, psychiatry, až konečně došla k tomu, že jedině sama se může vyléčit...DÍÍÍKY za ni i za mě, bylo to tak občerstvující, skvělé, jedinečné, obohacující a hlavně UVĚDOMUJÍCÍ! Emminka mi zřídila Fb, tak mě ho už jen naučí používat...jsem z toho dvanácterák...Uchovávám si nás všechny v tom krásném pražském domě s láskou, objímám tebe a všechny a žehnám!

Jdeme na on-line kurz. Dobrou noc Sabina, ta v první brázdě s traktorem...:-D

Táňa Krčálová

Ahoj, Pavle,

kurz byl zajímavej, zvláštní a přínosnej. Mě jsi utvrdil v přesvědčení, že je možné všechno, co si přejeme. To si myslím od mala, jen jsem nevěděla, jak to udělat. Kvantuju na sobě, daří se mi ničit pupínky na kůži a přestala mě bolet pata, na které mám výrůstek. Takže když jsem včera šla na rehabilitaci a ptali se mi, kde mě to bolí, tak jsem si musela vymýšlet. Taky na mě čekal vlak dvě minuty, který bych normálně nestihla, a navíc mě výpravčí nechal jet zadarmo. Taky zkouším napojení na Akášu, abych zvládla v pohodě státnice. Kvantuju, aby se miminkům dařilo u mě v děloze a brousím si haluxy. Jo a taky se čistím, udělala jsem si tchyni, bývalou šéfovou a dnes i jeden potrat. A svoji dvojnici nechávám dělat všechno, v noci se za mě učí, ráno mě masírovala, asi jí přetěžuju, budu si jich muset udělat více. Celkově se mi ulevilo a je mi fajn, jen jsem hodně unavená... Děkuju a docela ráda bych spolupracovala, až udělám státnice. Ahoj, přeju krásné dny...

Táňa Krčálová

Tomáš

Ahoj všichni,

odpovím stručně:

Jak se vůbec můžete takhle ptát??? :-) :-)

Bylo to super, tento kurz byla dosud nejlepší investice v mém životě, investice do sebe. To já naopak děkuji vám.

A jak se cítím?

… jako Bruce (Jim Carrey) ve filmu Božský Bruce, když mu Bůh (Morgan Freeman) na chvíli propůjčil své schopnosti :-)

Jdu na online kurz, aby se mi ty „propůjčené schopnosti“ zafixovaly.

Přeji vám hezké léto, a někdy zcela jistě na viděnou!

Ahoj

Tomáš

Jana Medvecká

Ahoj Pavle!

ďakujem za úžasných 5 dní strávených s úžasnými ľuďmi. Skutočne to stálo za to. Dozvedieť sa toľko informácií ako to vlastne s tou hrou zvanou "Život" je a ako všetko so všetkým súvisí a hlavne to, že so všetkým sa dá niečo urobiť a príčinou toho všetkého nie je nikto iný iba "Ty sám".

A tu sa potvrdilo " každý si je strojcom svojho šťastia"

Veľmi sa mi na kurze páčilo, že tam bolo veľa tréningu.

No a Ty Pavle - jednoducho jednička - niet k tomu čo dodať.

Bolo mi cťou Ťa stretnúť, prajem Tebe a celému Tvojmu tímu veľa úspechov, nech sa Vám darí!

S láskou Jana

Sabina

Zdravím Vás,

kurz mě opravdu velmi zaujal, šla jsem tam pro“urychlovač“ terapii které dělám, a objevila jsem

úplně jinou dimenzi vnímaní „čistění“. Koncepce se mi líbí, je promyšlený, vstřícný k účastníkům,

každý den mě něco oslovilo a těšila jsem se na další den.

Některé poznatky byli pro mě opravdu překvapivé a některé ještě zpracovávám.

Hudba Jana Čadu mě úplně pohltila, prožila jsme nevšední zážitek, ze kterého budu dlouho čerpat.

Přivítala bych víc informací a příběhu od asistentů, jak to měli oni a proč se rozhodli to dělat……

Pavle a týme , srdečně děkuji , jsem moc ráda, že jsem na kurz šla a ačkoliv mám skluz s online verzí,

hravě to doženu, posílám si vlnu :-)

Hodlám využívat a zdokonalovat nabité znalosti úplně v každé oblasti života. Kvantuji jídlo, pití, prací prostředky, benzín v autě…

Ohnula jsme dokonce už i nůž, ale nakonec prasknul. Můj muž byl zklamaný, že to nedělám jednou rukou :-)

Co dodat!?

Regina Krnáčová

Dobrý den milá Terezko,

chtěla bych touto cestou poděkovat celému kvantovému týmu a Pavlovi, za přípravu kurzu.

Kurz byl připraven velmi profesionálně,nejen po té technické a organizační stránce, ale byl naplněn bohatými tématy s praktickou výukou. Jsem velmi spokojená, dověděla jsem se řadu užitečných informací a rad,které od toho dne využívám ke svému vzdělání a práci s klienty, které se "kvantově" okamžitě objevili.

Mám z toho velkou radost.

Celý týden byl úžasný... na tom celém má však největší hodnotu to, že tímto kurz neskončil, ale pokračuje v dalším sebevzděláváním s kvantovou rodinou, což jediné má obrovský význam v tom, že získané informace se dále praktikují ,zhodnocují a využívají se a navíc další kontakt s Vámi ,nás nadále obohacuje. Vše má svůj hluboký smysl a vhled.

Ještě jednou Vám všem i asistentům děkuji za prožitý skvělý týden a moc se těšim na Vaše emaily.

P.S Přihlásím se u Vás na další kurzy

Moc Vás všechny zdravím a přeji jen láskové dny

Regina Krnáčová

Vlaďka Račmanová

ahoj Pavle,

byl to neskutečný zážitek. Se vším všudy. Denně jsem dojížděla 100km. Pocity vyčerpání a pocity neskutečné spokojenosti a blaženosti. ;-)

Už 3.den kurzu jsem kvantovala dětem na angínu a vodu v uchu po koupání. Již druhý den kvantuji a posílám synovi zdravý zub. Angína je fuč po 4 dnech, voda z ucha byla hned.

Mamce dlouhodobě píská v uchu. Cítí změny a včera zničehonic jí teče rýma a slzí jedno oko. Na straně bolavého ucha. Ona tomu nevěří, ale nevzdávám to.

Jsem nadšená z jednoduchosti a lehkosti.

Mám pořád tendence pomáhat lidem a teprve teď to bude mazec. Doteď jsem pomáhala okolí tím, že předcvičuji a vedu lidi ke zdravému tělu.

Před 2 roky jsem začala bylinky (FINCLUB) a teď to všechno spojím dohromady. ;-)

Do budoucna bych byla ráda terapeutem kvantovky.

Děkuji za všechno. Děkuji za nový život.

Těším se navi v Praze.

Jana Hradilová

Ahoj srdíčka, jsem nadšená, plná energie a jak jsem řekla Ivě při loučení....TO BYLA MOJE NEJLEPŠÍ DOVOLENÁ.... bylo to perfektně organizačně připraveno,. potěšilo mě, že některé věci dělám...jen teď vím, co to dělám a že ...že nejsem sama. Jo dával jsi nám pěkně zabrat, ale potřebovali jsme to, tedy JÁ. Moc se mi líbilo, že jsi kurz odlehčoval ůžasným humorem . HMMMMMM, co bych vylepšila, NO PŘECE SEBE SAMU :) a jak to využiji? ..s otázkou CO CHCEŠ , ?????? a tak to bude, vlastně už je.Změnilo mi to rozhodnutí ohledně práce. Pomohlo mi to ukotvit se a opravdu mi to změnilo vztah s mojí maminkou, soudy s bývalým manželem jsou mimo mně, vystoupila jsem ze hry jen to pozoruji a je to neposatelný pocit úlevy a hlavně klidu....jsem moc vděčná TOBĚ Pavle, že pořádáš kurzy pro hledající, děkuji celému krásnému týmu a děkuji sama sobě.......

Mějte krásné dny a brzy na viděnou. S láskou Jana

Petra Klímová

Ahoj kvantová rodino,

jsem nadšená!!!

A o kvantovém kurzu hovořím jako.. bylo to "megalistický", to slovo jsem nikdy nepoužila. Těším se, až se zase s kterýmkoliv z vás setkám!

Kvantuji, denně.. s čímkoli potřebuji pomoc nebo ve mně hlodá, cvak a jsem tam.. dovoluji si přát a plním si své sny, mám už své 4 pomocníky - jsou dokonalí! Začínám naslouchat své intuici, zkouším vypínat betu a v alfě jsem pečená, vařená, protože jsem klidnější a více v harmonii. Přestávám obelhávat sama sebe a pracuji na sobě, čistím, důvěřuju si a nepřestávám, jdu s chutí dál.

Krása, že začínám vnímat TADY A TEĎ! Už jen nekoukám, ale pomalu nasávám okolí celým tělem i duší..

Chtěla bych poděkovat celému týmu za uvedení do kvantového světa. Pavlovi za poutavý výklad! Na kurzu se mi líbilo úplně všechno, nadšení neopadá, spíš naopak.. šířím ho dál! :-) Byla jsem opařená z atmosféry a sešlostí super lidí.

Oceňuji i skripta, poznámkový blok s tužkou! ;-)

Zaujala mě i návštěva paní s čaji HANNASAKI. Líbilo by se mi setkat se s více lidmi, kteří mají kurz za sebou a mají nějaké úspěchy, chtěli je prezentovat a sdílet je s lidmi na kurzu (po zdravotní stránce, vztahové..) např. v době oběda?

PS: věřím ve vás, sebe i holčičku ;-)

Hezké dny ;-) a velké DĚKUJI!!!

Petra Klímová

Jana Šimková

Milý Pavle a všichni z TKDM,

jsem nesmírně šťastná, že jsem mohla být jednou z účastnic tohoto kurzu.

Hlavní důvod účasti jsem uvedla, že se chci poznat. Za roky vytváření si pochybností, nedůvěry, strachů, pocitů zhnusení a zbytečného studu jsem zapomněla, jak krásné to je být volný, a jen tak si hrát, vnímat a tvořit. Ano, opravdu jsem se poznala. Jsem božský člověk, který si chce hrát, tvořit a žít. Je mi jedno, že mé vlasy jsou momentálně šedivé a klouby praskají, ale jsem šťastná, že hodně obručí, které mě držely, stejně jako v té pohádce, už prasklo a já se budu opravdu usilovně snažit, abych se zbavila i toho zbytku.

Zatím ještě úplně nevím, kde všude uplatním nové informace. Chci dobře zvládnout kvantování, zlepšit zdraví, kondičku a komunikaci - nejen v češtině. Z toho pak vyplynou další radosti, jako je cestování, poznávání. Prostě, budu si hrát a žít. A jelikož chci dobře kvantovat a poznávat, tak vlastně budu s Vámi i nadále v neustálém kontaktu. A věřím, že tak najdu i nové, blízké přátelé.

Z celého srdce Vám všem děkuji, že jste mi pomáhali objevovat novou životní cestu a těším se na další společné setkání.

S láskou Jana Šimková

absolventka

Ahoj všichni,

děkuji za přijetí do skupiny a do přátel Pavla, moc si toho vážím.

Už jsem prošla mnoho sezení, kurzů atp. s podobným zaměřením (reiki, rasheeba, chironova astroterapie), ale na tento jsem čekala "celý život". Nemůžu najít superlativ, který by to popsal tak, jak to cítím.

A co dělám dnes? Zlobím.......koukám na videa z online kurzu, projíždím znovu a znovu skripta, prostě se vznáším a na práci tak trochu kašlu, ale nějak to nevadí, protože "marní klienti" odpadnou a ti, které chci (milí, příjemní, vděční za pomoc a s velkým objemem hypoték a investic) přijdou příští týden, až se budu moci soustředit :) Tak nějak jsem se naposledy cítila, když jsem se zamilovala do mého současného manžela :)

Už jsem zkusila synovi vtisknout archetyp jeho učitelů - matika a čeština a částečný úspěch už se dostavil....chtěla jsem aspoň 3 ze čtvrtletních písemek, má je (dosud na to celkem kašlal a obvykle to bylo za 5 i přes veškeré psychologické posudky se závěry o nadprůměrné inteligenci).

Jen mám takový postřeh, vlastně trochu jiný názor na terapii nebo čištění přes minulé životy. Prošla jsem x sezení a řešili jsme vztahy k lidem, kteří mi nějak ublížili v tomto životě a pochopila jsem i moji nechuť navštěvovat některá města v republice. Mně osobně to dost pomohlo, vidět např. ten film ze 13. století, co jsme si provedli, jak se v tomto životě vše srovnalo. Jen mne trošku zarazilo, že jsem byla služka, vězeň, pacientka, která zemřela v psychiatrické léčebně, řadový voják.....prostě žádná celebrita :):)

Mohla bych psát asi dlouho dlouho.......shrnuto: bylo to skvělé, jsem nadšená, jak jsme se v Plzni hezky sešli, jsem šťasná, že existují lidé jako je Pavel a že celou problematiku umí tak perfektně vysvětlit a těším se na nějakou třeba jednodenní přednášku, kam bych vzala i syna (14 let).

Děkuji, děkuji, děkuji mnohokrát a jdu studovat znovu skripta :)

Eva

Dobrý deň, na kurze sa mi veľmi páčilo, veľa som sa naučila a spoznala veľa úžasných ľudí. Neľutujem a som rada, že som do toho šla. Cítim vyrovnanosť a pokoj v duši. Teším sa na to, že v kurze pokračujeme a môžeme si to naďalej ukotviť. Som šťastná, že som sa naučila nové veci aj keď niekedy ma mrzí, že ešte do toho dávam analyzovanie a hlavu ale verím, že pár dní už nebudem. Cítim sa ako keby som začala nový život a som vďačná za to, že som sa dostala k správnym informáciám v správny čas. Takže chcem sa ešte raz poďakovať a naďalej na sebe pracovať, pretože ja sa učím rada.

Jitka

Přeji hezký večer,

pro mě bylo absolvování kurzu splněným snem. Jsem neskutečně šťastná, že jsem se ho mohla zúčastnit. Změnilo mi to život. Už po absolvování jedničky jsem byla nadšená, ale teď teprve mám pocit, že mám svůj život ve svých rukou a mění se mi doslova před očima.

Tisíceré díky, Pavle!!!

Monika

Milý Pavle a celá kvantová rodino :-)

Jsem neskutečně šťastná, že jsem se mohla účastnit kurzu TKDM. Žiju teď naprosto jiný život, jsem jiný člověk a lidé kolem mě jsou

najednou hodnější a laskavější. Pochopila jsem, že všechny programy, jak je něco špatně, jsem měla takto pouze nastavené v hlavě. Je to obrovská úleva vyčistit si hlavu :-)

Mé dny teď probíhají jinak. Ráno si zacvičím CHI KUNG, usmívám se a vím, že budu mít krásný den. Mám teď všechny dny krásné :-). Cítím

kolem sebe hodně pozitivní energie a mám chuť žít naplno. A za to všechno moc a moc děkuji Pavlovi a jeho skvělému týmu. Už si život bez kvantování nedovedu představit, je už to součást každodenního života a přirozená potřeba. Mám pocit, že na nic jiného nemyslím.

Včera si dcera zranila prst při strouhání mrkve, tak jsem hned kvantovala, a ani se to krvácení nerozjelo, Dceři říkám, že jdu kouzlit a ona tu hru bere. Vytvořila jsem si dvojníka a ten mi teď s dcerou spí v posteli, já se konečně vyspím a mám sílu do dalšího dne a hlavně radost, že to funguje.

Všechno, co jsme probírali, funguje

Ještě musím napsat největší radost, kterou jsem zažila. Kamarádce jsem hned v pondělí líčila zážitky z kurzu a ona byla smutná, že už jí 3 týdny syn strašně moc kašle, nechodí do školy a doktoři si s ním nevědí rady (nic mu nenašli). Sama mě poprosila, jestli bych nezkusila kvantovat. Tak jsem zkusila nejdříve jí a potom jsem si krásně pomocí mé kouzelné hůlky ( Díky Martine, je úžasná ) popovídala s Kubíčkem a ono to zabralo :-)

Druhý den ráno mi kamarádka volala, že je to neuvěřitelné, ale že syn nekašle a doslova řekla. "Víš, je to zvláštní, ale on, jako by si sám řekl, že už kašlat nebude a že je zdravý". Tak jsme si obě pobrečely, a mě ještě teď mrazí po celém těle, když si na to vzpomenu. On prostě od té maminky nechtěl, protože je s ní tak rád, a tak rád s ní spí v posteli.

Pavle naučila jsem se, že vše je jen na nás a že když každý začne sám u sebe, bude tu spousta šťastných lidí. Objímám všechny kvanťáky na dálky a těším se na další navazující kurz, kterého se určitě zúčastním.

Marie

Milá Terezko, Pavle a ostatní asistenti kvantové terapie !

Chci vám všem poděkovat za tento kurs. Spoustu věcí jsem věděla (nebo spíše tušila), ale ještě větší spoustu věcí neznala či si neuměla dát do takové moudré souvislosti. Ráda budu pokračovat v dalším učení, nebude to ale tak časté jak bych si přála - mám totiž velké štěstí mít 6 vnoučat od 12 do 1 roku a tak mne potřebují. Na druhou stranu jsem tomu ráda, že jsem poznala vás, vaše učení, právě teď a mohu je používat v těchto, pro vnoučata tak důležitých okamžicích jejich života. Budu se snažit zdokonalovat hlavně ve své citlivosti vnímání kvantové vlny a budu si hlídat tyto termíny kursu v Praze.

Teď už vím, proč vždy pro mne byl, je a asi celý život bude, nejobdivovanější umělec Leonardo de Vinci... on měl toto spojení z hůry absolutní.

Na kursu se mi líbilo spousta věcí, nejvíce ale Pavlova snaha pomáhat lidem, jsem původním povoláním zdravotnice, tak vím, že ne vždy to u každého doktora je samozřejmé. Tak děkuji ještě 1x, opravdu se těším na další poznávání sama sebe.

Zdenka

Milý Pavle a celý kolektive.

Pociťuji nesmírnou vděčnost, že jsem si mohla dopřát zažít tento kurz. Bylo to to nejlepší, co mne potkalo minimálně za posledních 20 let.

Jsem opravdicky šťastná.

Můj dvojník č.2 vyřizuje věci v bance, můj dvojník č.4 bdí nad synem Tomášem, dvojník č.5 hlídá pohodu druhého syna Honzy a klidný let z Austrálie do Amsterdamu. Dvojník 6 má na starosti auto,................atd.

S láskou si beru do ruky čarodějnou hůlku a znovu žasnu nad její mocí. Zázraky existují.................teď je vidím v sobě a okolo sebe.

Víc ne 20 let jsem hledala " něco" mezi nebem a zemí, kamarádila se s léčiteli a čarodějkami a snažila se najít smysl svého života. Podporovala jsem chudé a nemocné, snažila se rozdávat naději.........................

Paradoxem je, že jsem smysl svého života našla teď díky Tobě. Ještě velmi nedávno jsem si myslela, že můj život tady de facto končí a nemá dál smysl. Přišla jsem o veškeré finance, o svého muže, dům, firmy a veškerý majetek.

Po kurzu č. 1 jsem na sobě denně pracovala - dal mi totiž naději. Naučila jsem se na dálku vlnou lidem pomáhat od bolestí, tak že mi dneska volají, když mají zdravotní problém.

Dvojka mi dala jistotu. Teď už vím, že vše zvládnu - a to s úsměvem. Teď už vím, že s Tvým týmem chci pracovat, stát se terapeutem a šířit světlo okolo sebe. Chci pomáhat lidem a děkuji za to, že už vím jak.

Jsem původní profesí vědec a analytik. Vím, kolik času a práce stojí za objevením nových poznatků. Hluboce se skláním před komplexností nového pohledu na život, který jsi nám předložil. Můj syn by řekl: "RESPEKT"!!!

Takže Pavle RESPEKT a jsem velmi vděčná za tuto HRU.

Jana

Ahojte tím TKDM,

ďakujem za príjemne strávené chvíle na kurze. A ako sa mení môj život po kurze TKDM 2 v BA?

1.deň- ležím na pohovke pred TV, "dočisťujem" vzťahy, ktoré zanechali vo mne pocit krivdy. Odhadzujem trojuholník cez hviezdu bránu do "inej dimenzie" a vypne sa televízor! Ostatné spotrebiče a svetlá fungujú..

Televízor nový, ovládače v dostatočnej vzdialenosti, počasie vonku prijateľné.

Musela som to predýchať, vstať a zapnúť televízor znovu. Spomenula som si na Pavlovu sviečku..

2.deň -(dnes) - na križovatke pred semaforom sme sa "ťukli" dve autá, pričom to pred nami, ktoré zaflekovalo na prechode na zelenú, zmizlo. Brzdila som, ale bola námraza a auto šlo ďalej..

Ja som dopadla dosť zle, zrolovaná kapota, chladič, ale pán predo mnou mal BMW a na ňom boli max.2 škrabance. Bol veľmi príjemný, vravel, že náhle zabrzdil on a nebola to moja vina a asi sa to tak malo stať z nejakého dôvodu, vraj sa mohlo stať aj niečo horšie a zrejme sme sa mali stretnúť.

Po dlhšej debate mi povedal, že je "kvantový fyzik" v profesii a tak pri čakaní na policajtov sme spokojne stáli, usmievali sa a rozprávali sa o prečítaných knižkách a absolvovaných kurzoch.

Policajti prišli asi o hodinu a poradili nám, že to nebudú nahlasovať, aby sme výjazd odvolali a ušetrili si pokutu.

Je toto vôbec možné???? Takto fungujú interakcie vo vesmíre???

Prajem pekné predvianočné obdobie a stretnutie s príjemnými ľuďmi bez nehôd,

Jana

Markéta

Dobrý den,

ráda bych též poděkovala za Kurz TKDM (1.stupeň), Pavlovi a jeho týmu.

Velmi oceňuji praktické zaměření kurzu a "extrakci" nástrojů z různých směrů a disciplín a jejich praktické uchopení pro každodenní život.

O kvantový svět a tvoření vlastní reality se zajímám už dlouho, ale tohle byla první příležitost si na to opravdu "sahnout", pochopit určité zákonitosti "proč někdy ano" a "proč někdy ne" :) Tj. toto byla pro mě asi nejklíčovější informace z prvního stupně.

Zároveň vnímám jako úžasné konkrétní techniky pro kvantování, které je svým způsobem již součástí mého života, ale dosud bylo bez konkrétního klíče :)

Velmi oceňuji navazující online kurz, který vnímám jako absolutní unikát - tj. neodcházím z kurzu s pocitem, kurz skončil, světla zhasla, že všechno zůstává ve skriptech, které zakládám do šuplíku na "až budu mít zase chvíli čas", ale cítím motivaci pokračovat a vím, že to je teď jen a jen na mě.

Zároveň se těším na 2. stupeň, kde snad prozřu do tajů některých mých zdravotních potíží, se kterými mi dosud nepomohla žádná z řady alternativních léčebných metod (o klasické medicíně nemluvě) a které i po dlouhé cestě poznávání sebe sama i různých technik, stále zůstávají mým nepříjemným společníkem.

V tuto chvíli moc děkuji za novou motivaci.

S přáním krásného dne,

Markéta

Zdeněk

Ahoj kvantovky a kvanťáci.

Kurz mně obohatil o další zkušenosti a díky Pavlovi, který mi dal jednoduchý návod, jak být v životě šťastný. Samozřejmě díky i vám, kde jsme si byli všichni navzájem učiteli a žáky. Po skončení kurzu jsem byl plný dojmu a chtěl se s někým o ně podělil a tak volám kamarádce, zda je doma. Nevím, jak to ten vesmír dělá, doma byla a k tomu bolest v zádech. Přišla informace, tak Zdendo a konej. Vlny fungovaly a asi po 10 minutách bolest odešla, což kamarádka z toho byla v šoku. U mně to bylo takové jupííííííííííííííííííí. Najednou říká, že se ji rozjíždí bolest hlavy a tak Zdenda znovu nastoupil a udělal mentální operaci. Než řekla dvě, bolest ustoupila a ještě na druhý den si nemohla vynachválit, jak se příjemně cítí. Ani nevíte, jaký jsem měl vnitřní pocit, když jsem večer ulehával do postele.

Mějte se, jak chcete , ahoj Zdeněk

Majka

Ahoj milá Kvanťácká rodinko, ani nevím jak začít, ale nejprve musím k Tobě Pavle. Dnes mi na rehábku naměřili 122st. ohyb kolene :) JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ (a to jsem měla před kurzem 113st.) To je skvělý!!! Funguje to! Děkuji Ti za intenzivní 4denní práci s Tvou energií na mém koleni, výsledek se dostavil neuvěřitelně rychle, koleno mám mnohem volnější a cítím se skvěle, věřím, že se to bude jen a jen zlepšovat. Patří Ti velké díky za to, co pro nás všechny děláš. Tvá práce dává opravdu smysl. Vytvořil jsi kolem sebe vynikající tým lidí, který se o nás na kurzu velice mile a trpělivě staral, pomáhal, uklidňoval nás a hlavně ujišťoval, že to nemáme brát příliš vážně,uvolnit se…srdíčko… hlava… , vždyť je to vše jen HRA. Kurz mi ukázal nové možnosti, myšlenky a některé techniky mi pomohly lépe chápat, jak pracovat s energií. Je úžasné, co všechno můžeme a umíme dokázat, jen na to v každodenním shonu zapomínáme, tedy aspoň já, o co se ochuzujeme, že vlastně nežijeme a je to tak jednoduché, začít „PRÁVĚ TADY A TEĎ“ Těším se až se mi spustí online kurz, cítím,že musím nejdříve zapracovat sama na sobě, než budu moci pomáhat ostatním, ale nejsem na to sama, mám tady vás, skvělý tým a ráda se s vámi setkám někde na dvojce :) Posílám vlnku lásky a ať se daří vám všem! Majka

Majka

Ahoj milá Kvanťácká rodinko, ani nevím jak začít, ale nejprve musím k Tobě Pavle. Dnes mi na rehábku naměřili 122st. ohyb kolene :) JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ (a to jsem měla před kurzem 113st.) To je skvělý!!! Funguje to! Děkuji Ti za intenzivní 4denní práci s Tvou energií na mém koleni, výsledek se dostavil neuvěřitelně rychle, koleno mám mnohem volnější a cítím se skvěle, věřím, že se to bude jen a jen zlepšovat. Patří Ti velké díky za to, co pro nás všechny děláš. Tvá práce dává opravdu smysl. Vytvořil jsi kolem sebe vynikající tým lidí, který se o nás na kurzu velice mile a trpělivě staral, pomáhal, uklidňoval nás a hlavně ujišťoval, že to nemáme brát příliš vážně,uvolnit se…srdíčko… hlava… , vždyť je to vše jen HRA. Kurz mi ukázal nové možnosti, myšlenky a některé techniky mi pomohly lépe chápat, jak pracovat s energií. Je úžasné, co všechno můžeme a umíme dokázat, jen na to v každodenním shonu zapomínáme, tedy aspoň já, o co se ochuzujeme, že vlastně nežijeme a je to tak jednoduché, začít „PRÁVĚ TADY A TEĎ“ Těším se až se mi spustí online kurz, cítím,že musím nejdříve zapracovat sama na sobě, než budu moci pomáhat ostatním, ale nejsem na to sama, mám tady vás, skvělý tým a ráda se s vámi setkám někde na dvojce :) Posílám vlnku lásky a ať se daří vám všem! Majka

Mária

Ahoj, pozdravujem celý tím TKDM. Na kurze sa mi veľmi páčilo. Po návrate cítim v sebe viac energie a vnútornej spokojnosti. Čo mi kurz dal? Išla som so zámerom zlepšiť svoj zdravotný stav po operácii bedrového kĺbu a mala som vnútornú motiváciu - odtancovať tanec na stužkovej mojej triedy. To, čo som zažila, sa nedá popísať slovami. Najskôr to bol posun, keď sa mi podarilo urobiť drep. Moje stuhnuté telo sa poddalo a po ďalších vlnách som sa už "zvŕtala" v tanci. Zlepšenie hybnosti som pocítila okamžite.Večer som bez pomoci vošla do vane,čo som pred kurzom nedokázala..Kurz splnil moje očakávania, pochopila som, že doteraz som to silila, zameriavala som sa na problém a nie, ako žiť bez neho. Stretnutie s účastníkmi kurzu, spoločná práca, rozhovory, a hlavne lektor Pavel a jeho asistenti, naštartovali vo mne chuť žiť nový život a "tancovať" v inom životnom rytme. Nové znalosti a skúsenosti sa chcem aplikovať do každodenného života, nastoliť vo svojom bytí harmóniu. Je to veľká výzva. Ešte raz ďakujem za všetko, čím ma kurz obohatil. Teším sa na 2. stupeň. S pozdravom Mária

Mária

Ahoj, pozdravujem celý tím TKDM. Na kurze sa mi veľmi páčilo. Po návrate cítim v sebe viac energie a vnútornej spokojnosti. Čo mi kurz dal? Išla som so zámerom zlepšiť svoj zdravotný stav po operácii bedrového kĺbu a mala som vnútornú motiváciu - odtancovať tanec na stužkovej mojej triedy. To, čo som zažila, sa nedá popísať slovami. Najskôr to bol posun, keď sa mi podarilo urobiť drep. Moje stuhnuté telo sa poddalo a po ďalších vlnách som sa už "zvŕtala" v tanci. Zlepšenie hybnosti som pocítila okamžite.Večer som bez pomoci vošla do vane,čo som pred kurzom nedokázala..Kurz splnil moje očakávania, pochopila som, že doteraz som to silila, zameriavala som sa na problém a nie, ako žiť bez neho. Stretnutie s účastníkmi kurzu, spoločná práca, rozhovory, a hlavne lektor Pavel a jeho asistenti, naštartovali vo mne chuť žiť nový život a "tancovať" v inom životnom rytme. Nové znalosti a skúsenosti sa chcem aplikovať do každodenného života, nastoliť vo svojom bytí harmóniu. Je to veľká výzva. Ešte raz ďakujem za všetko, čím ma kurz obohatil. Teším sa na 2. stupeň. S pozdravom Mária

Jindřiška

Milý Pavle a celý týme TKDM, ještě jednou děkuji za čtyři nezapomenutelné dny, prožité mezi vámi. Kurz byl úžasný z několika důvodů : - je veden profesionálem Pavlem a jeho týmem, na kterém je cítit, že má na klientele zájem, váží si ji a kurzy nedělá jen pro peníze, - výuka v praxi s uváděním skutečných případů, - hravost a vtip, - přátelská atmosféra bez rozdílu věku, pohlaví, vzdělání, - perfektně zorganizovaný. Jak se cítím? Trochu rozhozená, ale natěšená na další práci v tomto duchu. Co mi kurz dal? Ukázal mi novou cestu, jak se dá snadno a krásně život žít. Z čeho jsem nadšena? Na kurzu ze všeho, co jsme se učili, byť mi to mnohdy připadalo nemožné, bláznivé :) Samozřejmě obrovské nadšení z Pavla, je prostě profík. V mém začátku se mi zatím během 5-ti minut podařilo odstranit bolest hlavy sobě, rozjíždějící se migrénu dceři, odstranit si normální bolest zad. Víc jsem zatím nestihla. Ano, kvantovala jsem, ale výsledky, pokud nějaké budou, tak si musím počkat :) Ale pracuji na tom. Mám trochu smůlu, že v mém nejbližším okolí nenacházím pochopení, tudíž ani podporu pro tuto techniku a spíš se s ní budu muset tajit. Co bych vylepšila? Máte to vymakané a vím že neustále pracujete na vylepšování a k tomu vám mohu jen popřát, ať se vám daří vše tak, jak jen nejlíp chcete. Jak použiji nově nabyté znalosti a zkušenosti? Já v tuto chvíli nevím. Mám svou práci, kterou miluji, naplňuje mne a dělám ji opravdu s láskou. Vím určitě, že nově nabyté znalosti a zkušenosti použiji při nejmenším sama pro sebe a v případě zájmu i v okolí mých blízkých. A pak uvidím, jak mi to půjde, jaké budu mít výsledky sama u sebe a třeba, až někdy skončím činnost své cestovní agentury s pobyty u moře, kde se setkávám dlouhodobě se svou stálou i novou klientelou, třeba zrovna těmto nebo jiným lidem někdy nabídnu svou novou službu. A nebo si budu žít a kvantovat jen tak pro radost. Zatím to nechám plynout. Děkuji, mějte krásné dny. S láskou Jindřiška

Jindřiška

Milý Pavle a celý týme TKDM, ještě jednou děkuji za čtyři nezapomenutelné dny, prožité mezi vámi. Kurz byl úžasný z několika důvodů : - je veden profesionálem Pavlem a jeho týmem, na kterém je cítit, že má na klientele zájem, váží si ji a kurzy nedělá jen pro peníze, - výuka v praxi s uváděním skutečných případů, - hravost a vtip, - přátelská atmosféra bez rozdílu věku, pohlaví, vzdělání, - perfektně zorganizovaný. Jak se cítím? Trochu rozhozená, ale natěšená na další práci v tomto duchu. Co mi kurz dal? Ukázal mi novou cestu, jak se dá snadno a krásně život žít. Z čeho jsem nadšena? Na kurzu ze všeho, co jsme se učili, byť mi to mnohdy připadalo nemožné, bláznivé :) Samozřejmě obrovské nadšení z Pavla, je prostě profík. V mém začátku se mi zatím během 5-ti minut podařilo odstranit bolest hlavy sobě, rozjíždějící se migrénu dceři, odstranit si normální bolest zad. Víc jsem zatím nestihla. Ano, kvantovala jsem, ale výsledky, pokud nějaké budou, tak si musím počkat :) Ale pracuji na tom. Mám trochu smůlu, že v mém nejbližším okolí nenacházím pochopení, tudíž ani podporu pro tuto techniku a spíš se s ní budu muset tajit. Co bych vylepšila? Máte to vymakané a vím že neustále pracujete na vylepšování a k tomu vám mohu jen popřát, ať se vám daří vše tak, jak jen nejlíp chcete. Jak použiji nově nabyté znalosti a zkušenosti? Já v tuto chvíli nevím. Mám svou práci, kterou miluji, naplňuje mne a dělám ji opravdu s láskou. Vím určitě, že nově nabyté znalosti a zkušenosti použiji při nejmenším sama pro sebe a v případě zájmu i v okolí mých blízkých. A pak uvidím, jak mi to půjde, jaké budu mít výsledky sama u sebe a třeba, až někdy skončím činnost své cestovní agentury s pobyty u moře, kde se setkávám dlouhodobě se svou stálou i novou klientelou, třeba zrovna těmto nebo jiným lidem někdy nabídnu svou novou službu. A nebo si budu žít a kvantovat jen tak pro radost. Zatím to nechám plynout. Děkuji, mějte krásné dny. S láskou Jindřiška

Jindřiška

Milý Pavle a celý týme TKDM,

ještě jednou děkuji za čtyři nezapomenutelné dny, prožité mezi vámi.

Kurz byl úžasný z několika důvodů :

- je veden profesionálem Pavlem a jeho týmem, na kterém je cítit, že má na klientele zájem, váží si ji a kurzy nedělá jen pro peníze

- výuka v praxi s uváděním skutečných případů

- hravost a vtip

- přátelská atmosféra bez rozdílu věku, pohlaví, vzdělání

- perfektně zorganizovaný

Jak se cítím? Trochu rozhozená, ale natěšená na další práci v tomto duchu.

Co mi kurz dal? Ukázal mi novou cestu, jak se dá snadno a krásně život žít.

Z čeho jsem nadšena? Na kurzu ze všeho, co jsme se učili, byť mi to mnohdy připadalo nemožné, bláznivé :) Samozřejmě obrovské nadšení z Pavla, je prostě profík.

V mém začátku se mi zatím během 5-ti minut podařilo odstranit bolest hlavy sobě, rozjíždějící se migrénu dceři, odstranit si normální bolest zad. Víc jsem zatím nestihla. Ano, kvantovala jsem, ale výsledky, pokud nějaké budou, tak si musím počkat J Ale pracuji na tom. Mám trochu smůlu, že v mém nejbližším okolí nenacházím pochopení, tudíž ani podporu pro tuto techniku a spíš se s ní budu muset tajit.

Co bych vylepšila? Máte to vymakané a vím že neustále pracujete na vylepšování a k tomu vám mohu jen popřát, ať se vám daří vše tak, jak jen nejlíp chcete.

Jak použiji nově nabyté znalosti a zkušenosti? Já v tuto chvíli nevím. Mám svou práci, kterou miluji, naplňuje mne a dělám ji opravdu s láskou. Vím určitě, že nově nabyté znalosti a zkušenosti použiji při nejmenším sama pro sebe a v případě zájmu i v okolí mých blízkých. A pak uvidím, jak mi to půjde, jaké budu mít výsledky sama u sebe a třeba, až někdy skončím činnost své cestovní agentury s pobyty u moře, kde se setkávám dlouhodobě se svou stálou i novou klientelou, třeba zrovna těmto nebo jiným lidem někdy nabídnu svou novou službu. A nebo si budu žít a kvantovat jen tak pro radost. Zatím to nechám plynout.

Milý Pavle a celý týme TKDM,

ještě jednou děkuji za čtyři nezapomenutelné dny, prožité mezi vámi.

Kurz byl úžasný z několika důvodů :

- je veden profesionálem Pavlem a jeho týmem, na kterém je cítit, že má na klientele zájem, váží si ji a kurzy nedělá jen pro peníze

- výuka v praxi s uváděním skutečných případů

- hravost a vtip

- přátelská atmosféra bez rozdílu věku, pohlaví, vzdělání

- perfektně zorganizovaný

Jak se cítím? Trochu rozhozená, ale natěšená na další práci v tomto duchu.

Co mi kurz dal? Ukázal mi novou cestu, jak se dá snadno a krásně život žít.

Z čeho jsem nadšena? Na kurzu ze všeho, co jsme se učili, byť mi to mnohdy připadalo nemožné, bláznivé :) Samozřejmě obrovské nadšení z Pavla, je prostě profík.

V mém začátku se mi zatím během 5-ti minut podařilo odstranit bolest hlavy sobě, rozjíždějící se migrénu dceři, odstranit si normální bolest zad. Víc jsem zatím nestihla. Ano, kvantovala jsem, ale výsledky, pokud nějaké budou, tak si musím počkat J Ale pracuji na tom. Mám trochu smůlu, že v mém nejbližším okolí nenacházím pochopení, tudíž ani podporu pro tuto techniku a spíš se s ní budu muset tajit.

Co bych vylepšila? Máte to vymakané a vím že neustále pracujete na vylepšování a k tomu vám mohu jen popřát, ať se vám daří vše tak, jak jen nejlíp chcete.

Jak použiji nově nabyté znalosti a zkušenosti? Já v tuto chvíli nevím. Mám svou práci, kterou miluji, naplňuje mne a dělám ji opravdu s láskou. Vím určitě, že nově nabyté znalosti a zkušenosti použiji při nejmenším sama pro sebe a v případě zájmu i v okolí mých blízkých. A pak uvidím, jak mi to půjde, jaké budu mít výsledky sama u sebe a třeba, až někdy skončím činnost své cestovní agentury s pobyty u moře, kde se setkávám dlouhodobě se svou stálou i novou klientelou, třeba zrovna těmto nebo jiným lidem někdy nabídnu svou novou službu. A nebo si budu žít a kvantovat jen tak pro radost. Zatím to nechám plynout.

Milka

Ahoj, kvantová rodinka, som nadšená, ale zároveň aj cítim zodpovednosť za získané vedomosti a to v tom zmysle, že musím veľa, veľa na sebe pracovať, aby to dávalo zmysel. Ale hlavne, aby mi to po stránke fyzickej, psychickej, a v neposlednom rade zdravotnej čosi prinieslo, Ako vraví Pavel hojnosť všetkého. Pre mňa, mojich blízkych ako aj pre celé možné okolie. Ktovie možno keď mi to ako-tak pôjde môžem sa podeliť a možno aj pomôcť mojim susedkám. Čo mi to dalo? Sebauvedomenie, netušené možnosti rozvoja bez ohľadu na vek. ja viem vynálezca už zo mňa nebude, ale možno objavím niečo v sebe, čo mi pomôže žiť v súlade s prírodou a využívať vlnky pre obohatenie mojej duše a mysle. Poznala som veľa dobrých ľudí, bola to výborná skúsenosť, hodne som aj pobavila. PAVEL Ty si super, ďakujem za všetko, čo som sa tam naučila a moja snaha bude stále sa zlepšovať, preciťovať vlnky a snáď aj druhým nimi pomôcť. Neverím na náhody, myslím, že toho Emanuela nám zoslalo samo nebo, toho by ste si mali na takéto stretnutia vodiť ako maskot. Takže vďaka, ešte raz vďaka a keď si nakvantujem peniažky včas tak dovidenia v decembri (prosinci) v Bratislave. Nemôžem vycestovať, lebo mám dve detičky - mačičky a nemám ich kde nechať. BOzkávam Vás všetkých zostávam s láskou Milka z Bratislavy

Milka

Ahoj, kvantová rodinka, som nadšená, ale zároveň aj cítim zodpovednosť za získané vedomosti a to v tom zmysle, že musím veľa, veľa na sebe pracovať, aby to dávalo zmysel. Ale hlavne, aby mi to po stránke fyzickej, psychickej, a v neposlednom rade zdravotnej čosi prinieslo, Ako vraví Pavel hojnosť všetkého. Pre mňa, mojich blízkych ako aj pre celé možné okolie. Ktovie možno keď mi to ako-tak pôjde môžem sa podeliť a možno aj pomôcť mojim susedkám. Čo mi to dalo? Sebauvedomenie, netušené možnosti rozvoja bez ohľadu na vek. ja viem vynálezca už zo mňa nebude, ale možno objavím niečo v sebe, čo mi pomôže žiť v súlade s prírodou a využívať vlnky pre obohatenie mojej duše a mysle. Poznala som veľa dobrých ľudí, bola to výborná skúsenosť, hodne som aj pobavila. PAVEL Ty si super, ďakujem za všetko, čo som sa tam naučila a moja snaha bude stále sa zlepšovať, preciťovať vlnky a snáď aj druhým nimi pomôcť. Neverím na náhody, myslím, že toho Emanuela nám zoslalo samo nebo, toho by ste si mali na takéto stretnutia vodiť ako maskot. Takže vďaka, ešte raz vďaka a keď si nakvantujem peniažky včas tak dovidenia v decembri (prosinci) v Bratislave. Nemôžem vycestovať, lebo mám dve detičky - mačičky a nemám ich kde nechať. BOzkávam Vás všetkých zostávam s láskou Milka z Bratislavy

Soňa

Ahoj Pavle, zrovna včera jsem přemýšlela o tom, že ti napíšu nějaké informativní vyjádření - někdy. A jak vidím, tak to můžu napsat rovnou. Takže - 90% toho co jsme probírali jsem znala, k většině toho jsem došla sama. Nic méně bylo velmi příjemné zjistit, že ke stejným poznatkům došel taky někdo jiný - dokázal dát tomu formu a ještě to posunout o řád výše. I věci které víme(myslíme si že je víme), je potřeba opakovat, protože je můžeme začít vnímat úplně jinak. Věci které jsem neznala mě absolutně dostaly - především jednoduchost, to je absolutní bomba. Konečně po 25letech mám pocit a radost, že peníze byly vynaloženy účelně. Všechno se mi poskládalo a zapadlo do sebe. Je třetí den po kurzu a co pozoruji je pro mě opět věc k zamyšlení- nějak se mi natáhl čas (který vlastně není). Při běžném denním provozu toho nějak víc stíhám. Podívám se na hodinky a zjistím - je ony jsou teprve dvě????!!!!!!!!!!!! Přitom produktivita je jako kdyby byly čtyři, ale energie pořád jede. Takže najednou zbylý čas využívám ke cvičení TKDM , což mi přišlo naprosto samozřejmé, jako by ,,TO" něco chtělo, abych na tom mohla v klidu pracovat, tak mi ,,TO" prostě natáhlo den. Úsměvná zkušennost - v neděli jsem přijela domů a fakt z legrace jsem si hrála s vodou (dávala jsem do ní citron). Pak jsem dvě skelničky podala 14letému synovi a říkám - schválně jestli poznáš, kde je kapka citronu. Okamžitá odpověď - no přece tady (správně) a můžu to rovnou vypít celý? Tak to mě potěšilo a pobavilo, už víme jak Ježíš udělal z vody víno - to mi, ale zatím nejde. Měj se krásně.

Hanka

Děkujeme Hance za zprávu, kterou nám před časem zaslala. "Ahoj Pavle, týme TDKM, děkuji za pozdrav a skvěle strávený víkend. Od okamžiku, kdy jsem se nechala nést během kurzu na vlně TDKM, kvantuji celý den, na cokoliv. Neřeším výsledek, ale mám první skvělý zážitek. V neděli po kurzu mě při sbírání prádla štípl sršeň. Nabitá informacemi a cvičeními během kurzu, začala jsem vysílat vlnky na stav ruky zpět v čase, léčbu vším možným….atd… A světe div se, během 5 minut příšerného pálení místa vpichu, bolest ustala, otok ŽÁDNÝ, pouze červený flíček a do večera zmizel i ten flíček ! Vždy, když mě štípla vosa, včela – otok na dva dny! Moc děkuji, změnili jste můj pohled na život a nyní mám pocit, že ta životní skládačka z dílků puzzle, které jsem musela několikrát otočit, než do obrazu zapadly, nyní beru a vkládám přesně, tak jak to má být. Každý večer a i přes den pracuji hlavně na synovi…. Přeji Vám všem krásný den, a děkuji!

Petra

Děkujeme Petře za e-mail, který nám poslala po prvním stupni kurzu TKDM. Necháváme ho celý nezměněný. A kdo je Tereza, kterou oslovuje v úvodu? V našem zákaznickém servisu pro vás jsou dvě skvělé ženy - Terka a Katka, které vám odpovídají na telefonické i e-mailové dotazy. Pokud vás něco zajímá, napište jim také. Kontakty najdete na webu www.kvantovaterapie.cz. A nyní již Petřin e-mail: "Dobrý den Terezo, díky za poděkování a já taky UPŘIMNĚ A HLUBOCE děkuji Pavlovi a celému jeho týmu za úžasné 4 dny. Cítím se nabitá energií a mám chuť kvantovku zakomponovat jako běžnou záležitost mého života. Baví mě si hrát a užívat si chvíle (už nyní), jak se mi plní má přání a touhy. Nakvantovala jsem si např. 2 klienty na koučing za dobu semináře a jsou tu. Je to nádhera, jak to plyne a jdu pokračovat na dalších klientech .-). Vzhledem k tomu, že jsem osobní a profesní kouč, krásně vidím propojení v tom, jak si tvoříme budoucnost tím, kam zaměřujeme pozornost a to může pomoci dál a dál mým klientům. Už teď vím, že budu moci lépe a kvalitněji pomáhat a šířit světlo mezi lidi. Kurz byl velmi dobře naladěn, zorganizován. Číšila z něj pohoda, klid, humor. Pavel je lidský a používá věci z praxe. Co si asi nejvíce za sebe odnáším je to, že člověk nemá pořád hledat nějaká pravidla, jak co dělat, proč to dělat, jestli to dělá dobře, jestli to bude fungovat a co když to a to. Prostě si hrát, uvolnit se a přijde to. Přeji Vám krásný den a spoustu splněných přání.

Pavla

Ahojte. Kurz byl super, asi to nejpraktičtější, co jsem za posledních deset let navštívila. Oněch deset let toziž "lezu z pekla". Vím, že mi vesmír přehrává jen to, co je ve mě - nemůže jinak. Navštívila jsem i různé šamany a léčitele, kteří řekli třeba, že jsem "plná démonů", nebo že jsem byla zasažena profesionálním zásahem černého mága a dobré je, že vůbec žiju, jak jsem zablokovaná atd. No, ale reálná pomoc nikde. Nebýt toho, že o sobě dávno vím, že jsem vědomí, které tvoří a přitahuje "realitu", asi bych ty "sračky" - pardon - nerozdýchala. Ale, nesmrtelné bytí nade vše touží po prožitku a pramálo je zajímají stížnosti zapomětlivého ega.... :-))). Tedy momentálně mého... Takže, kurz super. Nebylo myslím nic, co bych nemohla potvrdit vlastními prožitky a odpověďmi "shora". Super je, že Pavel narovinu říká, že "vnějšího nepřítele" si tvoříme sami. Je to i má zkušenost a vím, že lidé velmi rádi hledají chyby u druhých a neradi slyší o pravých příčinách u sebe sama. Držíme se zuby nehty masochistických vzorů a ne a ne se pustit. Ráda bych na dvojku, opět zapracovat na "kazišukovi", jak mu říkám. Ovšem, kdybyste naznali, že můj "kazišuk" je výzva i pro vás, budu ráda. Díky, s láskou Pavla

Věra

Ahoj, dvojka byla úžasná stejně jako jednička. Už nemusím míchat kvantovku s EFT když potřebuji odstranit negativní emoce. Po jedničce jsem myslela, že mne už nic nepřekvapí ale dvojník mne tedy dostal! Moje Julinka je skvělá. Vypadá jako já ve 20-ti - proto Julina - tak mi tehdy všichni říkali. Jen má, chudák, bílý plášť. Ten mi tam nějak vypadl. V tu dobu jsem v něm trávila hodně času (á sakra, musím jí pořídit pračku:-(). Vyzkoušela jsem ji hned odpoledne. Jela jsem na rodinnou oslavu a docela mne bolelo břicho a já se tak těšila na grilované masíčko a cukroví... Poslala jsem ji, aby mi během cesty autobusem zharmonizovala trávení. Břicho mě začalo příjemně hřát a než jsem dojela, bylo dobré. Zvládla jsem všechny pochutiny i koktejly bez problémů. Určitě se kvantování chci věnovat dále a nejen pro sebe a známé. Zjistila jsem, že by mne nejvíce bavilo spolupracovat s nějakým veterinářem nebo klinikou. Tam mohu uplatnit svoje bohaté zkušenosti se zvířaty a pracovat i s lidmi. Nejprve se stejně musí srovnat majitel a pak se dá pomoct zvířeti. Já už to dělám s EFT - jen mám problém, že nemoci jaksi přelézají na mne. S kvantovkou se tomu dá zabránit. A hlavně je mnohem rychlejší. Tak jen nakvantit nějakého osvíceného veterináře. Asi pošlu Julinku na lov! :-D

Erik

Ahoj celému týmu, kurz byl skvělý, už druhý den jsem se cítil jako po týdenním ústraní v zazenu :) Cítím se fajn a mnohem vitálnejší. Kurz mi ukázal nové možnosti a myšlenky, pomohl mi lépe pochopit některé principy, naučil mě zajímavé techniky práce s energií. Z čeho jsem, ale nejvíce nadšený je ta jednoduchost a rychlost. Podněty na zlepšení mě zatím nenapadli, od přihlášení přes celý průběh kurzu bylo vše velmi profesionální. Již se mi povedlo několik drobných úspěchů.. takže jsem si nakvantoval kreativitu ve využívaní všech technik TKDM a hraju si.. Velmi oceňuji i možnost online přístupu, výborně zpracovaný !!! Milý Pavle a celý týme TKDM moc Vám za vše děkuji a už se těšim na 2. stupeň ;)

L.

Pracuji v oboru, kde slyším silné příběhy a většinou se špatným koncem a dnes už si říkám, škoda, že neznali TKDM, určitě by to pro ně bylo alespoň lehčí, když ne úplně dobré. Čím víc o tom přemýšlím, tím víc si uvědomuji, že to, na co si myslíme, vyslovíme nebo nám předurčili naši blízcí v dobré víře v naše blaho, se nám opravdu stane. Už jako osmileté mi moje babička /nejlepší bytost mého dětství/ řekla: ,,Tohohle kluka si jednou vezmeš… on bude po taťkovi, ten nadevše miluje svoji ženu a ve všem jí pomáhá, s ním se budeš mít dobře.“ Taky říkala, že dům, který jí patří bude jednou můj. Bylo mi deset let, když odešla. Roky utíkaly a v mých šestnácti letech se najednou začaly moje cesty propojovat s cestami toho ,,hodného kluka“ a tak, jsem ve dvaceti mohla babičce tam nahoru říct: ,, Měla jsi pravdu, já si ho beru, děkuji, žes mi ho předpověděla a poslala.“ Bezesporu to tak bylo. A život šel přesně podle slov té moudré ženy. Nastěhovali jsme se do jejího domu a vychovali spolu dvě úžasné dcery. ,,Mami, myslíš, že najdu tak hodného kluka, jako je náš taťka?“- zeptala se mně jedna z nich. ,,Budeš muset hodně hledat, ale určitě ano“. Dnes vím, že se jim to oběma podařilo. V zaměstnání jsem měla postup, který jsem si přála a po čase, když jsem si pomyslela na změnu zase jsem měla tu práci, jakou jsem chtěla a i manžel pracuje v oboru, který vystudoval a který má rád. Pak jsem jednou řekla v souvislosti s vážným onemocněním: ,, Tuhle zkušenost my naštěstí v rodině nemáme.“ – Všechno co říkáš a na co myslíš se stává skutečností – dobré i zlé. K třicátému výročí svatby jsme dostali dar v podobě největšího strašáka- rakovinové buňky ve vyříznutém melanomu. Na onkologii řekli, budeme to pozorovat, přijďte za tři měsíce. – Jakoby čekali, až z vás bude pacient… Žádná rada nebo opatření týkající se prevence nebo předcházení nežádoucímu vývoji nemoci. Bezesné noci, společný pláč, společné mlčení,…strach. ,,Musíme spolu o tom mluvit, najdeme řešení, jen se mnou mluv. Ne ti, co odejdou, ale ti, co zůstávají to mají těžké.“ ,,Já si Tě uzdravím.“ Nechci v padesáti zůstat sama… Našli jsme lékaře, co byl ochotný nám pomoci. Po první návštěvě jsme byli otřeseni. Výsledek jeho měření byl pro nás nepochopitelný. Nikdy nemarodil kromě infekčního zánětu jater v šestnácti letech téměř žádné onemocnění, žádná pracovní neschopnost. A teď tohle … Přítomnost rakovinotvorných buněk, aceton v játrech, velké množství parazitů, téměř nulová imunita,… Řešením je přísná dieta a podpora doporučenými léky na přírodní bázi. A tak začala naše cesta. Bez cukru a bílé mouky? – My dva, kteří tak milujeme sladké. Netušila jsem, že pečením moučníků a buchet dvakrát do týdne svým milým vlastně škodím. Bez brambor a knedlíků?? – Vždyť na tom jsme vyrostli?!?! Těžce, ale šlo to. Jenže to jsme na sebe byli ještě málo přísní. Na druhé návštěvě naměřeno jen nepatrné zlepšení. Doporučené léky mají na příbalu napsáno podpora onkologické léčby a to už není žádná prča. Moje odhodlání - uzdravit si ho - prospělo ve výsledku i mně. Nejen úbytkem na váze, ale i uvědoměním si sebe sama a uspořádáním životních hodnot. A ještě jedno konstatování našeho lékaře: ,,Je to ve vaší hlavě. Musíte to z ní dostat. Jediný, kdo, podle mého, to opravdu umí je Pavel Vondrášek.“ No a tak jsem ho našla, přítel Google mi pomohl. Kurz TKDM je za necelý měsíc a nám dvěma šetřílkům bylo poprvé jedno kolik to stojí. Věděli jsme, že nám pomůže a prospěje. Chvíli mi trvalo, než jsem si uvědomila, že jsme tu každý za sebe. Můj muž to naštěstí pochopil hned a změna na něm byla pozorovatelná už na konci prvního stupně. Poznali jsme úžasné lidi a znovu objevili věci a dovednosti, které jsme v průběhu života upozadili. Už si zase umíme hrát a hlavně – postavili jsme každý sám sebe na první místo. Doma jsme si kvantovali každý sám a spolu navzájem. Moc se mi líbí to, jak Iva říká: ,,Co chceš??“, tak hravě a laškovně. A tak se stejným tónem ptám minimálně dvakrát denně: ,,Co chceš??“ a posílám vlny na požadovaný záměr. Pomáhají nám i naši noví přátelé ,,kvanťáci.“ S láskou vám všem upřímně děkuji. Věříme, oba věříme, že se nám to daří. Následující kontrola na onkologii dopadla dobře a druhý den i měření u ,,našeho“ pana doktora. Nejdřív mrskal knírem, jakoby se divil a pak mu jen cukaly koutky, když se dozvěděl, že jsme byli na kurzu. ,,Výborně, výborně. To je moc dobře. Ještě poladíme tu imunitu a musíte se naučit odpočívat.“ - Jakoby ho znal odjakživa, poznal, že je to dříč, který si práci hledá a když náhodou žádná není, tak si ji vytvoří. Na dvojku jedeme natěšení a zvědaví, co ještě v sobě objevíme, co ještě se můžeme naučit a s dobrými zprávami pro naše ,spoluuzdravovatele´. Je úžasné, co všechno umíme a dokážeme, jen jsme to v běhu života pozapomněli. Dokonce i čarujeme, rozpouštíme mraky a hlavně pomáháme a prospíváme sami sobě a dokážeme pomoci i ostatním, když nás požádají. Získali jsme novou zkušenost, sice špatnou, ale zřejmě jsme to oba potřebovali. Ten můj ,,hodný kluk" už umí odpočívat a já miluju to, jak se na mně podívá, když se spolu odpoledne zase potkáme doma. Nemusí nic říkat, stačí když mně obejme a oba víme… S pokorou, vděčností a láskou. Jsme tady a teď.

Radovan

Kurz bol skvelý, Pavel so svojím tímom spolupracovníkov to dotiahli k dokonalosti. Je pravda, že sprvu ma odrádzala vyššia cena kurzu, ale s odstupom času môžem povedať, že sa oplatilo a myslím, že som dostal ešte viac ako som dal. Takže z toho čo som za štyri dni zažil na kurzu som unesený. Hoci som mal aké-také znalosti o kvantovke, ale až Pavel mi ukázal, že ani z ďaleka to nebolo všetko, že tie hranicu sú v podstate bez obmedzení. Takže z kurzu som odchádzal s krásnymi zážitkami a nabitý energiou. Jedným slovom bol som spokojný z prežitého, ale tá povestná čerešnička na torte prišla až po príchode domov. To najlepšie ma ešte len čakalo, ale to som v tom momente ešte nevedel. Po dvoch dňoch od skončenia kurzu mi prišiel na e-mail 21 dňový on-line kurz. A tu chcem zdôrazniť, že je to viac ako dokonalé. Ba povedal by som, že je to možno ešte lepšie ako ako kurz samotný ;o) Ozaj, klobúk dolu, ale je to viac ako pridaná hodnota k samotnému kurzu a lepšie spracovanie si ani neviem predstaviť. Pre mňa to má veľkú hodnotu už aj z toho dôvodu, že sa k tomu môžem hocikedy vracať a je to nesmierny pomocník. Z môjho pohľadu tu už niet čo vylepšovať, lebo si myslím, že je to viac ako dokonalé. Veľké vďaka a určite by som rád sa zúčastnil aj 2. kurzu, len čo si osvojím nazbierané vedomosti a skúsenosti z absolvovaného kurzu. Čaká ma ešte dlhá cesta, ale viem, že s Pavlovými materiálmi ju budem mať o hodný kus skrátenú :o) Ďakujem za prežitý zážitok, ďakujem za odovzdané vedomosti a prajem veľa pozitívna do budúcnosti vo všetkých smeroch. Ste skvelí a kiež by takých ľudí na Zemi bolo viac. Raj by bol na dosah :o)

Zuzana

Ahojte Rodinka Kvantových ( úžasných)

Som veeeľmi Šťastná, že som vás všetkých spoznala...V prvom rade obrovská vďaka

Pavlovi a asistentkám, za to všetko, tie skvelé 4 dni...Priznám sa, bolo mi v pondelok až do plaču že sa s vami nestretnem, ale hneď som si povedala, jún je za dverami a verím, že sa občas niektorí stretneme aj na kávičke

Kvantujem si prostredie doma, mamine kludnú nočnú v práci, a najmä sa mi podaril včerajšok keď ma čakala skúška na konci kurzu a predstavila som si ako mi Magister podáva ruku a gratuluje mi k úspešnému ukončeniu. Poviem vám, že do papierov som sa vôbec nepozrela, len to čo som zachytila na kurze a prečítala som si v pondelok a včera na ceste na skúšku. Nič viac. Skúšku somdala úplne bez problémov až s neobyčajným kľudom, akoby presvedčením, že inak to ani byť nemôže!

Som rada, že sa vám darí, ja musím ešte trochu presvedčiť aj môj neúnavný beta mozog, ktorý si melie svoje...

Pavlína

Přijela jsem k nehodě osobního auta a motorky. Viděla jsem u svodidel ležet motorkáře a postávat lidi kolem. Já vyběhla z mého auta, hlavou mi proběhlo, co mám dělat a poslala jsem si vlnku nejlepších záchranářů světa. Dokázala jsem poskytnout pomoc jako profík, byla jsem v klidu a automaticky zajištovala životní funkce zraněného, do příjezdu záchranářů jsem posílala vlnky zraněnému a mluvila s ním. Jediné co mě v tu chvíli napadlo, že mohu udělat, bylo, že jsem posílala vlnku zdravé tělo, zdravé orgány, tělo bez bolesti. Po naložení do záchranky ten mladý motorkář měl jediné přání, abych byla s ním, ale to mi nebylo umožněno. Za dva dny mi volala jeho manželka a řekla mi, že měl prasklou pánev. Sedla jsem si k internetu a hledala, co se dělá v případě prasklé pánve. Bylo pro mě neuvěřitelné, že jsem udělala přesně takovou první pomoc, která se v případě prasklé pánve udělat má. Navštívila jsem tohoto muže i v nemocnici. Byl na tom psychicky dost špatně, povídali jsme si, byla jsem s ním a vlnkovala jsem. Na konci návštěvy mi řekl, že se mu moc ulevilo. Zůstáváme spolu v přátelském kontaktu. Kvantovka funguje i v krizových situacích a vůbec na to nemusíte myslet, automaticky mi šel z rukou proud energie a vysílala jsem vlny.

Jana

Ahoj Kvantaci,

konecne jsem se dostala ke psani svych zazitku po kurzu, bude to asi trochu dlouhe, kdyz tak to ctete na pokracovani :D

Prvne chci podekovat vsem na kurzu Pavlem pocinaje, asistentkami pokracujic a vami ostatnimi koncic, vsichni jste byli a jste supr tupr, diky vam se nam vsem otevrely nove obzory, nahledy a vnimani na svet, nebo co to je kolem nas :D

Takze, jako prvni vec zminim neco, na co mnozi vas uz se ptali, a nekteri si proste mysli, ze to asi nemuze byt pravda - moje bulka v pravem prsu.... no, je to pravda, zmizela !!! Taky to Vendy a Pavla stalo mnoho usili, ja tam porad padala, obcas jsem byla mimo, obcas jsem byla taky mimo, ale v euforii, nekdy se mi chtelo smat, ale ty narazy od Vendy a Pavla byli tak rychle a silne, ze mi nedaly cas se poradne rozrehtat... bulka tam dodnes fakt neni, co se mi ale stalo v tom nasledujicim tydnu po kurzu, to jsem byla zase uz doma, ze mne prichazely bolesti jako kdyz tam bulka byla, ja je nazvala fantomove bolesti, asi nejaka odezva na neco, co melo svoje misto vic jak 15 let a najednou zmizelo, posledni vykriky tkane :D Ted je to klidnejsi, ale obcas ten vykrik jeste zazni, tak to docistuju ;-)Jedna vec se mi povedla jeste v prubehu kurzu, po 2. dnu vyuky, volal mi pritel pozdejc vecer, ze ma jeste praci a ze ma sileny hlad a nema cas si neco zakousnout, tak ja, ze neco vyzkousim, ze mu poslu nejake jidlo do zaludku, tak ze jo, ja poslala vlnku, a jako bonus jsem mu poslala kapucino, to jsem mu ale nerekla. Druhy den jsem se ptala, jak to fungovalo, pritel, pry ze si uz nepamatuje, zda mel pocit nasycenosti, ale pry si vubec neudelal kafe pred spanim a sel rovnou do postele, a to si ho delava pravidelne uz nekolik let, tak jsem mu rekla o tom bonusu, tak tohle fungovalo :D

Jak jsem byla ten tyden po kurzu doma ( 25.2. jsem totiz opet letela do Brna ), jsem zkousela setreni benzinu u pritelovy dodavky - 4 dny netankoval, normalne tankuje kazdy den, a kdyz vezme vic do nadrze, tak co 2. den.... dalsi vec, pokazila se mu spojka, kdyz doslapl, nechtela zpet nahoru, tak jsem mu poslala vlnku na funkcni spojku do doby, nez pojede do servisu - 3 dny mel funkcni spojku, dostatecna doba, aby si zajel do servisu, a protoze pritel je obcas liny, a spojka jako fungovala, tak na servis zapomnel, a 4. den se mu ozvala, tak zustal stat na dalnici a musel cekat na servisni vuz, ..... ja mu to rikala :D

Jeden malej vtipek - Nez jsem odjela na kurz, tak jsem priteli poustela nejaka videa, at vidi o cem to je, a on celou dobu rikal, ze se nemuze dockat, az ho hodim timto zpusobem na postel, jako ze poslu vlnku a je to :D ... no, v tom tydnu po kurzu, pritel se postavil, postel za nim, a ja zacala posilat vlnky, ...a on se ani nehnul, tak si rikam, to bude tim, ze je oblecenej, tak jsem mu rekla at se vyslece, a zase nic.... no, to je asi jedina vyjimka, co neslo, tak jsem prestala vlnit a hodila ho na postel rucne, co uz :D

Celkove po kurzu jsem zacala kvantovat na sebe vsechno mozne, a to doslova, zelena na prechodu, kratke, skoro zadne cekani na autobus nebo salinu, slevy nebo ruzne akce v obchodech, a vse funguje dodnes.... pr.: nakup v Lidlu - mrkev 39centu, zampiony 39c, rajcata 39c, a dalsi skvele ceny, normalni cena kolem 1 eura... zapomnela jsem koupit testoviny, ale do Lidlu se mi nechtelo vracet, tak ja do jineho obchodu, hura na testoviny, popadla jedno baleni, k pokladne, a u placeni pry za jednu cenu muzu vzit dvoje baleni, suprrrrr .... ve vytvarnych potrebach, uz v Brne, muj 2. nakup a ne uplne nejlevnejsi, si rikam, to by chtelo slevu, tak jsem se zeptala u pokladny, slecna mne navedla za pani vedouci, ja se zeptala, zda by mohla byt, a ona, ze jo, huraaaa, dalsi sleva.... takze obcas se i zeptat ;-) ... a to nepisu vsechny priklady.

Mezi jinym jsem si nakvantovala mensi velikost, ehm, moje byla vzdycky S, a to uz je prece jenom davnejc, ale ja tedy, ze S.... vsechno normalni, telo se trochu uvolnilo, ale najednou jsem mela pocit, ze se zacinam nafukovat, ne moc, jenom jako nejake postouchnuti, si rikam, jakto ? A jednou v klidu mi "neco" - muj vnitrni hlas, rekl/o, "hele, ses ty normalni ? Jak dlouho nosis L/XL, a ty chces S ? A jeste si das cas do roka ? Nespadlas z visne ?" Takze nove vlnky tentokrat na M .... zatim vse v klidu :D

Dalsi kvantovani kamoskam - bolestiva kycel s omezenou pohyblivosti, neschopnost chodit normalne, natoz do schodu, po 4 dnech vyrazne zlepseni, chuze normalni, bez bolesti, akorat do schodu malinko bolest, po dalsich 2 dnech totalni vyleceni, dalsi - natekani prave nohy, pocit unavy, oslabene ledviny, okamzita uleva, po 3 dnech natekani prestalo, ledviny v poradku - dle testu u doktora, uleva od bolesti zubu, zase do doby nez se zajde k zubari, jedna noc klidne spani, holcina prezila smenu v praci, pozde vecer, ale uz byla nutna pohotovost.

Taky rychle ukonceni nachlazeni, taky kvantovani idealni prace pribuznemu, v prubehu moji navstevy mu volali ze dvou nebo tri firem, ze by meli o nej zajem, mentalni operace - liposukce tuku podbradku u mne, bylo mi receno, ze se mi vice rysuji celistni kost, jestli to rikam spravne, kolem sanice :D prubezne delam liposukci na urcitych partiich tela ;-) , a mnoho dalsich, ted si nevzpomenu na vsechno, ale muj pobyt v Brne byl hodne busy.

Moje nejvetsi zkusenost ale byla kvantovani me vlastni bolesti hlavy - na to jsem vzdy trpela, posledne jsem ji mela uz 2. den, tak ja se s prominutim nasr..la a hodila vlnky na mou hlavu, do 30 min zmirneni, za dve hodky jsem o ni nevedela, tohle jsem jeste zopakovala za 3 dny, kdy se ta mrska chtela vratit, to stejne, stejny prubeh ;-)

Dalsi veci, kvantuji jidla, jako ze cistim od nezadoucich ucinku, hlavne kdyz mne honi mlsna, po vychutnani muj zaludek je lehoucky, udelala jsem to i kamosce s jejim zmrzlinovym sejkem, po schlamstnuti rikala, ze byl vyborny a citi se bajecne :D

Dalsi, hovinkova story, moje 4-leta vnucka nechce chodit na velkou, jeji 1. hovinko bylo tvrde a bolelo ji to, takze to drzi kolikrat i tyden, dokud ji mamka neda cipek aby se vykakala ( ono i dat ji ten cipek je/byl na hrozny zapas, takze proto to kolikrat trvalo i tyden, nez rodice byli schopni s ni neco udelat ), tak ja kvantovala mekka hovinka, uvolnene sverace a upusteni od strachu, posledne mi jeji mamka psala, ze po 4 dnech se vykakala bez cipku, sice zase nechtela, ale musela, hovinko hold zacalo lezt samo, hehe :D

Dalsi story souvisejici s mym kvantovanim na sebe cehokoliv, pamatuji si, ze mezi jinym jsem na sebe ( ale nejak v rychlosti bez premysleni ) hodila i vlnku lepsiho vyjadrovani v anglictine, trvalo to asi 3 tydny, a hlavne po mem prijezdu domu jsem se prichytila, ze najednou mluvim rychleji, spontanneji, rikam i slova, o kterych jsem predtim nemela ani sajnu, a tak nejak svobodneji, kdyz jsem priletela a pritel mne vyzvedl, vzal mne na rychly jidlo nekam do fastfoodu, ( ale irskeho, o neco zdravejsiho, v te chvili meho velkeho hladu mi to bylo jedno a ted vubec je mi to jedno, vzdyt si to nakvantuju-odkvantuju ), tak mne popichl, ale v dobrem, ze ted po tomhle jidle bych mohla bezet vedle jeho dodavky - on mne fakt bavi, hehe :D, tak totalne spontanne ja na nej - you're fucking Irish, taky v dobrem, v Irsku je slovo fuck a jeho odrudy taky vyjadrenim lasky, no, doted jsem ale nemela ve zvyku takove slovo vyslovovat, a jeste na meho pritele, .... nastesti to pochopil, je to Ir :D :D

Takze ti z vas, co si kvantovali anglictinu ode mne, mejte se na pozoru, co z vasich ust vyleti, hehe :D

Taky automaticky kvantuji pruchodnou cestu v zacpe ( rozumej neposouvajici se kolony aut ), naposledy vcera ( 23.3.2016 ), jo, taky si hraji s casem, kdyz potrebuji cas natahnout, natahne se, a naopak, kdyz potrebuji neco rychleji, tak ho smrskavam, funguje to ;-)

Posledne pri me zpatecni ceste z Brna domu, jsem kvantovala hladky prubeh cele cesty, jak do Bratislavy, tak i odbaveni na letisti a cely let s pristanim, a odbaveni v Dublinu, vse slo hladce, ani na kufr jsem necekala dlouho, taky velky dik Mise Vrablikove, ktera mi ten den kvantovala taky, a sama mne navedla na to, ze to bude uzasny den ( ja se prvne vyjadrila o narocnem dni, vzhuru uz od pul pate rano ), a opravdu vse bylo uzasne, jeste jednou diky Miso :-)

Jo, dalsi vec, koupe zpatecni letenky, patek 18.3 a pondeli 21.3. - dva dny, mezi kteryma jsem se rozhodovala, v zavislosti na cene, prvne patek byl za 73e, tak to bylo jasne, v sobotu jsem kontrolovala, byl uz za 130e, takze jasne bylo pondeli, to bylo sice za 103e, ale porad levnejsi, v pondeli, kdy uz jsem byla pripravena na rezervaci, najedu rovnou na pondeli, a tam cena 130e, a sakra... cim bliz jste terminu, tak je to vyssi, ja hodila do luftu zadost, ze chci zpet cenu 73e, ale patek asi ne kdyz je jeste bliz, ze jo ? Nevim proc, asi zenska zvedavost, jsem najela jenom tak se podivat, jakou cenu hodili na ten patek 18.3., a byla tam !!!!.... letenka za 73e !!!!!, neuveritelne... bud zafungovala moje zadost, anebo, se spozdenim, vase hromadna vlnka na nizkou letenku, o kterou jsem zadala pred mym odletem do Brna ( 25.2. ) Tak to uz je narez !!!! Moc velke Diky :-)

Taky jsem posledne kvantovala cestou do obchodu, vibrovaly mi dlane, tak co s tim, ze jo ? Tak jsem nenapadne hazela vlnky na ozdraveni vsech a vseho, travy, kvetin, stromu, zvirat, co prochazela, i lidi, s tim, ze kdo to prijme, tak to tak ma byt, kdo ne, jeho chyba, hehe :D Sla jsem kolem pejska, a on ty vlnky nejspis videl, jak jsem to na nej hazela, tak si to siroval primo ke mne, a koukal se mi na ruce, holcina chudak mela co delat, aby ho ukocirovala, byl to vlcak, nadherny :-)

Jo, dalsi vec, mam uz domluvene min. 3 vernisaze, obrazy do galerie Matthias v Brne na Josefske, takze ficim :D ;-)... verte, ze vlastneni nektereho meho obrazu je skvela investice do budoucna ;-) Diky Pavle ( obraz slibeny se bude tvorit v atelieru me bytne, taky malirky, ktera ho vyklidila a pripravila specialne pro mne, supr ze ? )

Jo, jinak si pripadam, jako bych byla permanentne zhulena, porad se meju, rehtam, problemy ? - co to jeeee ? jsem permanentne stastna, a to diky Kvantovce, Pavlovi, Andrejce, Lence, Pavlince, Ivushi a vam vsem, rehtejte se taky, cheers :D

Tak ja uz asi koncim, roman je to uz dost dlouhy, tesim se na vas v cervnu, urco prijdu, tak mi tam ohrivejte mistecko, bude to jizda, ja to vim, kurnaaaaa :D Mejte se nadherne, dekuji vsem, kdo mi kdy pomahal a pomaha s kvantovanim a posilanim vlnek, kvantujte az se vam bude u prd.lky kourit,

papa, s laskou Jana

Táňa

Dobrý deň Pavel, myslím ze je práve ta chvíľa, aby som sa poďakovala, za prácu ktorú robíš, za kurz ktorý si vytvoril pre nás, za tvoju pomoc ľudom, nesmierne cítim tu veľkú lásku a zdieľanie. Nelutujem ani cent ,ktorý som si darovala pre svoj osobný rast a že som si vybrala práve tuto cestu. Motala som sa v kvantovke uz 7 rokov a pred tým 20 v ezoterike, kým som na youtube (náhodou) klikla na teba. Od vtedy mi to stále dookola vŕtalo hlavou až som sa odhodlala a sama vybrala do Brna. Cítila som sa ako doma. Pri tvojich videách prežívam pokračujúci proces a obohacuje ma, urobil si to dokonale za čo ďakujem zakaždým ked ho dopozeram. Doteraz som uz pomohla viacerým ľudom, medzitým som aj stratila ľudí s ktorými uz nezdieľam ich reči. A je to tak v poriadku. Este raz vďaka za vsetko ,verím ze sa este stretneme. Ta dvojka mi tiež vŕta v hlave myslím na teba aj na tvoj tým s láskou a poďakovaním nech sa Vám všetkým krásne darí s láskou Tana

Dopis od naší absolventky s komentářem Pavla

(Příběh byl uveřejněn na facebooku, kde ho Pavel Vondrášek komentoval, proto přikládáme i s jeho komentářem.) Vždy jsem byla přecitlivělá a měla sklony k depresím Minulý týden mi přišel tento e-mail od jedné absolventky, která byla na našem kurzu poprvé před více jak rokem. A dovolila mi ho s vámi sdílet. Ze zřejmých důvodů si přála neuvádět své jméno. Na závěr připojuji svůj komentář. „V mládí jsem si hodně nedůvěřovala. Byla jsem si nejistá sama sebou. Spoustu věcí jsem si brala až moc. Často jsem brečela. Nechápala jsem, proč se mi děje tolik nespravedlností. Měla jsem období, kdy jsem byla šťastná a pak kdy jsem přišla ze školy a celé dny spala. Když jsem nespala, tak jsem koukala do stěn a přemýšlela nad nesmyslností světa a jak nic nemá cenu dělat. A přitom by to do mě málokdo řekl. Byla jsem pěkná, štíhlá, milá. Kluci o mě měli velký zájem a měla jsem několik dobrých kamarádek. Byla jsem považována za trochu přecitlivělou, avšak společenskou a kamarádskou. Uvnitř mě se však v pravidelných intervalech odehrávalo peklo. Dospěla jsem, udělala jsem vše, co se ode mne očekávalo, ale chtěla jsem to i já sama. Dostudovala jsem vysokou, vdala se a měla děti, po mateřské jsem nastoupila do práce v mém milovaném oboru a pro lidi ve svém okolí jsem považována za šťastnou a úspěšnou. Má přecitlivělá a apatická období však nezmizela. Děti potřebovaly mou pozornost, takže jsem nedávala nic navenek najevo, ale uvnitř mě to rostlo. Dostala jsem se do stavu, kdy jsem hrála hru na štěstí a spokojenost, ale ve mně samotné bylo více a více prázdna. Jednoho večera se mi objevilo Pavlovo video na Facebooku. Normálně na takové věci neklikám, ale toho večera jsem klikla. Znělo to jako pohádka. Avšak zaselo to ve mně trochu pochybnosti, zda by mi to přece jen nepomohlo. Nevěřila jsem, že by to bylo tak snadné a fungovalo to, ale nějaká malá holčička ve mně toužila po šťastném pohádkovém happy endu ve stylu – žili šťastně až do smrti. A tak jsem se přihlásila. Na jedničce jsem byla zrovna ve své euforické fázi. Byla jsem šťastná a vše zapadalo. Moc mě to bavilo a k mému překvapení mi to i šlo. Odjela jsem domů a těšila se z malých zázraků, které jsem dělala. A pak to zase začalo přicházet. Začala jsem tomu svému stavu podléhat jako vždy. Ale bylo to jiné, už jsem jakoby nebyla vtažena do toho, ale dokázala jsem se na situaci koukat z pohledu pozorovatele. A najednou jsem si dokázala říct: "Dost, tak kvantuj ne!". K mému překvapení to začalo pomalu odcházet. Místo několika týdnů jsem si svůj stav „užila“ jen dva dny. To mě nakoplo. Přihlásila jsem se na dvojku, o které jsem věděla, že se věnuje čištění strachů a bloků a rozhodla jsem se najít příčinu. A taky ji našla. Na kurzu se mi podařilo vytáhnout několik „zapomenutých“ nepříjemných vzpomínek z dětství. A zpracovala jsem si je. Cítila jsem se volná. Mohla jsem volně dýchat. To prázdno, které se občas objevovalo v plné síle se najednou zaplnilo svěžím vzduchem a láskou. Seděla jsem a brečela. Ne, lítostí nebo smutkem, ale obrovskou vděčností. Několik týdnů po kurzu jsem žila v euforii, bylo mi moc dobře. V práci jsem podávala excelentní výsledky, byla povýšena. Rodina byla stmelenější, než když dřív. Po nějaké době mi začal zase najíždět ten stav. V tuto chvíli jsem ho dokázala s klidem pozorovat. A začala hledat příčinu, proč se mi to děje. A vyčistila to kvantováním. Už to nebyla záležitost dnů nebo týdnů, ale několika hodin. Stalo se mi to ještě asi čtyřikrát. Tehdy jsem pochopila to, o čem Pavel mluvil: co skutečně znamená být vědomým tvůrcem. Že to není být neustále vysmátý a že se mi nikdy nepřihodí nic špatného, ale že můžu odstoupit od situace a přetvořit ji. Během posledního stavu jsem to vyřešila během pár minut. Od té doby uplynulo půl roku a žádné pocity marnosti, prázdna, zbytečnosti se u mě neobjevily. Kvantuji téměř každý den, aktivně tvořím. Děje se mi hodně dobrého, ale sem tam i to, co se normálně považuje za špatné. Dnes už s tím, ale umím pracovat, takže z těchto špatných situací vytěžím něco dobrého pro sebe. Je mi volně. Cítím se svobodná. A děkuji za to. Jsem moc vděčná za to, že jsem si dovolila být vědomá. A děkuji i tobě, že to lidem s neuvěřitelnou trpělivostí a láskou neustále opakuješ." Pavlův komentář: Na tomto příběhu se mi líbí několik věcí, na které chci upozornit: 1) Kvantováním dokážete zázraky už během chvilky, to co z vás však učiní mistry je, když budete trénovat ideálně každý den. A postupně si budete zvětšovat své pole možností. 2) Šťastný život je o naší volbě a přístupu. Vždy můžeme okolnosti proměnit v lásku a dobro. Obzvlášť umíme-li pracovat přímo v informačním poli. 3) Život nám podstrkuje nevyřešené věci tak dlouho, dokud je nevyřešíme, proto se této paní stále vracely ty stavy, dokud nevyřešila všechny příčiny. Tyto příčiny nemusíme najít během terapií, protože jsou velice drobné a často se vztahují ještě k jiným důsledkům. Když umíte kvantovat, snadno je odstraníte pryč, už je nemusíte znovu emocionálně prožívat a nemusíte ani znovu prožívat jejich důsledky. Proto každému doporučuji, aby se naučil sám kvantovat a nespoléhal se jen na terapeuty – průvodce, kteří mohou hodně pomoci. Ale hlavní roli tam pořád hraje člověk sám a když sám se sebou umí pracovat i on, výsledky jsou daleko lepší. 4) Stále se nám něco „děje“ prolínáme se s dalšími sedmi miliardami Vesmírů. To, co se na nás chytí můžeme ovlivnit tím, že si vyčistíme to nezpracované v nás a naplníme to láskou a pak si nastavíme to, co chceme vyzařovat. Pokud dodržíme tento postup, nebude se nám dít, že to nezpracované a bolavé bude ovlivňovat to, co skutečně přitahujeme. Nemůžete si přitáhnout do života nic s čím nerezonujete – ať už pozitivně nebo negativně. A proto naše nastavení určuje co nám do života vstupuje. Když umíte kvantovat, nemusíte se bát ani toho, co nezpracovaného zase někdy vyleze. Ani nemusíte trávit dlouhý čas neustálým čištěním s touhou být dokonale čistý. Jednoduše to zpracujete, když to vyleze a máte hotovo a zase prožíváte to, co chcete skutečně žít. Děkuji ti za to, že jsi na sobě nepřestala pracovat ani ve chvílích, kdy se objevily problémy. Také za to, že sis dovolila být šťastná. Pamatuji si, že to pro tebe na kurzu nebylo vůbec snadné :-). A v neposlední řadě za to, že ses rozhodla svým příběhem inspirovat ostatní a dodat jim odvahu v tom, že nemusí trpět.

Andrea

Ahoj TKDM týme! Ani nevím, jak začít :) Asi tím, jak jsem se ke kvantovce vůbec dostala? Již několik let žiji svůj život podle Tajemství (The Secret), a to tak že používám pozitivní myšlení (vypustila jsem mimo jiné všechna negativně manipulující média) a vysílám přání (vizualizací a puštěním myšlenky) do vesmíru, který mi je plní. Již tímto způsobem se mi v životě skvěle dařilo. Díky mému již dvouletému synovi jsem se začala více zajímat o alternativní léčbu a postupně jsem zjišťovala, že všechny nemoci jsou psychosomatického původu. Hledala jsem další informace a najednou mi do cesty přišel kurz kvantového doteku matrixu. Tento kurz byl neskutečně nabíjející, plný odpovědí na všechny mé otázky ohledně toho, jak to na tom světě vlastně funguje a byli jsme svědky uzdravovacích zázraků. Pochopila jsem, že jsme dokonalými tvůrci svého života (každá myšlenka tvoří), že všechna ta "realita" kolem nás pouze zrcadlí naše vnitřní nastavení (např. strachy přitahují zase další strachy) a že to, co se tváří jako hmota, je ve výsledku jen shluk informací, které jsme schopni měnit. Kvantovku jde využít v jakémkoliv směru našeho života. Já ji používám zejména v oblasti léčení a již hned po skončení prvního kurzu se mi dařilo léčit lidi na dálku kolem sebe. Léčila jsem s úspěchem zánět močového měchýře, namožené svaly, bolavou nohu, opary, afty, váček pod zubem, bolest ucha, bolest zápěstí, bolest ramene, horečky, zánět průdušek, špatnou krev, rýmy, kašle, bolesti hlavy, naraženou ruku, bolest krku, ekzém, bolesti zad aj. Největší můj úspěch byl, když se mi podařilo vyléčit dlouhodobou bolest zad (která se chronicky vracela již od mládí), kdy dotyčný již nějaký čas jen polehával a každý pohyb byl pro něj dost bolestivý. Během jedné hodiny léčení na dálku se dostavila obrovská úleva a bolest téměř vymizela. Další den jsem pokračovala ještě v přímém léčení a dotyčný se nyní cítí i přes svůj pokročilý věk jako mladík. Toto vyléčení zpečetil za dva dny pomáháním při stěhování a záda v žádném případě nešetřil, doslova se cítil jako Rambo :) Kvantovka mi neskutečně obohatila můj život. Dala mi hlavně svobodu...možnost odprostit se od strachů, manipulací všeho druhu a tvořit si svět jen podle svých představ! Mnohokrát děkuji za možnost tohoto poznání! S láskou Andrea

Lukáš Hurník

„Jmenuji se Lukáš Hurník a jsem z Ostravy. O Technice Kvantového Doteku Matrixu jsem slyšel letos v létě. Po shlédnutí pár videjí na Facebooku jsme se s přítelkyní rozhodli přihlásit na první stupeň, který se konal v září a hned jsme si přikoupili druhý stupeň, který byl koncem listopadu. Měli jsme tušení, že to bude hodně dobrá zkušenost. Byl jsem velice zvědavý, jak to bude vše probíhat a stále mi vrtalo hlavou, jak se vlastně vytvoří ta vlna, o které se zmiňovali na videu. Jaký to bude asi pocit a jestli mi to vůbec půjde. Všechno šlo a šlo to rychle, pocit to byl úžasný. Hned první den na začátku kurzu jsem se naučil něco úžasného a pro mě tak hravého - vytvoření vlny. Nebylo to nic těžkého jak jsem si předtím představoval. Došlo mi, že vše je možné a že je jen na mně jaký mám život, jak se cítím a jaký jsem. Bylo to pro mne velice zásadní. Kvantování a vlnování, jak tomu já říkám, se pro mě stalo životním stylem nebo zvykem. V mém případě to bylo velice návykové. Prvních 5 dnů po kurzu jsem posílal vlny na vše co šlo a do tří hodin rána. Výrazně se mi zvýšil cit pro kreativitu a mé kreslířské a malířské dovednosti šly výrazně nahoru. Všechno jde nyní snadněji a rychleji. Je to velice úžasná zkušenost, kterou všem vřele doporučuji.“

Elena

Mily Pavel, nastroj, ktory si nam dal je mocny. Dnes som si to uvedomila ked sa mi podarilo ohnut lyzicku (photos). Kto zazije ten pocit prvy krat, tak je to ako dotyk bozstva! A to uvedomenie za tym, ze tieto moznosti mame vo vlastnych rukach- to je viac ako ucenie z 5 vysokych skol! Som ti vdacna za tento novy rozmer a az teraz si spominam, ze som sa pred 2 dnami hrala s vlnou, ze viem kvantovat ako ty:-) Urcite este nie, ale lyzicka nastartovala cestu. Dakujem ti. Doslova a do pismena - mam NOVY ROZMER! Tesim sa na tie dalsie. Elena

Tom Münster

Ahoj, milí organizátoři i ostatní čtenáři! Děkuji, že jste a že děláte, co děláte. Díky absolvování kurzu TKDM1 jsem se ukotvil v přesvědčení, že vše je možné, a nic se neděje náhodou, díky čemuž se mi žije jinak - s lehkostí, radostí a hravostí :) Děkuji! Přeji tohoto vědomí dosáhnout všem lidem, včetně užívání si výsledků. Týden po kurzu pracuji na přeprogramovávání podvědomí a uvolnění, a výsledky už se dostavily a tak kvantím vesele dál :) Těším se na vás nejen na kurzu 2, ale i kdekoliv jinde při našem "nenáhodném" setkání (třeba i na tom Bali) :) Posílám všem vlnu znásobující 1,618x jejich účinnost a rychlost manifestace :) Užívejte dny dle Vašich pohádkových představ! :) Tom

Absolventka

Porod s kvantovkou

Tak konečně se do toho pouštím. Odklady typu není čas, už nemají smysl a výmluvy nefungují. Anebo mi to trvalo tak dlouho, protože jsem nebyla schopná pobrat, že i toto může být skutečnost, i takhle může probíhat porod a především já a mé dítě můžeme být součástí toho nejkrásnější zrození a ještě si to v uvozovkách užít. Mít na to krásné vzpomínky a tetelit se radostí a mít ohníčky v srdci, kdykoliv si na to vzpomenu? Mé velké srdečné díky Pavle a kvantovko!

A jak to vůbec začalo a o co tady jde? Táhlo se to nějak naším ženským rodem. Máma několik prodělaným potratů. Já vymodlené dítě, porod v sedmdesátkách, na hraně a v rámci tehdejších možností. Porod mého bratra v osmdesátkách, děs běs, hrozně odfláknuto a ukončeno nedostatkem kyslíku a tím způsobeným odumřením buněk na mozku – LMD – lehká mozková disfunkce. Strach ve mně tedy byl prakticky odmalička, podprahový a s dospíváním a touhou po dítěti jsem s ním začala i něco dělat. Terapií bylo mnoho. Ale… první porod mé dcery se nedá nazvat jinak než zpackaným. Velká chyba byla neposlechnout intuici a nezaplatit si dulu, která by se mnou šla k porodu. Ale kdoví… Pozdě bycha honiti…

Táhlo se to téměř dva dny od prasknutí plodové vody…Pro prvorodičku s rodinnou diagnózou viz výše dost nic moc. Můj strach ještě navíc posilovala máma, která se o svou holčičku bála a neustále sýčkovala, aby to nedopadlo jako u ní. No skoro dopadlo, ale naštěstí měli všichni svatí službu. Ve zkratce: ježíš, to je hysterka ( bylo nás tam víc), po pilulce na vyvolání porodu jsem zvracela ve sprše, kam mě poslali na uvolnění a to asi tak hodinu. Nikdo nikde a sestry se střídaly u jiných. Pak jsem se konečně odvážila zeptat, co bude se mnou. Ježíš, my jsme na Vás zapomněly! Kam mám teda jít? Já nevím.

Po dlouhém čekání někdo konečně přišel. Píchli mi epidural. Bylo mi báječně. Havaj a do ruky nějaký super koktejl a nebýt břicha, nevím, že rodím. No tělo to po té dávce fakt nevědělo. Manžela poslali pryč. Bude to tak za dvě hodiny, tak kafe stihnete, že jo. Po ca 15 minutách koukne doktor procházející kolem jen tak zběžně do rozkroku a začne řvát, že rodíme. Ví to jen on, já jsem na Havaji, že jo. Dál už jen slyším, jak mám tlačit. Sama nevím, neboť nic necítím. Sestra odezírá z monitoru a tlačím tedy podle přístroje. Tlačí mi na břicho, doktor řve, ztrácíme dítě a snaží se dítě porodit. A teď střih. Dítě je venku, ale nebrečí a nijak se neprojevuje. Je po Havaji. Rychle ho odnášejí vyšetřit. Dětská doktorka mi sděluje, že byla přidušena, Apgar skore a že má asi vrozenou vadu pravé ruky.

Mám pocit, že jsem ve špatném filmu a hlavně, že to je repríza. Stejná diagnóza jako u mého bratra. Dny v nemocnici a další ca rok a půl jsou naplněny strachem a pozorováním dítěte, co dělá a nedělá, jak se projevuje a neprojevuje. Jediný, kdo mě uklidnil, byl starý zkušený dětský lékař, který prý, když něco vyřkne, tak to sedí. Naštěstí to sedělo i u mé dcery. Má víc než pět pohromadě a diagnóza ruky byla vyvrácena. Ve vnitřním systému nemocnice stojí: dítě omotáno dvakrát pupeční šňůru kolem krku, nefunkční monitor a mezi řádky zanedbaná péče…Ale co potom s tím? Naštěstí při nás stáli všichni svatí.

Tak tohle mi pro jednou stačilo a tak jsem s druhým hodně otálela. A vlastně mi přišla do cesty Technika Kvantového Doteku Matrixu a teprve po obou kurzech a další práci na sobě jsem se rozhodla pro druhé dítě. Pavel na mně pracoval při kurzech a i mimo ně. Kvantovala jsem s kamarádkami i sama. A měnila, co šlo. Chodily příležitosti ke změně, k práci na sobě a další vjemy, co je třeba ještě dopilovat. Cítila jsem, že jsem úplně jinde a že to tentokrát bude jinak. Podchytila volbu nemocnice, přípravu přes akupunkturu, dulu a kvantovala porod.

Byla jsem fakt v pohodě. Tak 14 dní před samotným porodem (termín byl ještě dle papírů daleko) jsem se dozvěděla, že malý naléhá obličejem a k tomu potkala známou, která takhle rodila a vylíčila mi vše do největších podrobností. A ejhle najednou strach, o kterém jsem si myslela, že už tam není.

Najednou jsem začala panikařit. A v tom fakt nešlo moc dobře kvantovat. Požádala jsem Pavla a jiné, bylo to mnohem lepší, ale stále jsem věděla, že tam ten červík pochybnosti prostě stále je. V den D jsem s již prasknutou plodovkou zkontaktovala Pavla a ten byl neuvěřitelně ochotný a slíbil, že bude se mnou a taky byl. Děkuji! Bylo to pro mě ohromně důležité a vnímala jsem, že vše bude, jak jsem si přála a vše se bude dít tak, aby to byl nezapomenutelný zážitek a zázrak zrození.

A stalo se skutečností! Byla to síla! I přes porodní bolesti jsem vnímala, cítila, viděla energie a měla jistotu v sebe a své dítě! Vedla jsem se sama. Nikdo na mě nepokřikoval, co mám a nemám dělat a nezpochybňoval, jak to dělám. A já cítila, že všechno dělám správně. Jen jsem naslouchala vlastnímu tělu a nechala se vést intuicí. Pavle děkuji! Porod proběhl do vody, tak jak jsem si vždy z hloubi duše přála. Manžel mě podporoval po celou dobu a stál při nás. Byl to nejsilnější zážitek a cítila jsem silné semknutí a neohrožitelnost. Ten pocit stále přetrvává! Síla je v nás a všichni máme otěže života ve svých rukou!

Absolventka

Na TKDM sa mi páči jednoduchosť prevedenia. Kvantujem a teším sa na výsledky. Ďakujem za možnosť zúčastniť sa kurzu a zažiť úžasné 4 dni, stretla som tam veľmi kvalitných ľudí. Verím "Kvantovka" mi pomôže vidieť "krajší svet" -taký, aký si ho urobím.

Kiki

Posílám vám vlnu díků :) Poprvé zažívám pocit,že všechno je možné. S láskou Kik

Alena Veselá

Jste Boží, slovy se vyjádřit nedá, jak to bylo krásné. Moc děkuji a už se těším příště, až vás zase všechny uvidím. Posílám obejmutí. Veselá Alenka

Katka

Cítila som sa s vami úžasne! Naučili ste mi žiť Teraz a Tu :) Hrať sa ako dieťa :) Cítila som vašu lásku a pozitívne myslenie :) Ste perfektný!!! Som šťastná,že som sa mohla stať členom vašej krásnej rodiny!!! Posielam Vám svoje objatie :) Katka

Vláďa Kočí

Mé srdce je naplněno láskou a vděčností. Ukázali jste mi cestu, která vede k poznání mé pravé podstaty. Je úžasné, že si lidé začínají uvědomovat, jak mohou změnit svoji realitu a starý způsob myšlení. Mrazí mě, když si představím jednotlivce, kteří se rozhodli pro tuto změnu. Je to cesta, která lidstvo časem může dovést k harmonii a jednotě. Vlastně už se to děje. Mění se svět. Z hlubokou úctou Vám děkuji, Vláďa Kočí

Monika a Karel

Kvantujeme pořád asi vše :D Dětem se moc líbí delfínci....krásně reagují .... Moc děkujeme....... k dvojce jsme rozhodí se prokvantovat ;) Těšíme se na viděnou Monika a Karel

Petr

Ahoj kvanťáci, jste všichni skvělí. Naučili jste mě (ne)skutečnou věc a otevřeli bránu k úžasné cestě. Vstřebávám to velmi pomalu, ale nadšeně. Ještě jednou velký dík Pavlovi i všem asistentům. Petr

Blanka

Kurz předčil mé očekávání ve všech směrech, nic lepšího si neumím představit. Jste skvěle sehraný tým do kteráho bych moc chtěla patřit. Ještě jednou všem moc děkuji a těším se na dvojku. Přeji Vám všem spoustu úspěchu Blanka S.

Susann

Chtela bych podekovat za vse co jsem se u vas naucila :-) a ze jsem se mohla vaseho kurzu zucastnit a za to ze jsem mela tu cest poznat bezva lidi! Moc se tesim na dvojku :-) preji vam vsem krasny den a moc se na vas tesim. S pozdravem Susann

Zdeněk

Vážím si toho, co děláte, jste úžasní. Přeji vám mnoho úspěchů, peněz, kvantového růstu, či osvícení. Dle vašich přání. Ale i pokoru, i kdyby byla pro někohu převlečená za respekt. Doufám, že se budeme střetávat, i když v jiné úrovni bytí.

Petra K.

Mám Vas všechny moc rada. Děkuji, nezapomnutelne super zážitky, nad očekávání nepredstavitelny, překvapující, úžasný kurz, který, kdo nezazil neuvěří. Moc děkuji všem, budu na tom dal s laskou pracovat. s Láskou Petra K.

Jiří Brada

Moc Vám přátelé děkuji. Byl to nejúžasnější zážitek mého života! Řekl bych PROBUZENÍ POHLAZENÍM... :-) Děkuji, s úctou a respektem k Vám. Jirka Brada :-)

Jana

Přeji vám hodně štěstí a energie v šíření metody, protože věřím, že čím víc lidí to pochopí, tím nám bude všem dohromady lépe. Asistenty nemůžu hodnotit, protože byli všichni stejně skvělí a vstřícní. Posílám pozdrav všem. Jana

Luděk Kašparovský

Dobrý den. Musím se s vámi podělit o jeden krásný úspěch dosažený pomocí TKDM. Syn mé kamarádky trpěl dlouhodobě velkým nitroočním tlakem - cca 37 torrů, kdy normální tlak je do 20 torrů. Diagnoza - počínající zelený zákal. Pomocí psychoanalýzy jsme odhalili co nechce ve svém životě "vidět", vyházeli strachy z podvědomí, poté jsme mentální operací "vyměnili" oči a prokvantovali na vnitřní klid a zdravé, dokonalé oči. Okamžitě pocítil psychickou úlevu a ustoupili bolesti hlavy a rozladění. Po týdnu na kontrole měl výsledek 18 torrů. Paní doktorka nechápala. Děkuji. :-) Luděk Kašparovský

Jarda

Ahoj ahoj, ještě ve mně doznívají pocity z absolvování dvojky a nezbývá mi než škrtnout název „Technika Kvantového Doteku Matrixu“ a nahradit ho novým výstižnějším výrazem „Zážitkový seminář“, protože to co jsem tam za poslední tři dny zažil, se nedá nijak vyjádřit a ani popsat žádným slovem. Opět se sešla fantastická partička a bylo to naprosto nezapomenutelné. Technika, kterou nás Pavel naučil, zbořila veškeré mé představy a hranice, které jsem měl o tomto světe a o možnostech, které máme. Díky Pavle, díky Niko, díky Evo, Díky Majko, díky Ivo, díky Jani a samozřejmě díky vám všem ostatním. Bylo to super!!!

Lucie

Děkuji Ti Pavle, za hluboké zážitky ze semináře TKDM, za to všecho co jsi v nás otevřel. Připadám si jako v pohádce a ona je to skutečnost. Těším se na další seminář a přeji všem, aby tyto fantastické zkušenosti naplňovaly jejich životy. S vděčností, radostí a láskou Lucie

Marie Marková

Ahoj Pavle, kdybych to nezažila, tak neuvěřím. Úžasná atmosféra, láskyplný přístup, praktické návody pro život. Opakuji si to každý den, že život je jen hra a pomáhá mi to. Jsem klidnější, uvolněnější. Ještě je krátký čas k nějakým závěrům, chce to si to znovu a znovu připomínat,ale rozhodla jsem se tuto strategii přijmout a dál na sobě pracovat. Těším se na další kurz. S vděčností a láskou Marie M

Marta

V měsíci únoru jsem na internetu uviděla rozhovor s Pavlem Vondráškem o této pro mě zcela nové léčebné metodě. Okamžitě jsem věděla, že je to přesně ono, co potřebuji a přihlásila jsem se na nejbližší volný termín kurzu TKDM. Již rok mě bolelo rameno a nedařilo se mi žádnou alternativní metodou tuto bolest vyléčit. Díky všem účastníkům kurzu, kteří na mé bolavé rameno posílali uzdravující vlny a díky Pavlovi a synovi, kteří mi ještě další dny po ukončení kurzu pomáhali nám rameno opět zcela zdravé. Pavle díky za vše Marta

Lenka Dohnalová

Byla jsem na kurzu v Praze teď v září v hotelu Pyramida. Mám už nějaké poměrně dlouhé zkušenosti z jiných "technik". Tenhle kurz se mi líbil. Uvědomila jsem si několik věcí, které jsem věděla, ale nějak se mne do té doby významně vnitřně nedotkly: 1. jestliže máme tak úzkou vědomou pozornost i paměť, pak stojí za to vybírat, na co se zaměříme. 2. jsem sice hravá, ale jak se říká "odsud potud" a právě rozšíření hravosti za tuto zónu mne posune. 3. musím trénovat jak uvolněnost, tak odpoutání od záměru, zkrátka větší mentální pružnost. Milý příklad: šla jsem na procházku kolem oveček v ohradě. Obklopila jsem se informací, aby mne nevnímaly. Snad poprvé sice koukaly, ale dělaly si své, jako bych tam nebyla.. a tak místo obvyklých spěšně odcházejících zadků jsem snad poprvé viděla zblízka jejich společenský život :-) Jak milé. Každá si dělala svoje včetně mláďat u plotu. Takže děkuji a budu trénovat. Doufám, že jsem ten hlavní princip dobře pochopila. Lenka

Pavel Šikola

Ahoj kamaradi, po par dnech od kurzu prvni hezky uspech. Po 40 letech jsem se zbavil alergie na jahody a dalsi potraviny. Na fotce je porce jahod, kterou jsem vcera snedl. Driv by mi stacila jedna a mel bych velke bolesti bricha. Ted nic a moc se tesim, jak si dam jahodove knedliky s kysanou smetanou, ktere jsem naposledy jedl jako uplne maly predskolak. Diky, diky, diky.

Iveta Křížková

Absolvovala jsem v Náchodě TDKM I. a včera jsem se vrátila z TDKM II. Nebudu tu vychvalovat samotnou metodu, bylo by to nošení dříví do lesa. Chci poděkovat a vyzdvihnout způsob, jakým Pavel svoje kurzy vede. Dokáže lidi nadchnout, přesvědčit, že s technikou opravdu může pracovat každý. Všichni odjíždějí s jasnými návody, kvalitním manuálem a již s vlastními zkušenostmi. Díky přítomným asistentům je při praktických cvičeních vždy po ruce někdo zkušenější, včetně Pavla, kdo poradí a pomůže. Lehkost a hravost je samozřejmostí a o humor také není nouze. Za skvělou atmosféru děkuji i všem přítomným a přeji hodně úspěchů!

Alena

Chtěla bych poděkovat Pavlovi, že našel odvahu "změnit profesi" a dělat to, co mu srdce řeklo. Miluji a potřebuji svobodu jako vzduch, který dýchám. Uměla jsem ji plně používat,ale pak mi ji velká bolest zablokovala a nyní na kurzu jsem znovu získala chuť do života v plných obrátkách Emotikona smile a jako znamení Draka to bude pěkný let, vysoký a rychlý. Jupíííííí Ted o víkednu jsem absolvovala 1. TKDM a jedu dál.

Jiří Novotný

Dobrý den,zůčastnil jsem se kurzu TKDM 11.-14.6.2015 v Říčanech,na tento kurz jsem jel s očekáváním co se dozvím pro mě něco nového a zajímavého,s potěšením musím říci,že tento kurz nejenže splnil mé očekávání,ale předčil ho ve všech směrech.člověk zde pozná nové přátelé ale co je hlavní SÁM SEBE.Kurz probíhal v perfektní atmosféře,organizace super,Pavel a jeho asistenti na jedničku.Bylo to super a už se těším na dvojku.Posílám pozdrav celé naší skupině ahoj PŘÁTELÉ,s pozdravem a přáním hezkého dne, Jiří.

Gita

Ahoj Pavle, chci Ti ještě jednou touto cestou poděkovat. "Chcete změnit svůj život" - vřele doporučuji kurz TKDM. Výuku vede příjemný a profesionální lektor, probíhá v hezkém prostředí, skvělá parta lidí. Už se těším na další kurz. S láskou a úctou Gita

Natálie

Tento kurz mi dal hodne podnetu k zamysleni nad svym zivotem a taky mi dal silny nastroj k tomu, abych si vytvorila takovy zivot po jakem skutecne touzim. Dekuji cele skupine a Pavlovi za zajimave setkani. Pokud nekdo vaha zda jit nebo nejit, pak nevahejte, stoji to za to :-) S laskou Natalka ♥