Informace k přihlášce na Dvoudenní Čistící workshop

v termínu 14.11.2020 - 15.11.2020


Intenzivní workshop zaměřený na získání větší praxe a prohloubení unikátní TKDM Techniky čištění bloků a strachů. Workshop je určen pouze pro naše absolventy Pětidenního kurzu TKDM (případně 2. stupně vyučovaného do 12/2016).


Přímo v místě konání je možné přespat za 300 Kč na vlastní karimatce a ve vlastním spacáku. K dispozici je kuchyňka i sprcha. Pokud máte o tuto variantu zájem, uveďte to v poznámce u přihlášky.


Místo konání:

MAM Prostor - U Teplárny 3, Praha 5, Česká republika

Jak se k nám dostanete?

Autem:
Z Anděla na křižovatce Radlická a Ostrovského odbočit směrem na Košíře do ulice Ostrovského, pokračovat serpentinami do kopce ulicemi U Santošky, Na Václavce, Peroutkova. Po pravé straně minete Albert, pokračujete vlevo po hlavní silnici Peroutkova cca 500 m a odbočíte doprava do ulice K Popelce a hned doleva do ulice Houdova. Tou pokračujete cca 400 m, kdy dojedete do pravotočivé zatáčky, kde nás již najdete. Celková doba jízdy z Anděla 5 minut. Snadné parkování na ulici!

MHD:
Z metra Anděl vystoupit směrem autobusové nádraží Na Knížecí, zastávka Bus 137 (přímo u východu z metra), vystoupit zastávka Malvazinky (5 minut autobusem). Ze zastávky se vydáte pěšky po směru jízdy autobusem cca 100 m a odbočíte do prava do ulice K Popelce a hned do leva do ulice Houdova. Tou pokračujete cca 400 m, kdy dojedete do pravotočivé zatáčky, kde nás již najdete. Celková chůze 5 minut od autobusové zastávky.

Harmonogram kurzu:

1. den: 9.00-18.00 hod. (od 8.15 hod. - registrace), 2. den: 9.00-18.00 hod.


Bližší informace obdržíte emailem cca 7 dní před kurzem

Přihláška na Dvoudenní Čistící workshop

Již jsem u vás na kurzu byl Jdu k vám poprvé