ZCITLIVUJÍCÍ
ČISTÍCÍ
DĚTSKÝ
MASTER

Workshop, který vás naučí vnímat svět jinak, než jste doposud zvyklí. Objevte a zažijte svět intuice a vnímání za hranicemi běžných smyslů. Více...
Workshop, který vám dá schopnost přestat žít stará nastavení a dá vám svobodu zvolit si nová. Začněte s čistou myslí žít jako vědomý tvůrce. Více...
Na Dětském kvantování se děti naučí hravě kvantovat, zhmotňovat si svá přání a pracovat se svými emocemi. Více...
Workshop, který posune vaše hranice možného. Je určen pro pokročilé. Spuštěn bude v druhé polovině roku 2018. Více...

JEDNODENNÍ ZCITLIVUJÍCÍ A UVNITŘŇUJÍCÍ WORKSHOP

Prohlubte svou citlivost a vnímání kvantové vlny a s hravostí se ukotvěte v kvantování 

 

Workshop navazuje na probíranou teorii i praxi pětidenního Kurzu Techniky Kvantového Doteku Matrixu (vyučovaný od 1/2017) nebo 1. stupně kurzu TKDM (vyučovaný do 12/2016). Je tedy nutné mít absolvovaný jeden z těchto kurzů předtím, než jdete na workshop.

 

Inspirativní a hravý workshop, který vám dá mnoho návodů, jak se dostávat více k sobě a ukotvit se v kvantovém poli. Naším nejsilnějším resonátorem je srdce a díky lepší propojenosti s ním, se naučíte, jak snáze tvořit v kvantovém poli neomezených možností.

Jeho hlavním cílem je znovu vás propojit s vaším hravým Já, které je kreativní a tvoří tady a teď. Dalším cílem je akumulovat energii, hlouběji prociťovat kvantové vlnění, sdílet a vzájemně se inspirovat.

 

Co získáte?

 • více se ukotvíte v kvantovém poli a samotném tvořivém kvantování,
 • naučíte se uvolnit a nechat věci plynout,
 • procítíte ještě intenzivněji kvantovou vlnu,
 • budete lépe vnímat své tělo a jeho potenciál v práci s energií,
 • zlepšíte své intuitivní schopnosti,
 • nastavíte se na radost a energii v běžném životě a budete umět si ji vytvořit kdykoliv chcete.


Kurz je vhodný pro všechny, kteří:

 • chtějí sdílet a inspirovat se,
 • chystají se na praktika TKDM,
 • chtějí se více napojit na své energetické tělo,
 • chtějí se více propojit se svou intuicí,
 • chtějí zažít silně prožitkový hravý a kreativní den se stejně naladěnými kvanťáky.

 

Časový harmonogram

1. den - 9.00-18.00 hod., přijďte nejpozději v 8.30 hod. k registraci

 

Cena

2690 Kč (cena je uváděna včetně DPH a je stejná pro všechny kurzy v rámci ČR).

 

Workshopem provází

Aneta Daňkovská - lektorka Zcitlivujícího workshopu a Dětského kvantování TKDM

 

 

Co o workshopu říkají absolventi?

„Moc děkuji tobě i Lucce za úžasný přístup, znovuvysvětlení technik jinými slovy, což pro mě bylo velmi přínosné, súfijské cvičení, další příklady i trpělivost.  Mnohem lépe se mi daří naciťovat a více si věřím. Budíte úžasnou důvěru a umíte podpořit.
Po jedničce jsem se bránila kontaktu společné práce s někým jiným, protože jsem se bála, že nemám co nabídnout, že mi to "nefičí" jako většině jiných kvanťáků. Teď jsem to zkusila a zatím si na dálku kvantíme s Veronikou.
Navazovala jsem na zcitlivující kurz dvojkou a doma hned vyzkoušela další získané techniky na manželovi, který snad kvůli mě padl s nějakou virózou. Tak jsem zapojila skoro vše, s čím jsme pracovali na dvojce. Mj. nanorobotci se tak snažili, že průběh nemoci byl sice docela silný, ale dnes vypadá manžel skoro jako nový a zítra bude moci normálně pracovat :-).

Objímám a zdravím! Věra" 

 


"Před týdnem jsem se zúčastnila zcitlivujícího kurzu. Jak se mi na kurzu líbilo? Bylo to skvělé, a to od začátku až do konce. Výborná atmosféra. Opravdu úžasná neděle :-). Jak se cítím? Po kurzu následoval velmi náročný pracovní týden, který jsem si už v neděli "nakvantila" jako láskyplný týden a na takové vlně jsem se udržela až do dneška a tím pádem se cítím stále skvěle :-). Co mi kurz dal? Opravdu toho bylo hodně. S odstupem týdne - je to hlavně spousta aha efektů - ty úplně miluju :-).  Včera jsem se s nadšením, opět vrátila (už poněkolikáté) k online kurzu (ten oravdu nemá chybu - díky za něj) a najednou některé věci člověk vnímá zase z jiného úhlu pohledu, lehčeji, jednodušeji, hravěji ......paráda:-). Z čeho jsem nadšená? Cvičení - Chi Kung - u toho jsem se někdy tak trochu "trápila", myšlenky v hlavě poletovaly .... neměla jsem pocit, že je to pro mě to "pravé ořechové". Nové cvičení, z toho jsem nadšená - díky za tuto alternativu :-). Co bych vylepšila na kurzu? Nic mě nenapadá. U mě 100% spokojenost. A jak použiju nově nabyté znalosti a zkušenosti ve svém životě? Použiju je tak, že je budu používat ..... :-). 

Nedělní kurz byl pro mě nejen skvělým "opáčkem" jedničky. Poznala jsem další Kvanťáky, úžasnou asistentku Lucku a jsem bohatší o to všechno, co jsem už napsala. Moc se těším na dvojku, které bych se ráda zúčastnila v nejbližším brněnském termínu.

Ještě jednou díky a měj se krásně. Lenka"

 

 

"Ještě jednou díky za krásnou neděli. Kurz byl vynikající a dal mi spoustu věcí. Alternativu Chi Kungu, který mě nebaví - naopak Tvoje cvičení mě okamžitě oslovilo. Lépe jsem pochopila techniku “dvou bodů” a posílání vlny, jednodušeji se na ni nacítila a strávila uvolněný den plný hraní  a dobré nálady :-). Poznala jsem Lucku a pár nových sympatických kvanťáků, opět se ujistila, jak malý je svět a že se vlastně častokrát známe, i když se ještě neznáme a odcházela nabitá spoustou energie, která mi vydržela až do dneška a zahájení dvojky TKDM, ještě pořád si tak trošku poletuju.

Holky byly jste fantastické, tak jako celý Pavlův tým. Mějte se všichni krásně a ať Vám to jednoduše a dokonale kvantí :-). Andrea"