Vaše zkušenosti s kurzy TKDM

Vítejte na stránce věnované příběhům našich absolventům. Každý člověk prožívá kurz TKDM jinak, každý si z něj bere pro sebe něco jiného. I v tom tkví jedinečnost celého systému, který vám ukazuje podstatu tvoření právě vašeho života. A každý pro svou cestu potřebujeme něco jiného. 

Moc děkujeme všem, kteří nám napsali svou zkušenost. Jsme rádi, že jsme součástí Vašich příběhů. 

poznámka: V referencích se můžete místy dočíst o kurzech TKDM 1. a 2. stupně. Abyste z toho nebyli zmateni, přinášíme vám vysvětlení. V tomto systému byla TKDM vyučovaná do 12/2016. První kurz byl zaměřen na práci s vlnou a druhý na psychosomatiku. Každý kurz pak měl navazující 21 denní online kurz. Od ledna 2017 jsme kurzy spojili dohromady, abychom vám předali celý koncept TKDM najednou. VIDEO

TEXTOVÉJana díky kurzu TKDM spolupracovala s BBCJarka Novotná - 10. 8. 2017

Milý Pavle a celý týme TKDM. 

Jsem moc ráda, že jsem se shodou "náhod" znenadání ocitla na kurzu, o kterém jsem dlouho přemýšlela, ale stále nebyl ten pravý čas. Obsah kurzu předčil všechna moje očekávání. Dokázal jsi pojmenovat, strukturovat a dovést k dokonalosti něco, co dělám od dětství, ale intuitivně, chaoticky a nesystémově. Jsem vděčná, že jsem poznala tolik lidí, kteří jdou stejným směrem.. Otevřely se mi nové dveře, či spíše vrata a všechno mi to do sebe zapadá jako dokonalá skládačka. 

Čekám, až mne přejde euforie z kurzu, abych střízlivě podala zpětnou vazbu, ale vypadá to na trvalý stav:-):-):-). Děkuji Ti, že se dělíš o své poznatky a zkušenosti a šíříš je dál. Do zářijového kurzu už je přihlášena nejstarší dcera s přítelem a neteř, z našeho oddělení se chystá jedna sestřička co nejdříve a lékař.

On line kurz je zajímavý, zábavný, hravý, prostě dokonalý. Povedl se Ti. Každý den se na něj těším a pokaždé je tam něco nového.

Určitě plánuji projít i dva doplňkové kurzy. Své kvantování dovedu k dokonalosti!!! Pomohl jsi mi porozumět tomu, jak pracovat se záměrem, jak na podvědomí (když nevím, co nevím, ale vlastně vím) a hlavně jsem získala návod na čištění. Prošla jsem pětiletým sebezkušenostním  psychoterapeutickým výcvikem, ale takhle jednoduchý a účinný návod jsem tam nepotkala. Za tenhle návod děkuji mnohokrát.

Chi Kung mne baví, cviky mi dodávají energii. Nějaký čas jsme ho cvičili v nemocnici třikrát týdně před začátkem pracovní doby. Za to orgánové cviky mne nebaví, protože mi nejdou provést cviky související s drahami, kde mám nějaký problém. Zatím si kvantuji odvahu a chuť začít, pak budu postupně kvantovat provedení cviků. Tuším, že tudy asi vede cesta ke zdraví.

Pavle, děkuji Tobě a asistentům, že jste se nám trpělivě věnovali a ostatním členům týmu v pozadí, kteří na úspěšném průběhu mají svůj podíl. Byl to pro mne nejpřínosnější a nejpohodovější kurz za celý život (a že jich bylo:-)). 

S láskou na všechny myslím. Mějte se krásně.

Jarka Novotná